فرش کاشان
۱۳ پست
۱۱ دنبال‌کننده
۳ پسند
زن، متاهل
ليسانس
دین اسلام
ايران، اصفهان

تصاویر اخیر

لکه قهوه یکی از لکه هایی است که علاوه بر لکه ای که به جا میگذارد ، چربی نیز دارد. بنابراین پاک کردن ان کمی سخت تر از فرش ماشینی است.
لکه ترشی از ان دسته لکه هایی است که میتواند سریعا به الیاف فرش آسیب وارد کند.(به دلیل اسیدی که در ترشی وجود دارد ) بنابراین به محض ریختن ترشی روی فرش سریعا لکه ان را از روی فرش پاک کنید. مشاهده پاک کردن لکه های بیشتر در سایت : www.ariamehrcarpet.com
لکه مربا از دسته لکه هایی است که علاوه بر ایجاد لکه روی فرش حالت چسبندگی نیز به فرش میدهد.برای آشنایی پاک کردن لکه های بیشتر به سایت زیر مراجعه کنید. www.ariamehrcarpet.com
زمانی که آب میوه روی فرش ریخته میشود ، اگر فرش روشن باشد کاملا نمایان و در چشم است و اگر فرش تیره فقط فرش حالت چسبنده به خود میگیرد و رنگ این قسمت از فرش از سایر قسمت های فرش تیره میشود. اما خب راهکار پاک کردن این لکه ها چیست؟
برخی افراد برای پاک کردن تمامی لکه های فرش از سرکه استفاده میکنند، این در حالی است که تمامی لکه ها را نمیتوان با سرکه پاک کرد.
لکه شکلات ، که یکی از لکه های متداول هستش، مخصوصا برای بانوانی که کیک میپزند.
دوستان اگر لکه ای روی فرش خانه دارید که نمیدونید چطوری پاکش کنید ، حتما با من در میان بگذارید ، مرسی
لکه نبات داغ ، از ان دسته لکه هایی است که علاوه بر ایجاد لکه و تغییر رنگ فرش ، حالت چسبندگی نیز به فرش میدهد.
یکی از لکه هایی که روی فرش قرار میگیره و پاک کردنش یکم سخت هستش ، لکه لوازم آرایشی هستش.
در فیلم زیر به این موضوع پرداخته ایم.
چای یک نوشیدنی محبوب در بین ایرانیان است. اما این نوشیدنی جذاب و پر طرفدار میتواند فرش خانه شما را کثیف کند. مخصوصا اگر فرش کرم باشد. اما شما میتوانید به سادگی این لکه را از روی فرش پاک کنید.