×کافه ادبیات×

بِه تو اَزتو می نویسَم به تو اِی همیشه دریآد شعر،داستانک،جملا ... بیشتر

×کافه ادبیات×
۱۶۱ پست
۱۴۵ مشترک
۵۰ پسند
عمومی

رتبه گروه

مبنای تعداد کاربر رتبه ۵۴
مبنای تعداد هوادار رتبه ۷۱
مبنای تعداد ارسال رتبه ۱۴۵

با من که به چشم تو
گرفتارم و محتاج ؛
حرفی بزن ، ای قلب مرا برده به تاراج...

نمایندگی تعمیرات آاگ AEG آرا سرویس
نمایندگی تعمیرات آاگ AEG ، در زمینه نصب و سرویس و تعمیر دستگاه های مختلف این برند تجاری از جمله مایکروفر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر، ساید بای ساید، جارو برقی، اجاق گاز و غیره آماده خدمات رسانی به مشتریان است. نمایندگی تعمیرات آاگ AEG با کادری مجرب، آموزش دیده و متخصص لوازم خانگی برند آاگ و سایر برندها را در جهت افزایش طول عمر دستگاه و صرفه جویی اقتصادی تعمیر می کند. نمایندگی تعمیرات آاگ AEG علاوه بر وفاداری با ارائه ی بهترین خدمات توانسته رضایت مشتریان را جلب کند. تعمیرگاه مجاز مرکزی با داشتن تیم فنی مجرب و منظم در زمان مقرر به نیاز مشتری رسیدگی می کند. تیم حرفه ای و متخصصی که در نمایندگی تعمیرات آاگ AEG آماده ی ارائه ی خدمات هستند در زمینه ی تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری لوازم خانگی آاگ دوره آموزشی را گذرانده اند و دارای مهارت و تخصص ویژه هستند.
خدمات نمایندگی تعمیرات آاگ AEG
نمایندگی تعمیرات آاگ AEG آرا سرویس، علاوه بر کار تعمیر در زمینه نصب و سرویس لوازم خانگی آاگ آماده ی خدمت رسانی به مشتریان است. برند تجاری لوازم خانگی آاگ یکی از باکیفیت ترین محصولات لوازم خانگی است که در سراسر دنیا شعبه دارد. برند تجاری آاگ از گذشته تا به امروز همراه با خواسته ی مشتریان جلو آمده است و با توجه به گستردگی پیشرفت تکنولوژی در زمینه لوازم خانگی، نمایندگی تعمیرات آاگ AEG گروه فنی متخصص و کارآزموده برخوردار است. نمایندگی تعمیرات آاگ AEG با ارائه خدمات قبل و بعد از فروش همراه با مشتری خواهد بود.
نمایندگی تعمیرات آاگ AEG
AEG
مزایای نمایندگی تعمیرات آاگ AEG
از مزایای نمایندگی تعمیرات آاگ AEG می توان به برخورداری از مشاوره رایگان اشاره کرد. مشتری در صورت هرگونه مشکل در عملکرد لوازم خانگی آاگ می تواند در 24 ساعت از شبانه روز با دفتر نمایندگی تماس برقرار کند و برای برطرف نمودن مشکلات جزئی که نیاز به تعمیرکار ندارد درخواست راهنمایی کند. در غیر این صورت در زمان مقرر تعمیرکار در محل حاضر شده و اقدام به تعمیر دستگاه می نماید. اگر گارانتی محصول خریداری شده هنوز دارای تاریخ انقضا باشد مشتری می تواند از مزایای آن بهره مند شود در غیر این صورت هزین تعمیر طبق نرخ مصوبه اتحادیه برآورد می شود. تعمیرات لوازم خانگی توسط نمایندگی تعمیرات آاگ AEG از گاران

اصلاح طرح لبخند
اهمیت اصلاح طرح لبخند برای افراد به هیچ وجه کمتر ازآنچه بیان می‌شود نیست، لبخند شما اولین چیزی است که بسیاری از افراد هنگام برخورد با شما به آن توجه می‌کنند. گذشته از آن اصلاح طرح لبخند می‌تواند تأثیری ماندگار بر افراد غریبه و دوستانی داشته باشد که در طول روز با آن‌ها ملاقات می‌کنید و نیز می‌تواند نقش کلیدی در افزایش اعتماد به نفس و خودباوری شما داشته باشد. در ادامه بیشتر راجع به آن صحبت خواهیم کرد.
تعریف اصلاح طرح لبخند
اصلاح طرح لبخند با روش‌هایی مانند لمینت، ارتودنسی دندان، بلیچینگ و …می‌تواند انجام پذیرد. در کل یک لبخند زیبا می‌تواند زندگی اجتماعی شما را بهبود ببخشد و شما را در روند داشتن یک زندگی بهتر یاری دهد. در واقع اصلاح طرح لبخند یک فرآیند دندانپزشکی مربوط به زیبایی است که برای بدست آوردن لبخند زیبا مورد استفاده قرار میگیرد.
اصلاح طرح لبخند شامل همه روش‌های زیبایی برای تصحیح ایرادات خنده است که موارد زیر را شامل می‌شود:

شکاف بین دندان‌ها
رنگ رفتگی
دندان‌های کوتاه و باریک
دندان‌های کج
دندان‌های شکسته، لب پریده و فرسوده

مزایای اصلاح طرح لبخند چیست؟
بسیاری از افراد بزرگسال به این شناخت دست یافته‌اند که با ترمیم و اصلاح مجموعه ایرادات دندان‌ها و لثه و در کل ایراداتی که گفته شد می‌توانند اعتماد به نفس مجددی پیدا کنند. در فرآیند اصلاح طرح لبخند، دندان‌های ترک خورده، لب پریده، بی‌رنگ شده بیمار را به دندان‌های درخشان و روشن مانند ردیفی از مروارید تبدیل می‌کنند. از دیگر مزایای اصلاح لبخند، تأثیر روان شناختی آن است که باعث کاهش افسردگی می‌شود.
اصلاح طرح لبخند مناسب چه کسانی است؟
اصلاح طرح لبخند بدون محدودیت جنسیتی انجام می‌شود. اما اینکه چه سنی برای انجام و درمان‌های دندانپزشکی زیبایی مناسب است، جای سؤال دارد؛ برخی از افراد تصور می‌کنند با افزایش سن، زمان اصلاح طرح لبخند برای آنها تمام شده است و برخی دیگر نیز که در سنین نوجوانی هستند، همیشه برای آن‌ها جای سؤال است که آیا می‌توانند برای اصلاح لبخند اقدام کنند یا نه و آیا سن آنها در نتیجه درمان تاثیری هم دارد؟
جواب همه این سؤالات را می‌توان در نوع درمان و روش‌های مختلفی که برای اصلاح طرح لبخند استفاده می‌شود، پیدا کرد.
اصلاح طرح لبخند با چه روش‌هایی صورت می‌گیرد؟
1- سفید کردن دندا

نمایندگی تعمیرات کن مور – تاریخچه کن مور
نمایندگی تعمیرات کن مور بعد از ورود لوازم خانگی کن مور در بازار فعالیت خود را آغاز کرد. برند تجاری لوازم خانگی کن مور در ابتدا با عرضه یخچال های چهار کشویی شروع به فعالیت کرد. سپس این برند تجاری ماشین لباسشویی، جاروبرقی، ماشین ظرفشویی، تهویه مطبوع و یخچال فریزر را به خط تولید خود افزود. به مرور زمان کن مور تکنولوژی لوازم خانگی خود را بروز. با وجود این حجم گستردگی در زمینه لوازم خانگی مطمئنا با گروه فنی که در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات لوازم خانگی کن مور تخصص داشته باشند نیاز است. نمایندگی تعمیرات کن مور توانسته این سطح نیاز را در ایران برآورده سازد.
نمانیدگی تعمیرات کن مور
برقراری تماس با نمایندگی تعمیرات کن مور
تعمیرگاه مجاز مرکزی کن مور در زمینه نصب، تعمیر و سرویس دستگاه های کنمور به صورت 24 ساعته آماده ی خدمت رسانی به مشتری است. به دلیل حجم گسترده ی لوازم خانگی کن مور و تکامل هر روزه ی این محصولات گروه فنی آموزش دیده به تمام دستگاه های کمور تبحر و تسلت کامل دارند. برند تجاری کن مور تا حدود زیادی توانسته نیازهای انسان را در زمینه ی انجام کارهای خانه برآورده سازد. نمایندگی تعمیرات کن مور در همه جای ایران آماده ارائه ی خدمات به مشتری هستند. تنها با برقراری یک تماس تلفنی می توان از خدمات تکنسین تیم فنی برخوردار بود. در صورت داشتن مشکلات جزئی می توان از مشاوره رایگان نیز بهره گرفت.
تعمیرات لوازم خانگی در نمایندگی تعمیرات کن مور
تعمیرات لوازم خانگی اگر توسط افراد متخصص و آموزش دیده انجام شود تا حدود 75 درصد می توان در مصرف هزینه ها صرفه جویی کرد. بنابراین اعتماد به تعمیرگاه قابل اطمینان علاوه بر صرفه اقتصادی باعث افزایش طول عمر لوازم خانگی می گردد. اما اگر تعمیر لوازم خانگی را به افراد غیر متخصص سپر علاوه بر صرف هزینه ی بیشتر باعث ایجاد آسیب به قطعات دیگر دستگاه می شود. نمایندگی تعمیرات کن مور با بهره بردن از کادر فنی متخصص و استفاده از قطعات اورجینال و فابریک لوازم خانگی را مانند روز اول راه می اندازد. مشتری در صورت درخواست کادر فنی بدون نیاز به جابجایی وسیله تنها با یک تماس تلفنی می تواند از تخصص تعمیرکار در منزل بهره مند شود. تیم فنی نمایندگی تعمیرات کن مور توانسته شایسته ترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد. برای مشکلاتی از قبیل کم ش

نمایندگی تعمیرات بوش آرا سرویس
نمایندگی تعمیرات بوش بعد از ورود لوازم خانگی بوش در بازار شروع به ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر کرد. برند تجاری لوازم خانگی بوش به مرور زمان بر تکنولوژی لوازم خانگی خود افزود و در حال حاضر به دلیل کیفیت بالا و رضایت مشتری از محبوبیت بالایی برخوردار است. با وجود این حجم گستردگی در زمینه لوازم خانگی نمایندگی تعمیرات بوش دربردارنده گروه فنی متخصص و کارآزموده است. نمایندگی تعمیرات بوش آرا سرویس معتقد است با ارائه خدمات قبل و بعد از فروش باعث بهبود در کیفیت کار محصولات بوش می شود و این کار از تعمیر زود هنگام جلوگیری می کند. نمایندگی تعمیرات بوش آرا سرویس دارای مجوز و پروانه کسب از اتحادیه مرتبط است که با کارشناس هایی با تجربه و آموزش دیده آماده عرضه هرگونه خدمات و تعمیر و نگهداری انواع کالاهای لوازم خانگی برند بوش هستند.
ارائه خدمات نمایندگی تعمیرات بوش
تکنسین های نمایندگی تعمیرات بوش متناسب با تکنولوژی لوازم خانگی بوش دوره های تئوری و عملی را پشت سر گذرانده اند و دارای تجربه کاری در این زمینه می باشند. مشتری در صورت مشاهده هر گونه مشکل و یا خطا در عملکرد لوازم خانگی بوش می تواند با نمایندگی تعمیرات بوش تماس حاصل کند و از مشاوره کارشناسان بهره مند شود. در صورت وجود مشکل جزئی می توان از مشاوره رایگان کارشناسان این مجموعه استفاده کرد در غیر این صورت بدون نیاز به جابجایی دستگاه، تیم فنی متخصص جهت تعمیر وسیله در زمان مقرر در مکان حاضر می شوند. تعمیرکار لوازم خانگی بوش در کمترین زمان وسیله را تعمیر و در صورت نیاز به تعویض از قطعات فابریک و اورجینال استفاده می کند. تعمیرگاه مجاز مرکزی بوش در زمینه نصب، تعمیر و سرویس دستگاه های بوش به صورت 24 ساعته آماده ی خدمت رسانی به مشتری است.
مزایای بهره مندی از نمایندگی تعمیرات بوش
تعمیر لوازم خانگی بوش با توجه به تکنولوژی خاصی که دارد اگر توسط تعمیرکار متخصص و آموزش دیده انجام شود تا سقف 75 درصد می توان در مصرف هزینه ها صرفه جویی کرد. بنابراین اعتماد به تعمیرگاه قابل اطمینان علاوه بر صرفه اقتصادی باعث افزایش طول عمر لوازم خانگی می شود. اما اگر تعمیر لوازم خانگی را به افراد غیر متخصص بسپاریم علاوه بر صرف هزینه ی بیشتر باعث ایجاد آسیب به سایر قطعات دستگاه می شود. نمایندگی تعمیرات بوش با بهره بردن از کادر فنی متخصص و است


دوستانی که میخوان درامدی از 1 میلیون تا 4 تومن یا حتی بالاتر داشته باشن.
یه سایتی هست که وسایل میفروشه مثل مواد غذایی و شامپو و عطر و رنگ مو و وسایل ارایشی و از این جور چیزها.
عضو سایت میشی و چند نفر و پیدا می کنی تا زیر مجموعه ات بشن.بعدش هر ماه پولش به حسابت واریز میشه که حدودای 1 تومن تا 5 تومن و حتی بیشتر هم میشه و بستگی داره به تعداد زیر مجموعه هاتون و فعالیتشون.
از فامیلاتون میتونید شروع کنید.
شانست و امتحان کن شاید جواب داد.قیمت هاش مناسبه.
میتونی تحقیق کنی.امیدوارم بتونی پول پارو کنی.
وقتی عضو سایت میشی توی مشخصات کد بازاریاب سرگروه میخواد که این شماره رو میزنی 23311524397

آن روز ها گنجشک را رنگ می کردند و جای قناری می فروختن
این روز ها هوس را رنگ می کنند و جای عشق می فروشند
آن روزها مال باخته می شدی
و این روز ها دلباخته . . .

تو که در فکر منی مرگ مرا سر برسان
انتظار همه را نیز به آخر برسان
همه پرورده‌ی مهرند و من آزرده‌ی قهر
خیر در کار جهان نیست، تو هم شر برسان
لاله در باغ تو رویید و شقایق پژمرد
به جگرسوختگان داغ برابر برسان
مَردم از ماتم من شاد و من از غم خشنود
شادمانم کن و اندوه مکرر برسان
مرگ یا خواب؟! چقدر این دو برادر دورند
مژده‌ی وصل برادر به برادر برسان

یـــادِ تـــُو مـی وَزَد

وَلـــی بـی خَـــبَـرم
زِ جــــایِ تُـــــــو . . .

دیدگاه غیرفعال شده است.

ما در ره عشق تو اسيران بلاييم
كس نيست چنين عاشق بيچاره كه ماييم
بر ما نظري كن كه در اين شهر غريبيم
بر ما كرمي كن كه در اين شهر گداييم
زهدي نه كه در گنج مناجات نشينيم
وجدي نه كه بر گرد خرابات برآييم
نه اهل صلاحيم و نه مستان خرابيم
اينجا نه و آنجا نه چه قوميم و كجاييم
حلاج وشانيم كه از دار نترسيم
مجنون صفتانيم كه در عشق خداييم
ترسيدن ما چون كه هم از بيم بلا بود
اكنون زچه ترسيم كه در عين بلاييم
ما را به تو سري است كه كس محرم آن نيست
گر سر برود سر تو با كس نگشاييم
ما را نه غم دوزخ و نه حرص بهشت است
بردار ز رخ پرده كه مشتاق لقاييم