کافه گردش

مشخصات

کافه گردش
0 امتیاز
19 پست

دنبال‌کنندگان

(34 کاربر)

بازدیدکننده

54 کاربر
کافه گردش
کافه گردش
آیا واقعاً بلیط چارتر ارزانتر است؟

برای پاسخ به این سؤال، اول باید بفهمیم که بلیط چارتر چیست؟ در حالت کلی شما در هنگام خرید بلیط هواپیما با دو نوع بلیط مواجه می‌شود، بلیط چارتر هواپیما و بلیط سیستمی هواپیما! بلیط سیستمی هواپیما توسط شرکت‌های و هواپیمایی‌های اصلی ارائه‌دهنده بلیط هواپیما صادر می‌شوند. قیمت ثابتی دارند و تعهداتی از قبیل کنسلی قبل و بعد از پرواز خسارت وارده، بیمه و ... را کاملاً به عهده خواهند داشت. تنوع صندلی‌های بلیط سیستمی در مقایسه با بلیط چارتر بیشتر است.
اما بلیط چارتر! آژانس‌های مختلف گردشگری با پیش‌خرید کردن و یا اجاره کردن تمام یا فقط تعدادی از صندلی‌های یک پرواز، از هواپیمایی‌ها، اقدام به فروش آن‌ها با برنامه‌های خاصی می‌کنند. در طی این برنامه‌ها، گاهی ممکن است بتوانیم بلیط‌های فوق‌العاده ارزان بخریم و یا بلیط‌هایی که تا حدودی ارزان هستند. تنوع بلیط چارتر پایین است و تعهدهای شرکت‌های چارتر کننده نیز محدود است. با بلیط چارتر شما امکان تغییر تاریخ پرواز، یا کنسل کردن آن را بعد از خرید ندارید.

کافه گردش [لینک]
18.jpg
دیدگاه · 1395/12/9 - 17:52 · ش: 1309140645 ·
کافه گردش
کافه گردش
بلیط‌ لحظه آخری چیست؟
بلیط لحظه آخری را حتما درکنار اصطلاح بلیط چارتر شنیده‌اید. حال می‌خواهیم ببینیم بلیط لحظه‌ آخری چیست و آیا واقعا قیمت ارزان‌تری نسبت به بلیط‌های معمولی دارد یا خیر؟
اگر شما از آن دسته آدم‌هایی هستید که عادت دارند از مدت‌ها قبل برای سفرشان برنامه‌ریزی کرده و همه‌چیز را آماده کرده باشند، که البته خرید بلیط هواپیما هم جزو این کارها به‌حساب می‌آید، شانس کمتری برای به‌دست آوردن بلیط ارزان‌قیمت هواپیما دارید. اما هرچه خرید بلیط هواپیما به لحظات آخر موکول شود و اگر کمی هم بخت با شما یار باشد، قیمت کمتری خواهید پرداخت.
اگر با تعریف پرواز چارتر آشنایی داشته باشید، می‌دانید که چارترکننده ای که بلیط‌های یک پرواز را کاملا خریداری کرده، مجبور است برای اینکه بیشترین سود را بکند بلیط‌ها را در لحظات آخر به‌ هر قیمتی که شده بفروشد. به همین دلیل است که در لحظات آخر ممکن است با قیمت‌های بسیار پایین مواجه شوید. برای همین این اقدام آژانس چارترکننده یک اقدام دوسر برد، هم برای آژانس و هم برای مشتری است. پس می‌بینید که این ارزانی هم چندان بی‌حکمت نیست.
پس مسافرینی که ریسک می‌کنند و خرید بلیط را به لحظات آخر موکول می‌کنند این شانس را دارند که با قیمت‌های استثنائی‌ای مواجه شوند. اما چه موقع شانس خرید بلیط ارزان بیشتر می‌شود؟ برای اینکه یک بلیط لحظه آخری ارزان گیر بیاورید باید قید سفر در ایام پر سفر، مانند نوروز یا تعطیلی‌های دیگر، را بزنید. اما در فصل‌های به‌اصطلاح کم‌سفر، مانند زمستان، ممکن است بلیطی حتی ارزان‌تر از بلیط اتوبوس نصیب شما شود.
برای خرید بلیط هواپیما و مقایسه قیمت‌های همه هواپیمایی‌ها کلیک کنید.

کافه گردش [لینک]
17.jpg
دیدگاه · 1395/12/8 - 21:57 · ش: 1309138861 ·
کافه گردش
کافه گردش
بلیط چارتر چیست و پرواز چارتر چه مزایایی دارد؟
برای اینکه بفهمیم پرواز چارتر چیست و چه مزایایی دارد، بهتر است نخست نگاهی به پرواز سیستمی بیندازیم. بلیط سیستمی از قبل برنامه‌ریزی شده و برای دوره‌ای طولانی ثابت است. از مزایای این نوع بلیط می‌توان به امکان تهیه بلیط نیم‌بها برای کودکان دو تا دوازده سال، امکان کنسل کردن بلیط هواپیما و تنوع در مسیرهای پرواز اشاره کرد.
اما پروازهای سیستمی دو بدی عمده نیز دارند. اول اینکه معمولا به‌خاطر محدودیت‌های سازمان هوانوردی قیمت‌های مشخص و گران‌تر از بلیط‌های چارتری دارند و همین موضوع مشتریان را ترغیب به خرید بلیط چارتر می‌کند. ازطرف دیگر در تعطیلات مشتریان معمولا با کمبود بلیط‌های سیستمی مواجه می‌شوند چرا که این بلیط‌ها همگی چندماه قبل پیش‌فروش می‌شوند.
اما در پرواز چارتری هواپیمایی‌ها ناوگان خود را اجاره می‌دهند. درحقیقت پرواز چارتری پروازی است که ازطرف یک سازمان برای سفری خاص برنامه‌ریزی شده است. این پروازها را هواپیمایی مربوطه انجام می‌دهد،‌ اما تعیین زمان پرواز و قیمت بلیط هواپیما و فروش آن، همچنین لغو پرواز و چیزهایی از این قبیل در دست چارترکننده است و هواپیمایی در آن دخالتی ندارد.
خوبی پرواز چارتر این است که بلیط‌های ارزانی دارد و از ماه‌ها قبل پیش‌فروش نمی‌شود. پس ممکن است تا لحظات آخر در دسترس باشد. اما باید دقت داشته باشید که بلیط چارتر به‌هیچ‌عنوان کنسل نمی‌شود و پولی به شما باز نمی‌گردد. تاریخ این پروازها نیز اصلا تغییر نخواهد کرد. بلیط چارتر غیرقابل انتقال به غیر است. و در پایان اینکه پروازهای چارتری تنها برای مسیرهای پرتردد، مانند پرواز تهران – کیش وجود دارد و برای مسیرهای معمولی یافت نخواهد شد. لازم به ذکر است که در کیفیت و امکانات این دو پرواز هیچ تفاوتی وجود ندارد و اگر از تاریخ سفر خود مطمئن هستید بهتر است پرواز چارتری را انتخاب کنید.
برای خرید بلیط هواپیما و مقایسه قیمت‌ها کلیک کنید.
کافه گردش [لینک]
15.jpg
دیدگاه · 1395/12/7 - 18:55 · ش: 1309136222 ·
کافه گردش
کافه گردش
انواع بلیط هواپیما چه تفاوتی باهم دارند؟
سفرهای هوایی در کشورمان روزبه‌روز درحال افزایش است. با افزایش تقاضا برای سفرهای هوایی یکی از پرسش‌هایی که ممکن است پیش بیاید، درزمینهٔ تفاوت انواع بلیط هواپیما است.
بلیط چارتر بدین معناست که یک شرکت گردشگری تمام یا بخشی از صندلی‌های یک پرواز را برای برنامهٔ خاصی پیش‌خرید می‌کند. بلیط‌های چارتری را اگر به‌صورت لحظه‌آخری بخرید قطعا ارزان‌تر خواهند بود و خود بلیط‌های چارتری هم معمولا ارزان‌تر از بلیط‌های سیستمی هستند. بلیط‌های سیستمی همان بلیط‌های معمولی هستند که شما از هواپیمایی مربوطه می‌خرید. این نوع بلیط شامل کنسلی و تخفیف برای کودکان زیر ۱۲ سال می‌شود.
بلیط ا[!]ومی ارزان‌ترین و معمولی‌ترین نوع بلیط هواپیما است. صندلی‌ای که با بلیط ا[!]ومی نصیب شما می‌شود معمولا ابعاد و فضای کوچک‌تر و نسبت به کلاس‌های دیگر راحتی کمتری دارد. کلاس بعدی بیزینس یا تجاری است. بلیط کلاس بیزینس راحتی بیشتری برای شما تضمین می‌کند. همچنین در برخی هواپیمایی‌ها شما می‌توانید بار بیشتری با خود ببرید. بلیط فرست کلاس که همان درجه یک خودمان است بهترین و راحت‌ترین نوع پرواز است. صندلی شما در این نوع پروازها اصولا باید به تخت‌خواب تبدیل شود و امکانات سرگرمی و غذاهای متنوع برای شما فراهم اند. این کلاس پروازی بیشتر مخصوص به شخصیت‌های مهم و ثروتمند است.
بعد از خواندن این مطلب و آشنا شدن با انواع بلیط هواپیما و کلاس‌های پروازی، حالا می‌توانید به صفحهٔ خرید بلیط هواپیما کافه گردش بروید و پس از مقایسه همهٔ گزینه‌ها بهترین را انتخاب کنید.
کافه گردش [لینک]
16.jpg
دیدگاه · 1395/12/5 - 15:29 · ش: 1309131400 ·
کافه گردش
کافه گردش
سفر به ارمنستان، سرزمین کوه‌ها و کلیساهای تاریخی
با نام رسمی جمهوری ارمنستان کشوری در قفقاز جنوبی به پایتختی ایروان است. مردم ارمنستان در طول تاریخ زرتشتی مزداپرست بودند. در سال ۳۰۱ میلادی، ارمنستان نخستین کشوری بود که مسیحیت را دین رسمی کشور برگزید (دوازده سال پیش از روم). تور ارمنستان شما را به تنها کشورِ همسایه ایران که مسلمانان در آن اکثریت ندارند خواهد برد.
مقصد تور ارمنستان، معمولا شهر ایروان است. یکی از دیدنی‌های ایروان میدان جمهوری این شهر است. این میدان که در مرکز ایروان است حوض‌ها و فواره‌های دیدنی‌ای دارد. اطراف این میدان را موزه‌ها و ساختمان‌های تاریخی فرا گرفته‌اند. از میدان جمهوری به‌راحتی می‌توانید به بقیه جاهای شهر دسترسی پیدا کنید. پارک و سالن‌ کنسرت و گالری آبشار هم اغلب به‌صورت رایگان قابل بازدید است و منظره بسیار عالی‌ای هم رو به شهر دارد. دیگر دیدنی تاریخی ایروان قلعه اربونی است که در سال ۷۸۲ قبل از میلاد ساخته شده است. مرکز تجاری پلازا الیت که نمایی ۳۶۰ درجه برروی شهر دارد نیز یکی از بلندترین ساختمان‌های ایروان است.
اما کوه‌ها و دریاچه‌های ارمنستان بهترین دیدنی‌هایی هستند که تور ارمنستان برای ارائه دارد. مثلا دریاچه سوان که در ۶۰ کیلومتری شمال ایروان قرار دارد بزرگ‌ترین دریاچه آب شیرین در جهان است. فقط ۳۶ رود و جویبار به این دریاچه می‌ریزند و رود هزاران از آن سرچشمه می‌گیرد. طبیعت ایروان که شامل کوه‌ها و رود‌ها و دریاچه‌هایش است، درکنارِ کلیساها و قلعه‌های قدیمی این کشور تنها بخشی از دیدنی‌های تور ارمنستان هستند. مردم ارمنستان فرهنگ خاصی دارند و فستیوال‌های زیادی هم درطول سال برگزار می‌کنند.
برای رفتن به این کشور دو گزینه دارید: تور زمینی ارمنستان و تور هوایی ارمنستان. البته هرکدام مزایای خود را دارند. می‌‌توانید تفاوت تورهای زمینی و هوایی ارمنستان را در صفحه تور ارمنستان کافه گردش ببینید.
کافه گردش [لینک]
14.jpg
دیدگاه · 1395/12/4 - 22:55 · ش: 1309129652 ·
کافه گردش
کافه گردش
تور کیش و دیدنی های هیجان انگیز جزیره
جزیره زیبای کیش یکی از بهترین جاذبه‌های گردشگری و توریستی ایران است که به‌خاطر تفریحات آبی و خرید بین همگان معروف است. تفریحات آبی کیش شامل اسکی روی آب، غواصی، فلای‌بورد، قایق‌سواری، بادی مارینا، جت‌اسکی و... است.
تور کیش شما را به دیدن آثار تاریخی و طبیعی زیادی نیز می‌برد که کم‌تر مورد توجه گردشگران قرار گرفته‌اند. دیدنی‌های تاریخی‌ای که تور کیش برای عرضه دارد نیز شامل شهر زیرزمینی کاریز، آب‌انبار سنتی جزیره کیش، روستای باغو، شهر تاریخی حریره و اثر دیدنی کشتی یونانی است.
بهترین زمان برای سفر به جزیره کیش فصل‌های خنک‌تر سال است، گرچه تفریحات آبی در تابستان هم می‌چسبند. درضمن در تابستان تور ارزان کیش بسیار فراوان می‌شود. آب و هوای کیش در پاییز خنک است و شاید خیلی برای تفریحات آبی مناسب نباشد ولی جای خوبی برای فرار از زندگی روزمره و سرمای شهرتان در پاییز یا زمستان است. اما بهترین فصل برای سفر به کیش اوایل پاییز است. هوا بسیار مطبوع است، اما نرخ‌ها گران.
از دیگر دیدنی‌های کیش می‌توان به آکواریوم و دلفیناریوم کیش اشاره کرد. در دلفیناریوم شما می‌توانید دلفین‌ها را تماشا کنید و حتی با آن‌ها شنا کنید و عکس بگیرید. کیش باغ وحش و باغ پرندگان هم دارد که مکان‌های دیدنی‌ای هستند. کلبه هور هم یکی دیگر از آن دیدنی‌هایی است که تور کیش برای ارائه به شما در چنته دارد. در این منطقه بکر و دیدنی آلاچیق و نیمکت و منقل فراهم است و چراغ هم برای تفریحات شبانه وجود دارد. در کیش دوچرخه سواری هم پیشنهاد می‌شود که می‌تواند از تفریحات شبانه شما باشد. پس اگر با تور کیش به این جزیره سفر کردید، خرید را هم فراموش نکنید. برخی کالاها در کیش خریدنی هستند.
برای اطلاع از نرخ تورها به صفحه تور کیش کافه گردش بروید و پس از مقایسه قیمت تورهای مختلف بهترین را انتخاب کنید.
کافه گردش [لینک]
13.jpg
دیدگاه · 1395/12/3 - 22:43 · ش: 1309127110 ·
کافه گردش
کافه گردش
تور مشهد، زیارت و سیاحت در تعطیلات نوروز
مشهد پایتخت مذهبی ایران است و باوجود حرم حضرت امام رضا و جاذبه‌های تاریخی و طبیعی بسیارش همیشه مورد توجه گردشگران و زائران بوده است. تور مشهد شما را به زیارت امام رضا، دیدار از طبیعت و آثار تاریخی مشهد و حومه و همچنین مراکز تفریحی این شهر می‌برد.
ازجمله این دیدنی‌ها می‌توان به آرامگاه فردوسی، موزه و آرامگاه نادری، بقعه پیر پالان‌دوز، گنبد هارونیه، امامزاده سید محمد (گنبد خشتی) و... اشاره کرد. مشهد مراکز خرید بسیاری چون الماس شرق، پروما، و مجتمع تجاری آلتون و همچنین بازارهای سنتی‌ای چون بازار رضا دارد. مراکز خرید مشهد بهترین گزینه برای خرید در مشهد است.
طبیعت مشهد و استان خراسان نیز بسیار دیدنی‌ است. طرقبه و روستای ییلاقی جاغرق برای تفریحات زمستانی بسیار عالی است و طبیعت نابی دارد. روستای تاریخی پاژ نیز که زادگاه حکیم ابوالقاسم فردوسی است یکی دیگر از مقصد‌ها برای طبیعت‌دوستان است.
از دیگر دیدنی‌هایی که تور مشهد برای شما دارد می‌توان به باغ وحش وکیل آباد اشاره کرد که میزبان حیوانات علفخوار، گشوتخوار، آبزی و پرندگان و خزندگان است. مشهد پارک‌های آبی زیادی هم دارد که با یکدیگر درسطح منطقه رقابت می‌کنند.
تور مشهد شما را به شهری می‌برد که پارک‌های بسیاری دارد. پارک کوه سنگی مشهد یکی از قدیمی‌ترین و زیباترین پارک‌های این شهر است. گردشگاه‌های طبیعی مشهد هم بسیار دیدنی هستند. با تور مشهد می‌توانید به طرقبه و شاندیز بروید و از طبیعت زیبای شمال شرق ایران استفاده کنید.
شما همچنین می‌توانید به صفحه تور مشهد نوروز ۹۶ کافه گردش رفته و تور ارزان و باکیفیت مطلبوتان برای نوروز ۹۶ را انتخاب کنید.
کافه گردش [لینک]
12.jpg
دیدگاه · 1395/12/2 - 12:52 · ش: 1309124041 ·
1 بازنشر:
کافه گردش
کافه گردش
تور مراکش، سفری به کازابلانکا
مراکش کشوری است در غرب آفریقا که تنها چند کیلومتر با اسپانیا فاصله دارد و به‌خاطر نزدیکی به اروپا، شهر معروف کازابلانکا و طبیعت منحصر‌به‌فردش شناخته شده است. تور مراکش نوروز ۹۶ شما را به محل اتصال اروپا و آفریقا، یا جهان اسلام و مسیحیت خواهد برد. مراکش به‌معنای «سرزمین خدا» است و در عربی مغرب نیز نامیده می‌شود.
برخلاف مناطق داخلی کشور مراکش که آب‌و‌هوای خشک قاره‌ای دارد، حاشیه اقیانوسی این کشور آب‌هوایی مرطوب و معتدل دارد و باران زیادی به‌ خود می‌بیند و حتی در کوهستان‌ها برف هم می‌بارد.
تور مراکش شما را به سرزمینی با تاریخی دراز می‌برد. تاریخ این کشور به قبایل بربر یا آمازیغ که ساکنان بومی مناطق شمال غرب آفریقا هستند بازمی‌گردد. درطول تاریخ کارتاژها، فنیقی‌ها و امپراتوری روم شرقی تلاش‌هایی برای تصرف این سرزمین داشته‌اند.
مسجد کتیبه یکی از زیباترین بناهای دیدنی مراکش است که به‌خوبی نشان‌دهنده معماری این کشور است. این مسجد که در قرن ۱۱ میلادی ساخته شده است یکی از زیباترین دیدنی‌های این کشور است. دیگر مکان‌های دیدنی مراکش که تور مراکش نوروز ۹۶ به شما عرضه می‌کند کاخ‌ها و عمارت‌های این کشور هستند که ازجمله آن‌ها می‌توان به قصر باهیه اشاره کرد که در قرن نوزده میلادی بنا شده است. طبیعت مراکش هم همان‌طور که وصفش رفت، بسیار متنوع است. از کوهستان‌های برفی تا بزرگ‌ترین بیابان جهان در مراکش راه درازی نیست.
می‌خواهید از قیمت‌های تور مراکش نوروز ۹۶ باخبر شوید؟ بر روی صفحه تور مراکش نوروز ۹۶ کلیک کنید و ارزان‌ترین و بهترین تور را انتخاب کنید.
نگارش: کافه گردش [لینک]
11.jpg
دیدگاه · 1395/12/1 - 10:49 · ش: 1309121525 ·
1 بازنشر:
کافه گردش
کافه گردش
در تور مالزی چه دیدنی‌هایی درانتظار شماست؟
مالزی کشوری است در جنوب شرق آسیا و با فرهنگ‌های گوناگون. سالانه تورهای زیادی از سراسر جهان روانهٔ مالزی می‌شوند. جزیره‌های بسیار و طبیعت حیرت‌انگیز مالزی درکنار مراکز خرید و معابد این کشور تور مالزی نوروز ۹۶ را به‌ تجربه‌ای شیرین بدل خواهند کرد. درواقع تور مالزی این‌قدر هوادار دارد که این کشور را به یازدهمین کشور پرگردشگر در جهان بدل کرده است.
از شهرهای مهم این کشور که با تور مالزی می‌توانید از آن‌ها بازدید کنید، می‌توان به کوالالامپور، جورج تاون، پنانگ و لنکاوی اشاره کرد. کوالالامپور که زبانزد همگان است و کانون گردشگری این کشور. تور ارزان مالزی معمولا توری است که تنها شما را به کوالالامپور برده و بازمی‌گرداند. اگر بخواهید از دیگر شهرهای مالزی نیز دیدن کنید، باید اندکی بیشتر خرج کنید. آیا این هزینهٔ اضافی ارزشش را دارد؟
پاسخ این سوال به سلیقه شما بستگی دارد. برای خرید، بازدید از برج‌های دوقلو، معبد‌های مالزی و خرید صنایع دستی این کشور تور کوالالامپور کفایت می‌کند. البته دیدنی‌های مالزی محدود به کوالالامپور نمی‌شود. با تور کوالالامپور شما می‌توانید به شهرهای اطراف هم سری بزنید. ازجملهٔ این شهرها می‌توان به مِلاکا اشاره کرد که تنها دو ساعت از کوالالامپور فاصله دارد و جزو میراث جهانی یونسکو است.
تور مالزی شما را میهمان طبیعت فوق‌العادهٔ این کشور نیز می‌کند. در سفر به کوالالامپور و در شهر در سانداکان شما می‌توانید از تخم‌ریزی لاکپشت‌ها دیدن کنید یا با میمون‌ها عکس بگیرید. در باتو فِرینگی هم می‌توانید به دیدن مزرعهٔ پروانه‌ها بروید. جوهور بهرو هم را نباید از قلم انداخت که دومین شهر بزرگ مالزی است و درحال تبدیل‌شدن به یکی از قطب‌های گردشگری این کشور است.
حالا اگر می‌خواهید درمورد قیمت تور مالزی اطلاع پیدا کنید به صفحهٔ تور مالزی نوروز ۹۶ کافه گردش بروید و پس از مقایسه قیمت‌ها ارزان‌ترین تور مالزی را از میان بهترین‌ها برگزینید.
نگارش: کافه گردش [لینک]
10.jpg
دیدگاه · 1395/11/30 - 17:23 · ش: 1309119580 ·
کافه گردش
کافه گردش
تور چین، سفر به اعماق تاریخ تمدن بشری
چین که یکی از قدیمی‌ترین تمدن‌های جهان را دارد، کشور پهناوری است در شرق آسیا که با آثار تاریخی و طبیعی بی‌پایانش درانتظار گردشگران نشسته است. تور چین نوروز ۹۶ شما را به قلب یکی از تمدن‌های باستانی جهان می‌برد. چین درعین‌حال یک کشور مدرن هم هست و سنت و مدرنیته در چین درهم تنیده‌اند.
چین برای دوست‌داران طبیعت چون بهشتی زمینی است. آبشارهای بلند، جنگل‌های انبوه، کوه‌های حیرت‌انگیز و گونه‌های جانوری منحصربه‌فرد، مانند پانداها و میمون‌های موطلایی، همگی چین را به مقصدی جذاب برای گردشگران بدل کرده است.
از تاریخ چین و معبدهای معروفش که بگذریم، چین بهشت دوست‌داران خرید نیز هست. کالاهای ارزان‌ و باکیفیت در فروشگاه‌های عظیم این کشور منتظر عرضه به میلیون‌ها گردشگر شهرهای هنگ کنگ، شانگهای و پکن هستند. مراکز خرید چین که در سال‌های اخیر ساخته شده‌اند بعضا آنقدر بزرگ هستند که در تصور نمی‌گنجند. با این‌همه مراکز خرید، تور چین سوغاتی‌های بسیاری برای شما به‌همراه خواهد آورد و تا سال‌ها تجربه تور چین را در خاطره شما زنده نگه خواهد داشت.
چین بیش از ۴۰ اثر تاریخی و طبیعی ثبت‌شده در لیست میراث جهانی یونسکو دارد. ازجمله جاذبه های گردشگری چین می‌توان به شهر ممنوعه در پکن، لشکر سفالین، غار موگای، پرستشگاه کنفسیوس در کوفو، دیوار چین، شهر قدیمی لیجیانگ و پناهگاه پانداها در سیچوان اشاره کرد. با تور چین نوروز ۹۶ می‌توانید از این آثار و مکان‌های دیدنی بسیار دیگر دیدن کنید و با این تمدن باستانی و طبیعت منحصر‌به‌فرد چین آشنا شوید.
اگر می‌خواهید از قیمت تور چین باخبر شوید به صفحه تور چین نوروز ۹۶ کافه گردش رفته و تور ارزان و باکیفیت مطلوبتان را انتخاب کنید.
نگارش: کافه گردش [لینک]
09.jpg
دیدگاه · 1395/11/28 - 18:45 · ش: 1309113855 ·
کافه گردش
کافه گردش
از قیمت تور نوروزی کیش با خبرید؟

اگر شما هم به سفر نوروزی به کیش فکر کرده‌اید حتما متوجه تغییر قیمت تور نوروزی کیش در مقایسه با تور کیش در روزهای معمولی دیگر شده‌اید. لابد بعد هم این سوال برایتان پیش آمده که چرا قیمت تور نوروزی کیش باید انقدر بالاتر از دیگر تورهای کیش باشد. خب پس حتما با کافه گردش همراه باشید تا دلایل این موضوع را برای شما شرح دهیم.
اولین، مهمترین و ساده‌ترین دلیل ممکن تعطیلات است. از آنجایی که در ایام تعطیل افراد بیشتری قصد سفر به مقاصد معروف گردشگری را دارند، متعاقبا آژانس‌های هواپیمایی، هتل‌های کیش و مراکز خدماتی و تفریحی کیش نیز قیمت بیشتری برای خدمات خود طلب می‌کنند تا ایامی را که با تخفیف‌های فوق‌العاده خدمات ارائه می‌کردند جبران کنند. خب این افزایش قیمت‌ها مستقیما روی قیمت تور نوروزی کیش تاثیر خواهند گذاشت.
دلیل دوم افزایش قیمت بلیط هواپیما است. پروازهای چارتری در ایام عادی سال و در روزهای وسط هفته در ارزان‌ترین قیمت خود هستند تا مسافران را ترغیب به خرید بلیط کنند. اما به جبران آن تخفیف‌ها، قیمت بلیط هواپیما در ایام تعطیلی و مخصوصا تعطیلات نوروز که مسافران زیادی خواهان خرید بلیط هواپیما هستند بسیار نزدیک به قیمت بلیط‌های سیستمی خواهد بود. که خب این موضوع هم مستقیما روی قیمت تور نوروزی کیش تاثیر خواهد داشد.
در نهایت پیشنهاد ما به شما این است که با مشاهده لیست کامل تورهای نوروزی کیش در سایت کافه‌گردش، ضمن مشاهده و مقایسه‌ی قیمت تور نوروزی کیش مناسب‌ترین گزینه را برای سفر نوروزی خود انتخاب کنید.
نگارش: کافه گردش [لینک]
08.jpg
دیدگاه · 1395/11/27 - 07:54 · ش: 1309109083 ·
کافه گردش
کافه گردش
تور دبی نوروز 96 تجربه‌ای تابستانی در آغاز بهار

حتما شما هم مشغول برنامه‌ریزی سفر نوروزی هستید. اگر دوست دارید بعد از گذراندن یک فصل سرد، سفری آرام، گرم و تابستانی را تجربه کنید کافه گردش چندین پیشنهاد فوق‌العاده برای شما دارد. دبی در حاشیه جنوبی خلیج فارس، که یکی از معروف‌ترین مراکز توریستی جهان است بهترین فرصت برای تجربه‌ی تفریحات تابستانی در تعیطلات نوروز خواهد بود.
کافی است لیست کامل تور دبی نوروز 96 را روی سایت کافه گردش مشاهده کنید. هتل‌های متعدد با خدمات متنوع تمام تفریحات تابستانی را برای شما مهیا کرده‌اند. فقط کافیست با توجه به سلیقه و علایقتان بهترین تور دبی نوروز 96 را انتخاب کنید. شنا در آب‌های گرم خلیج فارس، جت اسکی، غواصی، پاراسیلینگ و دیگر تفریحات آبی در کنار مراکز متعدد خرید و تفریح و سرگرمی، روزهای خوبی را در دبی برایتان رقم خواهد زد.
پیشنهاد کافه گردش به شما این است که قبل از سفر به دبی با آن مراکز خرید و پاساژ‌های وسوسه کننده‌اش حتما مقاله‌ی راهنمای کامل خرید در دبی را بخوانید و بعد از روی لیست تور دبی نوروز 96 تور موردنظرتان را خریداری کنید. راستی حتما بعد از این سفر تجربیات خود را از سفر به دبی با کافه گردش در میان بگذارید.
نگارش: کافه گردش [لینک]
07.jpg
دیدگاه · 1395/11/26 - 18:54 · ش: 1309107751 ·
کافه گردش
کافه گردش
تور باکو نوروز 96 انتخابی مناسب برای سفر بهاری

باکو چند سالی است که گام‌های بزرگی برای جذب گردشگران برداشته. آژانس‌های ایرانی نیز خیلی زود لیست متنوعی از تورهای باکو ارائه دادند و ایرانیان بسیاری به این شهر سفر کردند. فاصله‌ی نزدیک، طبیعت زیبا، سواحل آرامش‌بخش و شهر دوست داشتنی باکو، آذربایجان را تبدیل به یکی از گزینه‌های اول سفر نوروزی کرده است.
در لیست تورهای نوروز 96 شما شاید انتخاب‌های زیادی وجود داشته باشند، اما اگر پیش از این سفرهای متعددی به ترکیه داشته‌اید و دنبال مقصد جدیدی می‌گردید پیشنهاد کافه گردش به شما تور باکو نوروز 96 است.
باکو هم لذت پیاده‌روی و قدم زدن در سواحل را به شما هدیه می‌دهد، هم با مکان‌هایی چون برج دختر و کاخ شیروان شاه شما را به اعماق تاریخ می‌برد. فقط کافیست لیست کامل تور باکو نوروز 96 را در سایت کافه گردش مشاهده کنید تا بهترین قیمت و بهترین هتل را متناسب با سلیقه‌ها و علایق خود بیابید. راستی! حواستان باشد در سفر به باکو حتما لذت شنیدن موسیقی آذربایجانی را تجربه کنید.

نگارش: کافه گردش [لینک]
06.jpg
دیدگاه · 1395/11/25 - 11:12 · ش: 1309103637 ·
کافه گردش
کافه گردش
تور استانبول و سفر به قسطنطنیه در نوروز 96
استانبول، میعادگاه شرق و غرب، شهری است که نیمی از آن در اروپا و نیم دیگرش در آسیا قرار دارد. تور استانبول نوروز ۹۶ شما را به استانبول یا همان قسطنطنیه قدیم می‌برد که مملو است از مساجد و کلیساهای تاریخی و کافه‌های قدیمی. آثار تاریخی را در استانبول می‌توانید در هر کوچه و خیابانی پیدا کنید. استانبول یکی از توریستی‌ترین شهرهای جهان است و این امر قطعا بی‌دلیل نیست.
تور استانبول شما را به شهر رنگارنگی می‌برد که پر است از مسجد‌ها و قصر‌های باشکوه عثمانی که درکنار حمام‌های ترکی و کلیسا‌های رومی خودنمایی می‌کنند. قصر توپکاپی، مسجد کبود، مسجد ایاصوفیه و کشتی‌سواری در دریا ازجمله جاذبه‌های این شهر باشکوه هستند.
پس از بازدید از آثار تاریخی استانبول و دریای مرمره حتما خسته شده‌اید و به‌دنبال جایی هستید تا کمی خستگی درکنید و چیزی بخورید. استانبول پر است از کافه‌ها و قهوه‌خانه‌های قدیمی (و مدرن) که در کوچه‌ها و خیابان‌ها، و حتی کلیساها و کنیسه‌های این شهر، پیدا می‌شوند. غذاها و شیرینی‌های ترکی قطعا تجربه‌ای عالی برای شما رقم خواهند زد.
کشتی‌سواری در تنگه بسفر و دریای مرمره و عکس گرفتن با مرغ‌های دریایی هم دیگر تفریحاتی است که تور استانبول نوروز ۹۶ برای ارائه به شما دارد. تور استانبول به شما این امکان را می‌دهد تا اگر مایل بودید از جزایر اطراف استانبول هم بازدید کنید. حالا می‌رسیم به مقوله شیرین خرید! بازارهای استانبول کمابیش شبیه بازارهای خودمان هستند. گرند بازار که یکی از شریان‌های اقتصادی استانبول است پر است از فرش و گلیم، صنایع دستی، لباس‌های سنتی، ظروف چای و قهوه و... خرید در این بازار ۶۰۰ ساله یکی دیگر از تجربه‌های نابی است که با تور استانبول نوروز ۹۶ رقم می‌خورد.
می‌خواهید از قیمت‌های تور استانبول نوروز ۹۶ باخبر شوید؟ بر روی صفحه تور استانبول نوروز ۹۶ کلیک کنید و از بین تورهای مختلف تور ارزان استانبول نوروز ۹۶ را انتخاب کنید.

نگارش: کافه گردش [لینک]
04.jpg
دیدگاه · 1395/11/24 - 11:25 · ش: 1309100349 ·
کافه گردش
کافه گردش
همه‌چیز درمورد تور گرجستان
گرجستان کشوری اروپایی-آسیایی است که در منطقه خوش‌آب‌وهوای قفقاز قرار دارد. تور گرجستان اخیرا بسیار مورد توجه توریست‌ها و گردشگران از سراسر جهان قرار گرفته است. گرجی‌ها بسیار خونگرم و مهمان‌نواز اند. این را در بدو ورود به این کشور احساس خواهید کرد.
گرجستان غذاهای بسیار لذیذی هم دارند، غذاهایی از گوشت، سبزیجات، پنیرهای بومی و نان‌های محلی که قطعا از آن‌ها خوشتان خواهد آمد. تور گرجستان نوروز ۹۶ به‌شما این امکان را می‌دهد که با تمدن چندهزارساله گرجستان آشنا شوید و از آثار تاریخی کم‌نظیر آن دیدن کنید. تاریخ گرجستان محدود به تفلیس نیست، پس اگر با تور گرجستان نوروز ۹۶ به گرجستان رفتید بازدید از شهرهای تاریخی گرجستان را فراموش نکنید.
گرجستان فرهنگی غربی-شرقی دارد، چه ازنظر معماری، چه‌ از‌ هر نظر دیگری. اما گرجستان درعین‌حال کشوری مدرن نیز هست. تور گرجستان به شما این امکان را می‌دهد تا از میعادگاه غرب و شرق دیدن کنید.
دیدنی‌های گرجستان فقط تاریخی نیست. طبیعت بکر گرجستان در نوع خود کم‌نظیر است. طبیعت گرجستان متشکل است از دشت‌های سبز، جنگل‌های انبوه، کوهستان‌های سرد، مناطق گرم و مرطوب ساحلی تا دشت‌های وسیع و نیمه‌خشک، یعنی تقریبا هرچیزی که برای یک سفر دلپذیر لازم است.
فرهنگ گرجی‌ها نیز یکی دیگر از جذابیت‌های این کشور است. گرجی‌ها لباس‌های محلی بسیاری دارند و هر منطقه رقصی مربوط به خود دارد که تفاوت‌های بنیادی با هم دارند. رقص مناطق کوهستانی یا مرزی، رزمی است، اما رقص مناطق خوش‌آب‌وهوای گرجستان آرام و باوقار است. تور گرجستان نوروز ۹۶ شما را به منطقه‌ای خواهد برد که ازنظر فرهنگی تفاوت‌های بسیاری با آن‌چه که تاکنون دیده‌اید دارد.
حالا اگر می‌خواهید درمورد قیمت تور گرجستان اطلاع پیدا کنید به صفحه تور گرجستان نوروز ۹۶ کافه گردش بروید و پس از مقایسه قیمت‌ها ارزان‌ترین تور گرجستان را از میان بهترین‌ها برگزینید.

نگارش: کافه گردش [لینک]
03.jpg
دیدگاه · 1395/11/23 - 11:23 · ش: 1309097896 ·
صفحات: 1 2