کافه گردش

مشخصات

کافه گردش
0 امتیاز
39 پست

دنبال‌کنندگان

(35 کاربر)

بازدیدکننده

91 کاربر
کافه گردش
کافه گردش
تفریحات پوکت
تایلند را همه به آب و هوای کم‌نظیر و طبیعت چشم‌نوازش می‌شناسند. پوکت اما یکی از خوش‌آب‌وهواترین و زیباترین مناطق تایلند است که سالانه توریست‌های زیادی را به‌سوی خود می‌کشاند. اما تور تایلند تنها محدود به دیدن طبیعت و لذت بردن از تفریحات آبی تایلند نیست، بلکه با سفر به تایلند شما به قلب یکی از قدیمی‌ترین تمدن‌های بشری پا گذاشته‌اید و این یعنی معابد و قصرهای منحصر‌به‌فرد و باستانی مبهوت‌کننده. بیشتر کسانی که با تور تایلند به این کشور سفر می‌کنند، پوکت را برمی‌گزینند. ما در اینجا با بررسی تفریحات پوکت می‌خواهیم گوشه‌ای از چرایی این انتخاب را روشن کنیم.
یکی از تفریحات تور تایلند فیل سواری است و پوکت هم از این قاده مستثنی نیست. جالب است بدانید که حدود ۳۰۰۰ فیل در تایلند زندگی می‌کنند. از دیگر تفریح‌های تور تایلند در این شهر می‌توان به سینما شناور پوکت اشاره کرد که در آن می‌توانید در میان امواج آب و شناور بر روی اقیانوس به تماشای فیلم بنشینید.
فانتزی شوی پوکت هم که برنامه‌ای مفرح در ساحل کامالای پوکت است یکی دیگر از تفریحات به‌یادماندنی تور تایلند خواهد بود. یکی دیگر از تفریحات جالب پوکت تماشا کردن بازی موی‌تای (بوکس تایلندی) در ساحل پاتونگ است.
تفریحات و دیدنی‌های تایلند به این سادگی تمام نمی‌شوند. تفریحات آبی هم در هرکجای تایلند رایج هستند. از غواصی و جت اسکی گرفته تا موج سواری و شاید لم دادن کنار ساحل و آفتاب گرفتن. شاید حالا بهتر بتوان فهمید که چرا تور تایلند این همه طرفدار دارد.
برای دیدن گزینه‌های پیش رو به صفحهٔ تور تایلند نوروز ۹۶ کافه گردش بروید و پس از مقایسهٔ قیمت‌ها و امکانات تورهای مختلف، بهترین را انتخاب کنید.
کافه گردش [لینک]
38.jpg
دیدگاه · 1396/01/9 - 10:51 · ش: 1309195242 ·
کافه گردش
کافه گردش
بهترین رستوران‌های آنتالیا در سفر به آنتالیا چه رستوران‌هایی هستند؟
وقتی با تور آنتالیا نوروز ۹۶ به این شهر توریستی سفر می‌کنید، یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های تفریحی شما کافه‌گردی و امتحان غذاهای ترکی خواهد بود. پس شناختن بهترین رستوران‌ها در کنار دانستن دیدنی‌های آنتالیا کمک بزرگی به شما در هرچه بیشتر لذت بردن از سفرتان به آنتالیا خواهد کرد.
یکی از این رستوران‌ها رستوران سراسر فاین داینینگ است که در خانهٔ تاریخی‌ای ۳۰۰ ساله قرار دارد و یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین رستوران‌هایی است که با تور آنتالیا نوروز ۹۶ می‌توانید به آن بروید. یکی دیگر از رستوران‌های معروف و محبوب آنتالیا رستوران بیگ شفز است که البته در کل ترکیه زبانزد است و شعب بسیاری دارد. این رستوران در محلهٔ لار قرار دارد.
دیگر رستوران عالی‌ای که با تور آنتالیا نوروز ۹۶ می‌توانید از غذاهایش لذت ببرید، رستوران وانیلا لانج است که نزدیک دروازهد هادریان قرار گرفته است. معماری این رستوران سنتی است و غذاهای آن را هم غذاهای مدرن و هم غذاهای سنتی تشکیل می‌دهند. رستوران دیگری که می‌توانیم در اینجا معرفی کنیم رستوران پاتیو در منطقهٔ تاریخی کاله‌ایچی است. محلهٔ کاله‌ایچی در آنتالیا که قلب تاریخی این شهر محسوب می‌شود محبوب تاریخ‌دوستان و کافه‌گردانی است که با تور آنتالیا نوروز ۹۶ سفر می‌کنند. کافه‌های کاله‌ایچی غذاهای سنتی ترکی و موسیقی سنتی ترکی به‌صورت زنده دارند.
اما در پایان باید از رستوران کاراف واین واقع در محلهٔ کلیچ ارسلان یاد کرد که در آن می‌توانید از غذاهای سنتی ترکی در تور آنتالیا نوروز ۹۶ لذت ببرید.
حالا اگر می‌خواهید از قیمت‌های تورهای مختلف باخبر شوید به صفحهٔ تور آنتالیا نوروز ۹۶ کافه گردش بروید و پیشنهادهای مختلف را خودتان بررسی کرده و بهترین را انتخاب کنید.
کافه گردش
دیدگاه · 1396/01/8 - 23:12 · ش: 1309194630 ·
کافه گردش
کافه گردش
تفریحات آبی تور آنتالیا
تفریحات آبی‌ای که تور آنتالیا نوروز ۹۶ برای ارائه به شما دارد آنقدر وسیع هستند که تمامشان در این مطلب نخواهند گنجید. شاید با شنیدن اصطلاح تفریحات آبی اولین چیزی که به ذهن ما برسد ساحل یا تفریحات دریایی باشد. آنتالیا ازنظر ساحل‌های تمیز و باامکانات هیچ کمبودی ندارد. اما پیدا کردن یک ساحل بکر و خلوت بااینکه باب میل همه نیست اما کاری است اندکی دشوار. با مطلب کافه گردش همراه شوید تا با ساحل‌ها و تفریحات ساحلی تور آنتالیا نوروز ۹۶ آشنا شوید.
دو ساحل اصلی آنتالیا یکی ساحل صخره‌ای کنیالتی است و دیگری ساحل شنی لارا. ساحل‌ شرق آنتالیا ساحل ماسه‌های طلایی نام دارد و ساحل غربی این شهر ساحل نور. آنتالیا پر است از ساحل‌های کوچک و پلاژهایی با امکانات مختلف. ازنظر پیدا کردن ساحل موردنظرتان در تور آنتالیا نوروز ۹۶ به‌هیچ‌عنوان به مشکلی بر نخواهید خورد. علاوه بر کشتی‌های تفریحی رودخانه‌های اطراف آنتالیا هم جان می‌دهند برای رفتینگ.
اما تفریحات آبی تور آنتالیا نوروز ۹۶ محدود به لم دادن کنار ساحل، جت اسکی، موج سواری، قایق‌سواری، اسکی روی آب و... نمی‌شود. درکنار دیدنی‌های آنتالیا پارک‌های آبی آنتالیا هم امکانات کم‌نظیری برای تفریح دارند. دو پارک آبی معروف آنتالیا یکی «تروی آکوئا پارک» است و دیگری «آکوئا لند» که هر دو از نظر وسعت و زیبایی در جهان کم‌نظیر اند. هتل‌های آنتالیا هم هرکدام ممکن است تفریحات آبی خودشان را داشته باشند.
حال اگر می‌خواهید از قیمت‌های تورهای مختلف باخبر شوید به صفحهٔ تور آنتالیا نوروز ۹۶ کافه گردش بروید و پیشنهادهای مختلف را خودتان بررسی کرده و بهترین را انتخاب کنید.
کافه گردش
36.jpg
دیدگاه · 1396/01/7 - 17:17 · ش: 1309192653 ·
کافه گردش
کافه گردش
گشت‌و‌گذار در محلهٔ تاریخی کاله‌ایچی با تور آنتالیا نوروز ۹۶
بهترین راه برای آشنایی با تاریخ آنتالیا و کافه‌گردش و بازدید از مکان‌های تاریخی این شهر دیدنی گشت‌و‌گذار در محلهٔ تاریخی کاله‌ایچی است. وقتی با تور آنتالیا نوروز ۹۶ به این شهر می‌روید، در کاله‌ایچی باید خود را به پیچ و خم کوچه‌های باریک بسپارید و در چایخانه‌ای سنتی برای رفع خستگی چای یا قهوه‌ای بنوشید. همچنین می‌توانید از مغازه‌ها و بازار دیدن کنید. از آثار تاریخی این منطقه می‌توان به کِچیک مناره، مسجد محمد پاشا و برج ساعت اشاره کرد.
از آن‌جایی که این محله بالا و پایین زیاد دارد و قرار است پیاده‌روی‌ای دو سه ساعته در پیش داشته باشید بهتر است کفش مناسب به پا کنید. از دیگر دیدنی‌های آنتالیا در کاله‌ایچی می‌توان به منارهٔ ایولی اشاره کرد که از سدهٔ ۱۳ به‌جا مانده است. از دیگر دیدنی‌های تاریخی‌ای که می‌توانید با تور آنتالیا نوروز ۹۶ از آن دیدن کنید دروازهٔ هادریان است که قدمتی دو هزار ساله دارد. نکته‌ای که باید حتما در ذهن داشته باشید این است که بیشتر کافه‌های اطراف دروازهٔ هادریان بعدازظهرها موسیقی زندهٔ سنتی ترکی اجرا می‌کنند. جاذبه‌های آنتالیا البته محدود به این محله نمی‌شود. آنتالیا تا روزها می‌تواند شما را سرگرم نگه دارید.
حالا اگر می‌خواهید از قیمت‌های تورهای مختلف باخبر شوید به صفحهٔ تور آنتالیا نوروز ۹۶ کافه گردش بروید و پیشنهادهای مختلف را خودتان بررسی کرده و بهترین را انتخاب کنید.
کافه گردش
دیدگاه · 1396/01/7 - 16:51 · ش: 1309192617 ·
کافه گردش
کافه گردش
چرا تور آنتالیا اینقدر طرفدار دارد؟
حتما تا به حال اسم تور آنتالیا زیاد به گوشتان خورده است و این روزها هم اسم تور آنتالیا نوروز ۹۶ را می‌شنوید. اما مگر آنتالیا چه دارد که این همه گردشگر را به سوی خود می‌کشاند؟ و البته این جاذبه تنها برای ما ایرانی‌ها نیست. آنتالیا سالانه ۲۰ میلیون گردشگر را به سوی خود جذب می‌کند که آن را در قطب‌های مهم گردشگری جهان قرار داده است.
اما تور آنتالیا نوروز ۹۶ چه چیزی دارد که همه را به سوی خود می‌کشاند؟ بسیار ساده می‌توان گفت که دیدنی‌های آنتالیا و تفریحاتش پایانی ندارند. دیدنی‌های تاریخی و طبیعی این شهر در کنار تفریحات آن همراه با هتل‌های لوکس و امکانات توریستی دیگر تور آنتالیا نوروز ۹۶ را به توری مناسب برای همهٔ سلیقه‌ها کرده است.
محلهٔ کاله‌ایچی در آنتالیا که قلب تاریخی این شهر محسوب می‌شود محبوب تاریخ‌دوستان و کافه‌گردانی است که با تور آنتالیا نوروز ۹۶ سفر می‌کنند. کافه‌های کاله‌ایچی غذاهای سنتی ترکی و موسیقی سنتی ترکی به‌صورت زنده دارند.
اما گزینه‌های پیش روی شما در آنتالیا تنها گزینه‌های تاریخی نیستند. در اصل آنتالیا به تفریحات آبی‌اش معروف است. تفریحات آبی آنتالیا در کنار پارک‌های آبی این شهر کلکسیون امکانات تفریحی آن را کامل کرده است.
حالا اگر می‌خواهید از قیمت‌های تورهای مختلف باخبر شوید به صفحهٔ تور آنتالیا نوروز ۹۶ کافه گردش بروید و پیشنهادهای مختلف را خودتان بررسی کرده و بهترین را انتخاب کنید.
کافه گردش [لینک]
34.jpg
دیدگاه · 1396/01/6 - 03:04 · ش: 1309189897 ·
کافه گردش
کافه گردش
تور آنتالیا، توری برای هر سلیقه
چندان فرقی نمی‌کند که در سفر خود به‌دنبال تفریحات آبی و دریایی هستید یا گشت‌و‌گذار‌های تاریخی، خرید کردن را دوست دارید یا کافه‌گردی. هیچ‌کس دست‌خالی از آنتالیا باز نخواهد گشت. تور آنتالیا نوروز ۹۶ فرصتی است برای لذت بردن همه‌جانبه از یک سفر.
آنتالیا که بزرگ‌ترین شهر ترکیه در کرانه‌های مدیترانه است، همزمان یکی از مهم‌ترین و فعالی‌ترین قطب‌های گردشگری ترکیه و جهان نیز هست. تور آنتالیا نوروز ۹۶ شما را به تفریحات آبی در یکی از بهترین موقع‌های سال در یکی از بهترین مراکز برای این دست تفریحات خواهد برد. گفته می‌شود سالانه ۲۰ میلیون نفر از آنتالیا دیدن می‌کنند و این خود موید این ادعا است که آنتالیا محدود به تفریحات آبی نمی‌شود.
دیدنی‌های آنتالیا محدود به تفریحات آبی نیستند. آنتالیا شهر تاریخ و هنر هم هست. تور آنتالیا نوروز ۹۶ در هوایی که نه گرمای طاقت‌فرسای تابستان را دارد و نه سرمای آزاردهندهٔ زمستان، شما را به یکی از تاریخی‌ترین شهرهای ترکیه خواهد برد. لازم نیست به مناره‌ها، مساجد، کلیساها یا آمفی‌تئاتر آنتالیا سر بزنید؛ قدم زدن در کوچه‌های پیچ‌درپیچ و سنگ‌فرش‌شده و قدیمی محله‌های آنتالیا، به‌خصوص کاله‌ایچی، درکنار کافه‌ها و رستوران‌هایش هم کافی است تا شما به‌یاد روزگار قدرت امپراتوری روم در این مناطق بیفتید.
آنتالیا باز هم به تفریحات آبی و آثار تاریخی کم‌نظیر ختم نمی‌شود. تور آنتالیا نوروز ۹۶ موقعیتی است مناسب برای خرید از مراکز خرید بسیار این شهر. بازار اصلی آنتالیا بسیار جذاب است و همه‌ نوع جنسی در آن پیدا خواهید کرد. همچنین در این بازار با چای سیب از شما پذیرایی خواهد شد. هتل‌های آنتالیا هم در نوع خود جاذبه‌های گردشگری دیدنی‌ای هستند.
حالا اگر می‌خواهید از نرخ تورهای مختلف باخبر شوید به صفحهٔ تور آنتالیا نوروز ۹۶ کافه گردش بروید و پیشنهادهای مختلف را بررسی کرده و بهترین را انتخاب کنید.
کافه گردش [لینک]
33.jpg
دیدگاه · 1395/12/29 - 03:38 · ش: 1309179374 ·
کافه گردش
کافه گردش
بهترین هتل‌های آنتالیا چه هتل‌هایی هستند؟
همیشه یکی از انتخاب‌های مهم یک تور انتخاب هتل است و تور آنتالیا نوروز ۹۶ هم نه‌تنها از این موضوع مستثنی نیست، بلکه اهمیت بالاتری هم دارد. در آنتالیا وقت قابل توجهی از سفر شما احتمالا در هتل خواهد گذشت و صرف امکانات و تفریحات هتل خواهد شد. پس شناختن بهترین هتل‌های آنتالیا بهتر است در لیست باید‌های پیش از سفرتان باشد.
یکی از هتل‌هایی که می‌توانید با تور آنتالیا نوروز ۹۶ در آن اقامت داشته باشید هتل باروت لارا آنتالیا است که بین کاربران تریپ ادوایزر یکی از محبوب‌ترین هتل‌ها است. این هتل بااینکه در مرکز شهر واقع نشده، اما با دیدنی‌های آنتالیا و مراکز خرید در آنتالیا فاصله‌ای کوتاه دارد. هتل ساتورن پالاس که یکی دیگر از هتل‌های محبوب آنتالیا است، هتلی است ۵ ستاره که بیشتر برای خانواده‌ها مناسب است. دیگر هتلی که برای تور آنتالیا نوروز ۹۶ مناسب است هتل بایا لارا آنتالیا است که بازهم از هتل‌های محبوب بین کاربران تریپ ادوایزر بوده است. این هتل که تنها ۲ دقیقه با ساحل فاصله دارد، به‌خاطر جانمایی فوق‌العاده و آرامش خاصی که دارد مورد علاقهٔ مسافران آنتالیا بوده است.
هتل دیگر لیبرتی هتل لارا نام دارد که مشرف به ساحل است و به همین خاطر بسیار هوادار دارد. هتل آکرا باروت آنتالیا با منظرهٔ عالی‌ای که دارد دیگر هتل پنج‌ستارهٔ این لیست است که تور آنتالیا نوروز ۹۶ شما را به توری به‌یادماندنی تبدیل خواهد کرد. هتل دلفین پالاس دیگر هتل درجه یک آنتالیا است که به‌خاطر دسرهای خوشمزه‌اش بازخورد‌های مثبت زیادی در سایت‌ها دریافت کرده است. آخرین هتلی که در لیست بهترین‌ هتل‌ها برای تور آنتالیا نوروز ۹۶ به شما معرفی خواهیم کرد، هتل لیماک لارا است که به خانواده‌ها توصیه می‌شود.
اکنون اگر می‌خواهید از قیمت تورهای مختلف باخبر شوید به صفحهٔ تور آنتالیا نوروز ۹۶ کافه گردش بروید و پیشنهادهای مختلف را خودتان بررسی کرده و بهترین را انتخاب کنید.
کافه گردش [لینک]
32.jpg
دیدگاه · 1395/12/27 - 02:05 · ش: 1309175750 ·
کافه گردش
کافه گردش
بهترین زمان خرید تور آنتالیا و قیمت‌های آن
برای ارزان سفر کردن به آنتالیا باید قید سفر در فصل سفر یا به‌اصطلاح «های سیزن» را بزنید. شلوغ‌ترین فصل سال برای سفر به آنتالیا شهریور ماه است، چرا که هوا نه گرم است و نه سرد و در حالت ایده‌آل خود قرار دارد. در شهریور قیمت تور آنتالیا به پنج تا شش میلیون هم می‌رسد، ولی همیشه تور ارزان آنتالیا پیدا می‌شود. بسته به پرواز، هتل و مدت تور و همچنین شانس شما همیشه پیشنهادهای ارزان‌تری برای تور آنتالیا پیدا می‌شوند؛ اما با پایان یافتن تابستان و شروع شدن پاییز به‌خاطر سردی هوا قیمت‌ تور آنتالیا افت می‌کنند و به یک تا دو میلیون می‌رسند. در اوج سرما قیمت تور آنتالیا ممکن است به زیر یک میلیون هم برسد. سفر زمستانی به آنتالیا بسیار ارزان است و به درد کسانی می‌خورد که اهل تفریحات آبی نیستند و می‌خواهند از دیگر جاذبه‌های آنتالیا و ترکیه دیدن کنند. می‌توانید مزایای سفر به ترکیه در زمستان را اینجا بخوانید.
با گرم شدن هوا مسافران باز هم زیاد می‌شوند و قیمت‌ها هم بالا می‌روند. اگر سرمایی نیستید، عید نوروز وقت مناسبی برای سفر با تورهای نوروزی آنتالیاست. سفر به آنتالیا در بهار مناسب است چرا که آنتالیا چندان شلوغ نیست و قیمت‌های تور آنتالیا بین یک تا دو میلیون هستند. با گرم‌تر شدن هوا قیمت‌ها بیشتر و بیشتر بالا می‌روند تا به اوج گرمای تابستان برسیم که قیمت‌ها کمی پایین می‌آیند. در اوج تابستان سفر به آنتالیا مطلوب کسانی است که عاشق گرما هستند. در این مدت قیمت تور آنتالیا بین یک تا دو میلیون است و درست قبل از آن است که دوباره به شهریور و اوج قیمت‌ها نزدیک شویم.
کافه گردش [لینک]
31.jpg
دیدگاه · 1395/12/25 - 14:45 · ش: 1309172866 ·
کافه گردش
کافه گردش
چرا با تور آنتالیا سفر کنیم؟
تورهای آنتالیا در تمام فصول سال از تنوع بالای برخوردارند. این تورها قیمت‌های متنوع، مدت‌های مختلف، فصل‌ها و هدف‌های گوناگونی دارند. ولی کدام تور آنتالیا مناسب شماست؟ چطور باید یک تور آنتالیای مناسب بخریم؟ کدام هتل آنتالیا مناسب است و چقدر باید در آنتالیا ماند؟ فصل سفر به آنتالیا کدام است و اصلاً چرا باید به آنتالیا سفر کنیم؟ این‌ها سؤالاتی است که ممکن است به ذهن هرکسی که می‌خواهد برای اولین بار به آنتالیای ترکیه سفر کند، خطور می‌کند.
ما در سایت کافه گردش بهترین تورهای آنتالیا را از بهترین آژانس‌های مسافرتی کشور به شما معرفی می‌کنیم تا با خیال راحت سفر کنید! بهترین قیمت‌های تور آنتالیا را نیز از طریق ایمیل یا کانال تلگرام کافه گردش به اطلاع شما می‌رسانیم. راستی تورهای نوروزی آنتالیا را از دست ندهید. مدت اقامت تورهای آنتالیا معمولاً ۶ شب و ۷ روز است که کافی به نظر می‌رسد؛ اما همیشه تورهای بلند‌مدت‌تر و کوتاه‌مدت‌‌تر هم پیدا می‌شوند.
آنتالیا تفریحات زیادی دارد، ولی عمده جاذبه‌های آن تفریحات آبی هستند. به‌هرحال آنتالیا هم یک شهر ساحلی است. آنتالیا تفریحات دیگری هم دارد. مثلاً در ساحل زیبای بلک زمین‌های گلف فراوانی وجود دارد که می‌توانند تجربه‌ای فوق‌العاده برای شما رقم بزنند. آنتالیا آثار باستانی و جاذبه‌های طبیعی زیادی هم دارد. از آثار باستانی آن می‌توان به آمفی‌تئاتر آسپندوس، حمام رومی‌ها، برج ساعت و کسیک مناره اشاره کرد. جاذبه‌های طبیعی آنتالیا هم که تمامی ندارند. از رودخانه‌ها و ساحل‌ها گرفته تا کوه و جنگل و هر تفریحی که بتوان در این‌ها گنجاند. پس می‌بینید که سفر به آنتالیا فقط در تابستان ممکن نیست و این شهر تفریحات زمستانی زیادی هم برای شما دارد.
کافه گردش [لینک]
30.jpg
دیدگاه · 1395/12/24 - 13:23 · ش: 1309170895 ·
کافه گردش
کافه گردش
سفر به میعادگاه شرق و غرب با تور استانبول نوروز ۹۶
استانبول که همیشه مورد توجه گردشگران از سراسر جهان بوده است یکی از مناسب‌ترین مقصد‌های گردشگری برای نوروز است. آب‌وهوای مدیترانه‌ای حوزهٔ دریای مرمره این روزها تور استانبول نوروز ۹۶ را به یکی از محبوب‌ترین تورها بدل کرده است.
استانبول که پیشتر آن را قسطنطنیه می‌خواندند، یکی از مقصد‌های گردشگری برای همهٔ سلیقه‌ها است. دیدنی‌های تاریخشی استانبول شامل مسجدها، کلیساها، قصرها، خیابان‌ها و کوچه‌های سنگفرش و پیچاپیچ قدیمی همراه با خانه‌ها و کافه‌های تاریخی حال و هوای شما را عوض خواهد کرد. تور استانبول نوروز ۹۶ نه‌تنها شما را به دیدن دیدنی‌های کم‌نظیر تاریخی استانبول خواهد برد بلکه برای شما تفریحات به‌یادمادنی‌ای نیز به‌همراه خواهد داشت.
قایق‌سواری و کشتی‌سواری در تنگهٔ بسفر و دریای مرمره درکنار دیگر تفریحات استانبول تور استانبول نوروز ۹۶ را به توری استثنائی بدل می‌کنند. خرید از گرند بازار استانبول هم یکی دیگر از فعالیت‌های لذت‌بخشی است که می‌توانید در استانبول داشته باشید. همه‌جور کالای سنتی، از ظروف سنتی تا لباس‌های دست‌بافت سنتی، در این بازار پیدا می‌شوند.
اگر هم از گشت و گذار و بازدید از دیدنی‌های بی‌پایان استانبول خسته شدید، انواع شیرینی‌ها و غذاهای خیابانی ترکی در همه‌جای شهر در دسترس هستند. استانبول خوردنی‌های زیادی برای ارائه دارد که طعمی اروپایی-خاورمیانه‌ای دارند. کافه گردی هم یکی دیگر از تفریحات مهم شما در تور استانبول نوروز ۹۶ می‌تواند باشد.
حالا اگر می‌خواهید از قیمت‌های تورهای مختلف باخبر شوید به صفحهٔ تور استانبول نوروز ۹۶ کافه گردش بروید و پیشنهادهای مختلف را خودتان بررسی کرده و بهترین را انتخاب کنید.
کافه گردش [لینک]
29.jpg
دیدگاه · 1395/12/23 - 13:02 · ش: 1309168956 ·
کافه گردش
کافه گردش
تفریحات آبی لذت‌بخش با تور دبی نوروز ۹۶
در همین دو قدمی جنوب کشورمان یکی از توریستی‌ترین شهرهای دنیا قرار دارد: دبی. تور دبی نوروز ۹۶ شاید بهترین فرصت برای عوض کردن حال‌وهوای سرد زمستانی و آماده شدن برای گرمای تابستان باشد. تفریحات آبی دبی، تفریحات صحرایی، خرید هرچیزی که فکرش را بکنید به قیمت‌های مناسب و بازدید از یکی از مدرن‌ترین شهرهای جهان دلایل کافی‌ای برای انتخاب تور دبی نوروز ۹۶ به‌نظر می‌رسند.
تفریحات دبی درسراسرِ جهان کم‌نظیر یا شاید بی‌نظیر باشند. قایق‌سواری‌های سنتی در آبراهه‌های دبی، غواصی، جت‌اسکی و پارک‌های آبی عظیم و پرهیجان از جملهٔ تفریحات آبی تور دبی نوروز ۹۶ هستند که هرکسی را ترغیب به انتخاب این تور می‌کند. دبی اما تفریحات صحرایی جالب هم دارد. شترسواری، شن‌نوردی، کمپ عربی، موتورسواری و راندن ماشین‌های آفرود در دل کویر از جملهٔ این تفریحات پرهیجان و بعضا آرام‌بخش هستند.
اما خرید در دبی یکی از کارهای اصلی است که پیش رو دارید. از بازارهای سنتی و کالاهای سنتی از تمام جهان گرفته تا فروشگاه‌های مدرن و عظیم و کالاهای الکترونیکی که با قیمتی بسیار عالی عرضه می‌شوند. نمایشگاه‌ها و فستیوال‌های دبی که علاقه‌مندان را ازسراسر جهان به این شهر خاورمیانه‌ای می‌کشاند هم یکی از دلایل مهم دیگر برای انتخاب تور دبی نوروز ۹۶ است. در این فستیوال‌‌ها قطعا قیمت‌های بسیار خوبی پیدا خواهید کرد.
بلندترین برج‌های جهان، لوکس‌ترین خیابان‌ها، هتل‌ها و رستوران‌ها، تنوع فرهنگی‌ای کم‌نظیر و دیدن هرچیزی که انسان توانسته بسازد، مثلا جزیره‌های انسان‌ساخته و آبراهه‌های بزرگ که دسترسی به مناطقی از شهر را راحت کرده است، دیگر حجت را برای انتخاب این تور تمام می‌کند. تجربهٔ سفر به دبی قطعا تجربه‌ای جدید و به‌یادماندنی خواهد بود.
حالا اگر می‌خواهید از قیمت‌های تورهای مختلف باخبر شوید به صفحهٔ تور دبی نوروز ۹۶ کافه گردش بروید و پیشنهادهای مختلف را خودتان بررسی کرده و بهترین را انتخاب کنید.
کافه گردش [لینک]
28.jpg
دیدگاه · 1395/12/22 - 11:22 · ش: 1309167035 ·
کافه گردش
کافه گردش
سفری به‌یادماندنی به آنتالیا با تور آنتالیا نوروز ۹۶
کم‌کم به فصل بهار نزدیک می‌شویم و با گرم شدن هوا بسیاری از مقصد‌های توریستی آمادهٔ پذیرایی از مسافران و گردشگران می‌شوند. آنتالیا هم یکی از قطب‌های توریستی‌ خاورمیانه است از این امر مستثنی نیست. تور آنتالیا نوروز ۹۶ شما را در یکی از مناسب‌ترین فصل‌ها به یکی از قطب‌های گردشگری جهان می‌برد که با دیدنی‌های تاریخی، تفریحات دریایی، مراکز خرید، محله‌های قدیمی تجربه‌ای عالی برای شما رقم خواهد زد.
این که چه هتلی انتخاب می‌کنید و از چه پروازی در تور آنتالیا نوروز ۹۶ استفاده می‌کنید کاملا روی کیفیت سفر شما تاثیر می‌گذارد. پس این انتخاب را امری مهم به‌شمار آورید و سرسری از روی نگذرید. بسته به اینکه هنگام خرید تور آنتالیا نوروز ۹۶ چه هتلی را انتخاب کرده باشید امکانات مختلفی در اختیار شما قرار می‌گیرد. به‌هرحال هتل‌های آنتالیا آن‌قدر سرگرم‌کننده هستند و آنقدر مجهز به امکانات مختلف ساخته شده اند که می‌توانید کل زمان تور را در هتل سپری کنید!
اما خارج از تفریحات و دیدنی‌های اصلی تور آنتالیا نوروز ۹۶ خارج از هتل منتظر شما هستند. خریدهای لذت‌بخش، دیدنی‌های تاریخی آنتالیا و تفریحات آبی آن در زمرهٔ این فعالیت‌ها هستند. آنتالیا طبیعت فوق‌العاده‌ای نیز دارد. ساحل‌های چشم‌نواز و تمیز آنتالیا توریست‌های بسیاری را به‌سوی خود می‌کشانند و جنگل‌های آن جان می‌دهد برای یک پیاده‌روی یک روزه. اگر می‌خواهید با دیدنی‌های آنتالیا بیشتر آشنا شوید تا درطول تور آنتالیا نوروز ۹۶ به شما بیشتر خوش بگذرد به مطلب جامع آنتالیا و جاذبه‌هایش در کافه گردش سر بزنید.
حالا اگر می‌خواهید از قیمت‌های تورهای مختلف باخبر شوید به صفحهٔ تور آنتالیا نوروز ۹۶ کافه گردش بروید و پیشنهادهای مختلف را خودتان بررسی کرده و بهترین را انتخاب کنید.
کافه گردش [لینک]
27.jpg
دیدگاه · 1395/12/21 - 15:38 · ش: 1309165529 ·
کافه گردش
کافه گردش
با تور ازمیر ترکیه به کرانه‌های دریای اژه سفر کنید
تور ازمیر به‌عنوانِ یک تور نوروز ۹۶ شما را به شهری با قدمت ۵۰۰۰ سال می‌برد که باغ‌های زیتون و جنگلهای کاج آن در کنار کرانه‌های دریای اژه سالانه گردشگران پرشماری را به‌سویِ خود جذب می‌کند. اما سفر با تور ازمیر تنها محدود به دوستداران طبیعت و میراث باستانی ترکیه نیست. ازمیر ازآنجایی‌که درکنارِ ساحل دریای اژه واقع شده است، هرگونه تفریحات آبی‌ای که فکرش را بکنید دارد.
ازمیان دیدنی‌های تاریخی ترکیه، یکی از دیدنی‌هایی که با تور ازمیر ترکیه از آن بازدید خواهید کرد میدان کناک ازمیر است که به‌خاطر برج ساعتش معروف است. دیگر جاذبهٔ ازمیر که اسمش را احتمالا شنیده‌اید، آسانسور ازمیر است که شما را از پایین تپه‌ای با بالای آن می‌برد تا از فروشگاه‌های بالای تپه استفاده کنید. با تور ازمیر همچنین می‌توانید به محلهٔ تاریخی آلزانکاک بروید که خیابان‌های باریک و سنگفرش شدهٔ آن درکنار رستوران‌ها و کافه‌های سنتی‌اش قطعا لذت سفر را دوچندان خواهد کرد. قلعهٔ آگورا، تله‌فریک ازمیر، موزهٔ آتاتورک، معبد آتنا (الهه عشق)، مسجدها و کلیساهای ازمیر هم از دیگر دیدنی‌های این شهر تاریخی هستند.
اما تور ازمیر ترکیه تنها تور تاریخ‌دوستان نیست. تفریحات آبی ازمیر ازجمله پارک‌های آبی، ساحل‌گردی، شنا، جت اسکی، غواصی و... را هم باید به لیست کارهایتان در ازمیر اضافه کنید. طبیعت ازمیر نیز بسیار دیدنی است برای طبیعت‌گردی اطراف این شهر هم می‌توانید چند روزی از تور ازمیر ترکیه را اختصاص دهید. اگر با تور نوروز ۹۶ سفر نکردید و قصد سفر در فصل‌های سرد را داشتید، ازمیر تفریحات زمستانی هم دارد که می‌توانید در مطلب سفر به ترکیه در زمستان با آن آشنا شوید.
دوست دارید از نرخ تورهای ازمیر باخبر شوید؟ اگر می‌خواهید تورهای ازمیر آژانس‌های مختلف را یکجا ببینید و امکانات و قیمت‌های آن‌ها را باهم مقایسه کنید، به صفحهٔ تور ازمیر ترکیه کافه گردش بروید.
کافه گردش [لینک]
26.jpg
دیدگاه · 1395/12/19 - 09:22 · ش: 1309161372 ·
کافه گردش
کافه گردش
با شروع فصل گرما تور آنتالیا نوروز ۹۶ بهترین انتخاب شما خواهد بود
با فرا رسیدن عید نوروز و خداحافظی با سرما، سفر به شهرهای ساحلی افزایش می‌یابد، و کدام شهر ساحلی بهتر از آنتالیا؟ تور آنتالیا نوروز ۹۶ شما را به این شهر ساحلی آرام و پاک می‌برد که به‌جز سواحل پرشمار می‌توان به آثار و جاذبه‌های تاریخی و طبیعی‌اش هم اشاره کرد.
آنتالیا که یکی از مراکز مهم گردشگری ترکیه و جهان است، در جنوب این کشور و درکنار دریای مدیترانه قرار دارد، که همین امر آن را به یکی از مقصد‌های مهم تفریحات آبی بدل کرده است. اشاره به تفریحات آبی تور آنتالیا نوروز ۹۶ کاری دشوار است، چراکه این لیست به این زودی‌ها پایان نمی‌یابد. سواحل پرشمار و زیبای آنتالیا خود نشان از توری به‌یادماندنی دارند. از آنجایی که آنتالیا از دیرباز یک مقصد توریستی بوده، هتل‌های آنتالیا هم بعضا در نوع خود یک جاذبهٔ گردشگری به‌شمار می‌روند.
بهترین وقت تور آنتالیا فصل بهار و تابستان است. طبیعت کم‌نظیر و امکانات تفریحی بسیار، قایق‌سواری تفریحی بر دریای مدیترانه و نوشیدنی‌ها و غذاهای متنوع، موسیقی زنده، آب‌تنی و شیرجه در دریای مدیترانه، درکنار مرکز‌های خرید آنتالیا و جاذبه‌ها و دیدنی‌های آنتالیا تور آنتالیا نوروز ۹۶ را به یکی از محبوب‌ترین تورهای نوروزی بدل کرده است.
حالا وقت آن است که به صفحهٔ تور آنتالیا نوروز ۹۶ کافه گردش سری بزنید و قیمت‌های تورهای مختلف را خودتان ببیند و بهترین را انتخاب کنید.
کافه گردش [لینک]
25.jpg
دیدگاه · 1395/12/18 - 21:28 · ش: 1309160464 ·
کافه گردش
کافه گردش
ترفندهای خرید بلیط ارزان کیش
جزیرهٔ زیبای کیش یکی از مقصد‌های محبوب گردشگری ایرانیان است و همان‌طور که انتظار می‌رود این محبوبیت هزینه‌هایی هم داشته است. سفر به کیش در فصل‌های مناسب سفر عموما ارزان نیست. اما خرید بلیط ارزان کیش و سفر ارزان به این جزیرهٔ مرجانی ترفند‌هایی دارد که می‌خواهیم با آن‌ها آشنا شویم.
یکی از راه‌های خرید بلیط ارزان کیش استفاده از بلیط چارتر و بلیط لحظه آخری است. بلیط چارتر، که یکی از راه‌های خرید بلیط ارزان کیش است، به بلیط‌هایی گفته می‌شود که یک شرکت از پیش رزرو کرده است و عمدتا ارزان‌تر از بلیط‌های سیستمی به‌فروش می‌رسد. اما وقتی بلیط کیش ارزان تر هم می‌شود که گذار شما به بلیط لحظه آخری بیفتد. این نوع بلیط، همان بلیط‌های ازقبل‌رزرو‌شدهٔ چارتری است که هنوز فروش نرفته و شرکت چارترکننده مجبور است آن‌ها را به قیمت‌های پایینی بفروشد.
بلیط‌ ارزان کیش معمولا در فصل‌های غیر اوج سفر گیر می‌آید. مثلا اسفند که هوای کیش بسیار مطلوب است ولی هنوز سفرها اوج نگرفته، قیمت‌های خوبی پیدا خواهید کرد. البته اواسط تابستان یا بعد از عید هم بلیط‌ ارزان کیش به‌راحتی دردسترس است.
برای لذت بردن از دیدنی‌های کیش، تفریحات آبی کیش و خرید بلیط ارزان کیش راه‌های دیگری هم هست که می‌توانید در مطلب راهنمای کامل سفر ارزان با تور کیش بخوانید.
حال برای اطلاع از قیمت‌ بلیط‌ها و خرید بلیط ارزان کیش به صفحهٔ خرید بلیط هواپیما کافه گردش بروید و پس از مقایسه قیمت‌ها بهترین را انتخاب کنید.
کافه گردش [لینک]
24.jpg
دیدگاه · 1395/12/17 - 14:27 · ش: 1309157590 ·
صفحات: 1 2 3