مجید جورکش
۲ پست
۲۵ دنبال‌کننده
۸ پسند
followerpro.ir

تصاویر اخیر

موردی برای نمایش وجود ندارد.
معرفی و تاریخچه
اینستاگرام یکی از اپ هایی است که در زمینه ارتباطات راه اندازی شده است و بسیاری از کاربران ایرانی را مجذوب خود نموده است.
این نرم افزار فوق العاده تا حد خیلی زیادی جای خود را میان کاربران به اثبات رسانیده و هر کاربر حداقل یک اکانت برای خود در این نرم افزار ساخته است.
از این نرم افزار هم می توان در جهت تفریح و سرگرمی استفاده کرد و هم درجهت توسعه کسب و کار.
این اپ قدرتمند به شما امکان این را می دهد که کالا و محصول خود را به راحتی و با کمترین هزینه ای در اختیار و دید مردم قرار بدهید و بعضا تنها هزینه ای که برای شما به همراه دارد مبلغی است که برای اینترنت خود می پردازید و کمی زمان از شما می گیرد.
این نرم افزار فوق العاده در سال 2010 راه اندازی شد و به هدف به اشتراک گذاشتن عکس و ویدیو شروع به کار کرد که در ابتدا به مدت 2 سال بود که این اپ فقط برای سیستم عامل ios قابل دریافت بود که در سال 2012 نسخه اندروید آن منتشر شد که در طول یک روز دانلود بیش از یک میلیون بار به همراه داشته است و در همان سال نسخه وب اینستاگرام هم منتشر شد اما نسخه ی وب دارای محدودیت هایی بود که هم اکنون برخی از آن محدودیت ها برطرف شد اما همچنان برقرار هستند.
چندی از این محدودیت ها عبارت هستند از:
عدم انتشار پست
عدم دسترسی کامل به استوری
عدم شرکت در برنامه Live
و ...
البته هم اکنون برنامه هایی مانند Gramblr عرضه شده اند که این امکان را به شما می دهند که توسط کامپیوتر بتوانید پست های خود را منتشر کنید اما همچنان به طور کامل حتی با برنامه های کمکی این چنینی این مشکل برطرف نشده است.
اینستاگرام بر خلاف دیگر شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک و توییتر هیچگاه در ایران فیلتر نشد اما در تاریخ 10 دی سال 1396 به دلیل برخی از تظاهرات مردمی و ... فیلتر شد و بعد از چند روز دوباره رفع فیلتر شد.
هم اکنون مردم از طریق نرم افزار تلگرام و اینستاگرام حضور فعالی در فضای مجازی دارند چه از اشخاصی که هیچ کانال خاصی ندارند و صرفا جهت سرگرمی وارد آنها می شوند و چه افرادی که کانالی را مدیریت می کنند و به نوعی محتوا تولید می کنند.
هم اکنون این نرم افزار نقش به سزایی در هر کسب و کاری دارد، به عنوان مثال حتی برای یک سوپر مارکت کوچک و ساده نیز این نرم افزار کارایی خاص خودش را دارد و باعث افزایش مشتریان می شود.
 • ☪Turkoğlu MASOUD☪

  سلام
  دوست عزیز به شبکه اجتماعی بلوک 13 خوش اومدی
  به عنوان لیدر شبکه هم هوادارت شدم هم دنبالت کردم
  خوشحال میشم عضو و هوادار گروهم بشی و پستات رو توی گروهم بفرستی
  لینک

سَلآم × مجید جورکش × هَستم، جَمع صَمیمی ⟪
مشاهده ۳ دیدگاه دیگر ...