mehran dooghaie
۳ پست
۳ پسند
مرد
drdooghaie.com

تصاویر اخیر

برترین های دیجیتال مارکتینگ برای بیزینس های مختلف
به صورت معمول برای گسترش دادن کسب و کار آنلاین خود باید از روش های مختلف دیجیتال مارکتینگ بهره مند شوید تا توانید در زمان کوتاه تری به نتیجه دلخواه خود برسید.
رایج ترین انواع بازاریابی دیجیتال یا digital marketing را در ادامه برای شما عنوان کرده ایم که میتوانید کسب و کار خود را با استفاده از این نکات مهم به جلو پیش ببرید؛
بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO)
اولین موضوعی که درباره بازاریابی آنلاین به گوش میرسد سئو یا بهینه سازی موتور جستجوی گوگل باشد. اگر بتوانید سایت خود را مطابق با قوانین گوگل، بهینه سازی کنید میتوانید به زودی کاربران بیشتری را به سمت سایت جذب کرده و به موفقیت برسید.
بازاریابی موتور جستجو (SEM)
یکی دیگر از روش هایی که میتوانید با آن در گوگل دیده شوید، روش تبلیغات کلیکی است که خود گوگل ارائه داده است. در این نوع تبلیغ شما به ازای هر کلیک مبلغ در نظر گرفته را به شرکت گوگل پرداخت میکنید. تفاوت این نوع تبلیغات با نشانه Ad کنار سایت در نتایج گوگل مشخص میشود.
بازاریابی محتوا
ایمیل مارکتینگ
...
منبع
وب نگاه
جراحی بینی الان با گذشته چه فرقی دارد ؟
در عمل زیبایی بینی که در گذشته انجام میشد به دلیلی بیش از حد کوچک شدن سوراخ های بینی، در تنفس فرد مشکل ایجاد میکرد . فرد در تنفس احساس راحتی نداشت اما امروزه در رینوپلاستی فشای داخل بینی به اندازه کافی باز هست و هیچ مشکلی از نظر تنفس به وجود می آید.
از جراحی بینی برای اصلاح تیغه های بینی و یا بینی ها یی که انحراف بینی دارند استفاده میشود که نتایج آن ب خوبی و حتی بهتر از جراحی سپتوپلاستی میباشد.
از دیگ تفاوت های رینوپلاستی با گذشته این است که جراح می تواند همزمان با عمل بینی، جراحی های دیگر مانند جراحی سینوسی و یا کونکابولوزا را انجام دهد.
مزایای رینوپلاستی
رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی برای ایجاد تناسب در صورت انجام میگیرد. بنابراین هدف اول رینوپلاستی زیبایی و ایجاد هماهنگی در اجزای صورت است.
بینی زیبا در طول سال ها از نظرهای افراد مختلف متفاوت بوده است. اما این روزها بیشتر پزشکان تمایل به جراحی بینی طبیعی دارند که علیرغم بینی فانتزی، ظاهری طبیعی و زیبا به صورت میبخشد.
دلیل کشیده شدن تمایل ها به سمت جراحی بینی طبیعی این است که این نوع بینی با گذشت سالها از مد نیفتاده و زیبایی صورت را از دست نخواهد داد و مورد توجه بیماران قرار گرفته است. علاوه بر ظاهر، جراحی بینی طبیعی اختلالی را در عملکرد بینی به وجود نمی آورد.
منبع :
دکتر دوغایی
لینک
سَلآم × mehran dooghaie × هَستم، جَمع صَمیمی ⟪
مشاهده ۱ دیدگاه دیگر ...