فرش کاشان
۱۳ پست
۱۱ دنبال‌کننده
۳ پسند
زن، متاهل
ليسانس
دین اسلام
ايران، اصفهان

تصاویر اخیر

امروز فیلم پاک کردن لکه نوشابه از فرش ماشینی رو براتون آوردم
چگونه لکه بستنی را از روی فرش ماشینی پاک کنیم ؟
اگر لکه بستنی تازه بود :
از مایع ظرفشویی برای پاک کردن لکه استفاده میکنیم ، به این صورت که یک قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی را با دو فنجان آب گرم مخلوط کنید .سپس با استفاده از یک پارچه سفید و تمیز آغشته شده به محلول ، لکه را پاک کنید . اگر لکه باقی ماند از آمونیاک نیز میتوانید برای پاک کردن لکه استفاده کنید. اگر از آمونیاک استفاده کردید ، بعد از ان از یک اسفنج خیس برای پاک کردن لکه استفاده کنید تا محلول را از فرش پاک کنید.
اما اگر لکه بستنی قدیمی بود ، از روش زیر استفاده کنید :
یک قاشق غذاخوری بوراکس را در یک فنجان آب گرم بریزید و سپس با استفاده از یک اسفنج لکه را پاک کنید. سپس با استفاده از اب ساده و پارچه لکه را آبکشی کنید. این روند را ادامه دهید تا لکه از بین برود.
روش دیگری که میتوانید استفاده کنید این است که از کرم اصلاح برای پاک کردن لکه استفاده کنید سپس ان را آبکشی کنید و فرش را خشک کنید.
سَلآم × فرش کاشان × هَستم، جَمع صَمیمی ⟪
 • فرش کاشان

  یکی از مشکلاتی که زمان خرید فرش ماشینی پیدا میکنیم ، این هستش که فرش ماشینی پرزدهی داره ، اما راهکار رفع این مشکل چی هستش ؟
  -راهکار اول این هستش که فرشی بخریم که جنسش از آکریلیک هیت ست شده باشه. آکریلیک هیت ست شده به خاطر پرزدهی زیادی که داره پرزدهی خیلی کمی داره یا بهتر هستش بگیم پرزدهی نداره .
  -راهکار دوم این هستش که به طور منظم فرش رو جارو بکشید و از فرچه های مرطوب استفاده کنید.
  -راهکارهای زیادی وجود داره ، میتونید به این لینک مراحعه کنید و راهکارهای مختلف را ببینید.
  https://www.ariamehrcarpet.com/blogDetail/%D9%BE%D8%B1%D8%B2%D8%AF%D9%87%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D8%B4%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86%DB%8C

 • ⚡a▒h▒m▒a▒d

  سلام دوست عزیز
  تبلیغ به این شکل در سایت ممنوع می باشد لطفا" برای استفاده بهینه و بهتر و هزینه فوق العاده کم با مدیریت توسط لینک زیر تماس حاصل فرمایید تا از ابعاد بنر الصاقی در داشبورد و قیمت آن آگاه شوید
  در صورت تکرار تبلیغ به این شکل اکانت شما مسدود خواهد شد
  لینک
  FOTROS