هلدینگ آموزشی خوارزمی
۳۳ پست
۳۲ دنبال‌کننده
۶۸,۳۳۱ امتیاز
۳ پسند

تصاویر اخیر

برنامه امتحانات نهایی خرداد ماه سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷
اعلام برنامه امتحانات نهایی خرداد ماه ۹۸-۹۷
برنامه امتحانات نهایی خرداد ماه سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ از سوی مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد.
مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش‌ و پرورش برنامه امتحانات نهایی تمام رشته‌های تحصیلی دوره‌های متوسطه ( نظری، فنی و حرفه‌ای)، سال سوم، پیش‌دانشگاهی و پایه دوازدهم دوره دوم متوسطه خرداد ماه سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ را اعلام کرد.
برنامه امتحانات نهایی خرداد ماه سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ مدارس طبق جدول زیر اعلام شده است:
پایه دوازدهم روزانه و بزرگسالانه آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد
نیم سالی- واحدی شاخه نظری در دوره دوم متوسطه
روزانه و بزرگسالان نظری
سال سوم متوسطه بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد

لینک
.
نه برای دلشوره های گاه و بیگاهشان، نه برای خوش سلیقگی و دستپخت های بی نظیرشان، نه برای سراغ گرفتن های همیشگی برای رفع و رجوع مشکلات، که مادرها را برای مادر بودنشان باید دوست داشت. که یک روز سرد زمستانی کنارشان بشینی و به چشم های مهربانشان خیره شوی و دلت گرم شود از این بودن ِ دلگرم کننده...مادرها را باید برای تمام بودن هایشان، حتی وقتی نیستند، دوست داشت. برای زنده نگاه داشتن خانه های بی روح امروزی... برای اشک ها و لبخندهایشان، بهانه ها و خستگی هایشان و فداکاری های بی دریغشان... مادرها را برای مادر بودنشان باید دوست داشت...
Mothers Day.jpg
کندخوانی چیست و چگونه می توان با آن مقابله کرد ؟
کندخوانی چیست و چگونه می توان با آن مقابله کرد ؟
کندخوانی چیست ؟
یکی از مشکلاتی که در زمینه خواندن وجود دارد ، کندخوانی است . منظور از کندخوانی عدم توانایی فرد در سلیس و روان خواندن متن ها و سرعت نامطلوب در ادای کلمات می باشد . کندخوانی مسأله ای نیست که فقط در کودکان دیده شود بلکه بسیاری از بزرگسالان هم با این مشکل روبرو هستند .
مشکل کندخوانی نباید نادیده گرفته شود چون از مسایلی است که اگر برطرف نشود مسائل و مشکلات دیگری را به همراه خواهد داشت . به این دلیل که ، خواندن یکی از نیازهای اساسی همه افراد جامعه است و اساس یادگیری نیز به شمار می رود . برای برطرف نمودن کندخوانی راه های مختلفی وجود دارد . به طور کلی فردی که دچار کندخوانی است لازم است تا تمرین و تکرارهای خاصی را انجام دهد . در این صورت می تواند با این مشکل مقابله کند و حتی توانایی تندخوانی نیز پیدا کند .
لینک
Untitled-2-copy.jpg
♨️ فوری / مهلت ثبت‌نام کنکور ۹۸ تمدید شد
ثبت نام برای شرکت در کنکور سراسری سال ۹۸ جهت پذیرش در رشته‌های با آزمون دوره‌های روزانه، شبانه، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس‌های خودگردان دانشگاه‌ها، دانشگاه پیام‌نور، دانشگاه‌های غیر دولتی و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و همچنین ظرفیت مازاد دانشگاه‌ها و رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی که از روز چهارشنبه ۲۴ بهمن آغاز شده بود ، تا روز **دوشنبه ششم اسفند** تمدید شد.
جهت مشاوره رایگان کنکوری با ما تماس بگیرید :
photo_2019-02-21_12-16-05.jpg
تاثیر موسیقی در کیفیت یادگیری دروس ؛ مثبت یا منفی؟!
تاثیر موسیقی هنگام مطالعه دروس
تاثیر موسیقی که ما گوش می دهیم می تواند بسیار زیاد باشد و اگر این تاثیرگذاری مثبت باشد ، ما روحیه شاد و مثبتی خواهیم داشت . اما زمانی که درس می‌خوانیم یا تکلیفی را انجام می دهیم چطور؟
برخی از دانشجویان مدام هدفون در گوششان است و به موسیقی مورد علاقه خود گوش می‌دهند. بعضی از دانشجویان به سکوت مطلق احتیاج دارند. برخی دیگر هم مشخص است که زمان مطالعه سبک و ژانر خاصی را انتخاب کرده و گوش می‌دهند.
به طور مثال موسیقی کلاسیک ، راک کلاسیک ، یا هوی متال .
سؤال مهم اینجاست که آیا سبک موسیقی که ما گوش می‌دهیم می تواند بر بازدهی مطالعه ما تاثیرگذار باشد. و اگر تاثیرگذار است چه سبکی را باید گوش دهیم.

لینک
Untitled-2.jpg
یک چوب کبریت را جابجا کنید
تا تساوی رعایت شود ... برنده بشید و تخفیف ویژه بگیرید‌!
✔️ مشاوره پایان نامه و مقاله
✔️ اعزام دانشجو
✔️ طرح های تضمینی قبولی کنکور
✔️ بسته های حمایتی دریافت مدرک در کمترین زمان ممکن
✔️ و... با ما تماس بگیرید :
23.jpg
مقاله علمی ؛ و تاثیر آن در آینده ی تحصیلی دانشجویان
مقاله علمی چیست؟
مقاله علمی معمولاً در نتیجه پژوهش منطقی ، ژرف و متمركز نظری ، عملی یا مختلط ، به كوشش یك یا چند نفر در یك موضوع تازه و با رویكردی جدید با جهت دستیابی به نتایجی تاز ه، تهیه و منتشر می‏ گردد . (اعتماد و همكاران، ۱۳۸۱ ، ص۲ ) چنین مقاله ‏ای در واقع گزارشی است كه محقق از یافته ‏های علمی و نتایج اقدامات پژوهشی خود برای استفاده سایر پژوهشگران ، متخصصان و علاقه‏ مندان به دست می‏ دهد .
تهیه گزارش از نتایج مطالعات و پژوهش ‏های انجام شده ، یكی از مهم‏ترین مراحل پژوهشگری به شمار می ‏رود . زیرا اگر پژوهشگر نتواند دستاوردهای علمی خود را در اختیار سایر محققان قرار دهد، پژوهش او هر اندازه هم كه مهم باشد ، به پیشرفت علم كمكی نخواهد كرد . چون رشد و گسترش هر عملی از طریق ارائه و به هم پیوستن دانشِ فراهم آمده از سوی فردفرد اندیشمندان آن علم تحقق می‏یابد .

لینک
Untitled-1.jpg
تاریخ ثبت نام کنکور ۹۸ اعلام شد
تاریخ ثبت‌ نام کنکور ۹۸
به گزارش هلدینگ آموزشی خوارزمی و به نقل از سازمان سنجش ، بدین‌وسیله‌ به ‌اطلاع‌ کلیه‌ متقاضیان‌ ثبت‌نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ سراسری‌ سال ۱۳۹۸ برای‌ پذیرش در رشته‌های با آزمون در دوره‌های‌ روزانه ، نوبت دوم (شبانه‌) ، نیمه حضوری، مجازی ، پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ ، دانشگاه‌ پیام‌ نور و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و غیردولتی‌ و همچنین رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی می‌رساند که تاریخ ثبت‌ نام کنکور ۹۸ از روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۱۱/۲۴ (بیست و چهارم بهمن ماه‌ ۱۳۹۷) منحصراً از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان آغاز و در روز پنجشنبه مورخ ۹۷/۱۲/۰۲ (دوم اسفند ماه‌ ۱۳۹۷) پایان می‌پذیرد ؛ لذا داوطلبان می‌توانند در مهلت مقرر برای شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ ثبت‌نام نمایند .
#هلدینگ_آموزشی_خوارزمی#کنکور_تجربی
لینک
مقطع کارشناسی ارشد ؛ آموزش محور یا پژوهش محور؟!
تفاوت روش های آموزش محور و پژوهش محور در مقطع کارشناسی ارشد
در سال‌های اخیر با رشد پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری ابهاماتی در مورد ادامه تحصیل از طریق روش های آموزش محور و پژوهش محور ایجاد شده است . در این مقاله به بررسی و نقد تفکر غلط موجود در بین دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در مورد این دو روش می ­پردازیم . این که به راستی تفاوت این دو چیست ؟ و آیا دانشجویان مقطغ کارشناسی ارشد به صورت آموزش محور می‌توانند در دوره دکتری پذیرفته شوند یا خیر از جمله سوالاتی ست که در این مقاله قصد پاسخ به آن ها را داریم .

لینک
ثبت نام ترم بهمن 97 بدون آزمون با ظرفیت محدود
دریافت 100% تضمینی مدرک رسمی از دانشگاه مورد تایید وزارت علوم در کوتاه ترین زمان ممکن
کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد
طرح تحصیلات تکمیلی با شرایط ویژه :
 ثبت نام و انتخاب واحد
 کلاس های غیر حضوری آنلاین / آفلاین
 کلاس های جمع بندی حضوری در 3 جلسه ( روزهای جمعه )
 پشتیبانی و مشاوره تحصیلی در طول ترم
 دریافت جزوات خلاصه بندی شده از منابع سوال خیز
 دریافت سوالات پرتکرار امتحانی
 قبولی 100% تضمینی
رشته و مقطع تحصیلی خود را به سامانه 09022026407پیامک کنید
کارشناسان تخصصی ما با شما تماس خواهند گرفت
شماره تماس : 02126405903
وب سایت : www.khaarazmi.com
خبرنامه : www.mokha.ir