آچیلان در
۱ پست
۲۰ دنبال‌کننده
۳ پسند

تصاویر اخیر

موردی برای نمایش وجود ندارد.
این متن از یک مطلب انگلیسی راجب معماری ترجمه شده . ببخشید اگر خیلی خوب نیست . این متن برای تولید محتوا و گرفتن رتبه در گوگل نوشته شده است و ممکن است با توجه به ترجمه معنی آن جالب نشده باشد . ممنون از سایت خوب بلوک 13.
اگر مدتی از سایت من دور بودید، به این خاطر است که چند ماه گذشته را به جمع آوری نمونه کارهای جدید خود یعنی آچیلان در مشغول بودم. همانطور که از پروژه‌ای به پروژه دیگر می‌روم، به دنبال راه های عایق حرارتی ساختمان شده در طراحی‌ها می‌باشم. در این مورد، من قبلا برخی تصاویر انتزاعی از داخل خانه را برای پروژه خانه با درب اتوماتیک من را کنار گذاشتم. این تصاویر به من کمک کرد تا برخی از اندیشه‌های رنگ و بافت را بدون اینکه جزئیات را در شلوغی‌ها گم کنم، دنبال نمایم. با این حال، من علاقمند به گرفتن این تصاویر داخلی یک مرحله‌ای و توسعه طرح با وضوح و شفافیت بیشتر هستم.
من طراحی داخلی داخلی زیادی را در این سایت نگذاشتم، زیرا فضای داخلی ساختمان نیازمند مدل‌هایی با وضوح خوب و جزئیات بسیا زیاد است مانند راهبند . من نمی‌توانم به سادگی به فتوشاپ تکیه کنم تا فقط جزئیاتی از داخل منزل داشته باشم، مانند آنچه که برای عکاسی ساختمان انجام می‌دهم. این کار معمولا به زمان بیشتری نیاز داد و از آنجایی که تمامی کارهای این سایت در وقت آزاد من انجام می‌شود، من تمایلی به حذف بسیاری از کارهای داخلی ندارم. با این حال، با پروژه خانه با درب شیشه ای من احساس کردم که به تصویر‌های داخلی‌تر و دقیق‌تری برای جمع‌بندی موضوع نیاز است.
در حالیکه من زمان زیادی برای این تصاویر نداشتم، اما هنوز هم می‌خواهم که در مورد آنها در اینجا بنویسید و سپس آنها را در مجموعه‌های خود نگه دارید. من برای تصاویر از مدل Sketchup و بازسازی پایه‌ها استفاده می‌کنم، به طوری که شما می‌توانید احساس کنید پنجره دوجداره ای که مدل 3D در چه درجه‌های کوچکی از فتوشاپ تغییر کرده است.
https://achilandor.com/product-detail/roadblock/
مشاهده ۱ دیدگاه دیگر ...
  • آچیلان در

    من از پوشش گیاهی در فتوشاپ شروع کردم، زیرا تصور می‌کردم که ممکن است به نظر برسد که قصد دارم چه کنم. من بر روی موارد برجسته قوی و سایه پوشش گیاهان تمرکز کردم تا بتوانم این نواحی را به خوبی به نمایش بگذارم و چون این ویژگی‌های کلیدی طراحی هستند فصد داشتم تا توجه را به آنها جلب کنم. تعداد کمی از افراد در هر صحنه حضور داشتند. در این مورد، من فقط یک نفر را در تصویر گذاشتم و ترکیب نسبتا کوچکی برای کمک به فضای بزرگ ا ایجاد کردم.
    در نهایت آچیلان در ، من نمی‌خواهم تا بر خلاف ظرافت درب اتوماتیک و استفاده از رنگ‌های شدید که بسیاری از تصاویر دیگر این پروژه دیده می‌شود آنها را نابود کنم، بنابراین من به میزان مناسبی اشباع رنگ این فضای داخلی را کمی افزایش دادم. من مخصوصا می‌خواستم تا تُن‌های گرم گچ و چوب را بپوشانم، بنابراین حتی این را در این مناطق کمی بیشتر افزایش دادم. همچنین برای جزئیات نیز تکنولوژی درب اتوماتیک در پایان کار استفاده کردم.

  • آچیلان در

    https://en.wikipedia.org/wiki/Automatic_door