هلدینگ آموزشی خوارزمی
۱۴ پست
۱۸ دنبال‌کننده
۶۸,۰۱۲ امتیاز
۳ پسند

تصاویر اخیر

کارگاه تخصصی موفقیت در کنکور
به گزارش هلدینگ آموزشی خوارزمی ، بی شک یکی از مهم ترین ضرورت ها برای برنامه ریزی جهت موفقیت در تحصیل ، برگزاری کارگاه تخصصی با اهداف مشخص می باشد . کارگاه های تخصصی ، راهی برای ارتباط هرچه بیشتر با مخاطبان و انتقال مباحث درسی و نکته های علمی بصورت کاربردی می باشد . با برگزاری این کارگاه ها ، داوطلب می تواند در کمترین زمان ممکن ، بسیاری از نکته های مهم مرتبط با موضوع را دریافت و در مسائل درسی به کار ببندد .

لینک
کارگاه مشاوره اي در هنرستان آيت الله طالقاني
برگزاري کارگاه مشاوره اي در هلدينگ آموزشي خوارزمي
به گزارش هلدينگ آموزشي خوارزمي ، کارگاه مشاوره اي روانشناختي در راستاي نياز دانش آموزان و خانواده ها ، در هنرستان آيت الله طالقاني برگزار شد .
دوره‏ هاى كارگاه ‏هاى آموزشى در سازمان ‏ها به عنوان يكى از عوامل رشد و به ‏روز كردن اطلاعات ، مطرح مى‏ شود . آموزش‏ هاى ضمن خدمت داراى سه بعد فردى ، سازمانى و اجتماعى است. در بعد فردى ، به رشد و شكوفايى استعداد ها و افزايش رضايت فرد منجر مى‏ شود. در بعد سازمانى ، هدف به ‏روز كردن دانش و مهارت‏ هاى حرفه ‏اى و بهبود روش‏ هاى انجام كار است.
#کارگاه_آموزشی_خوارزمی
لینک
Untitled-3-copy.jpg
آموزش زبان و آینده شغلی این رشته
معرفی رشته و آینده شغلی
به گزارش هلدینگ آموزشی خوارزمی ، گرایش آموزش زبان انگلیسی به بررسی مسائل مربوط به یادگیری زبان می‌پردازد و مشکلات و موانع یادگیری زبان را بررسی کرده و راه حل‌هایی را در جهت رفع این مشکلات ارائه می‌دهد . در گذشته مسائل مربوط به آموزش زبان به عنوان زیرمجموعه ­ای از رشته ی زبان‌شناسی محسوب می‌شد . با پیدایش نظریه های چامسکی در اواخر دهه ۱۹۵۰ که منجر به انقلابی در زمینه زبان‌شناسی گردید ، مسائل مربوط به زبان‌شناسی نظری مورد توجه متخصصین این زمینه قرار گرفت. بنابراین مسائل مربوط به آموزش و یادگیری زبان تحت عنوان زبان‌شناسی کاربردی گسترش یافت . اگرچه زمان دقیق پیدایش زبان‌شناسی کاربردی مشخص نیست ، اما اولین شماره مجله یادگیری زبان در سال ۱۹۴۸ در دانشگاه میشیگان منتشر شد . در مجموع ، زبان‌شناسی کاربردی در ابتدا بیشتر بر مبنای زبان‌شناسی بود ، اما در اوایل دهه ۱۹۶۰ مسائل مربوط به فراگیری و ارزیابی زبان دوم را دربرگرفت و سپس در دهه هفتاد به تدریج از زبان‌شناسی نظری جدا شد .

لینک
پژوهش هنر و آینده شغلی این رشته
معرفی رشته کارشناسی ارشد پژوهش هنر و آینده شغلی
به گزارش هلدینگ آموزشی خوارزمی ، مقوله هنر نبض فرهنگ هر جامعه پويا و غنی است و هويت ملي و اعتقادی و اجتماعی يك جامعه منسجم به وضوح در آثار هنری و پژوهش هنر منعكس می شود . از اين روست كه هنر و مباحث هنری در فرهنگ كهن و ريشه دار ايران ، خصوصاً پس از انقلاب اسلامي مورد هجوم جدي بيگانگان قرار گرفته است . بنابراين ايجاد دوره هایی كه بتوانند زمينه ساز تحقيق و تحقق آمال فرهنگي و احيای هويت هاي اصيل جامعه در وادي حساس هنر باشند ، ضرورت مي يابد.
اعطای نمایندگی به ۱۰ مرکز استانی
اعطای نمایندگی به استان های سراسر کشور
به گزارش هلدینگ آموزشی خوارزمی در عصر حاضر ، با گسترش تجارت بین الملل و تمایل کشورها برای روابط بازرگانی با یکدیگر ، تجار و بازرگانانی که در این عرصه فعالیت دارند برای سهولت و تسریع روند مبادلات بازرگانی به اعطای نمایندگی نیازمندند . با توسعه دامنه فعالیت های بازرگانی ، انجام بسیاری از امور تخصصی ، بدون نهاد نمایندگی میسر نیست . راه اندازی هر کسب و کار به سه منبع اساسی احتیاج دارد که از آن تحت عنوان مثلث کسب و کار یاد می شود . ” منبع مالی ” ” منابع انسانی ” و ” منبع ایده و یا فرصتی سودآور ” که پیش نیاز های راه اندازی یک کسب و کار مستقل هستند.

لینک
نکات طلایی موفقیت تحصیلی
به گزارش خبرگزاری هلدینگ آموزشی خوارزمی ، موفقیت تحصیلی نوعی توانایی است که راه رسیدن به هدف را برای ما آسان می سازد . موفقیت یک سفر است که در تمامی ابعاد و جنبه های زندگی جریان دارد .
ما هر که هستیم و در هر کجا و با هر شرایطی که زندگی می کنیم ، می توانیم در رسیدن به خواسته های ارزشمند خود موفق باشیم ولی باید بدانیم که موفقیت رایگان به دست نمی آید ؛ موفقیت قیمت دارد و قیمت آن بذل کوشش و جدیت دائمی از سوی ماست .

لینک
همکاری پژوهشی با دانشگاه ها و موسسات بین المللی
فراهم نمودن شرایط همکاری پژوهشی با دانشگاه ها و موسسات بین المللی
به گزارش هلدینگ آموزشی خوارزمی ، همکاری­ پژوهشی بخصوص در سطح بین ­المللی می تواند برای پژوهشگران و دانشگاه ­ها مزایای زیادی به همراه داشته باشد . همچنین این همکاری ها می تواند باعث افزایش کیفیت بروندادهای پژوهشی آن­ها گردند .
واحد پژوهش هلدینگ آموزشی خوارزمی در راستای انجام رسالت های اصلی خود یعنی برقراری ارتباط با دانشگاهها و مراکز علمی معتبر جهان اهداف ذیل را دنبال می کند :
تدوین سیاست های بین‌المللی‌سازی فعالیت‌ها و برنامه‌های علمی هلدینگ
فراهم نمودن تسهیلات لازم جهت توسعه همکاریهای علمی و پژوهشی با مراکز علمی معتبر جهان
تدوین برنامه های همکاری و تفاهم نامه با دانشگاه های سایر کشورها
شناسائی و معرفی ظرفیت ها و مزیت های هلدینگ جهت توسعه همکاری های بین المللی
انجام امور مربوط به عقد یادداشت تفاهم‌ها ، بیانیه‌ها، موافقتنامه‌های آموزشی ، پژوهشی و فناوری با دانشگاه های سایر کشورها
بستر سازی و فراهم نمودن تسهیلات لازم جهت اعزام اعضای هیئت علمی و دانشجویان هلدینگ آموزشی خوارزمی
شرکت در کنفرانس های علمی بین المللی و استفاده از فرصت های مطالعاتی
لینک
karami2.jpg
همانندجویی متون علمی پژوهشی
به گزارش خبرگزاری هلدینگ آموزشی خوارزمی ، نرم افزار همانندجویی متون در تدوین پایان نامه‌ ها و رساله‌ها ، گامی مهم در جهت نگهداشت حقوق پدیدآوران است. همچنین این نرم افزار به گسترش علم و فناوری و زمینه‌سازی برای دسترسی آزاد همگان کمک شایانی خواهد کرد .
برخی از ویژگی های سامانه همانند جو عبارتند از :
جست‌وجوی خودکار در متن کامل پایان نامه‌ها و رساله‌های موجود
بازیابی نوشته‌های همانند
سنجش میزان همانندی
تشخیص منبع اطلاعات همانند
لینک ورود به مطلب
اپلیکیشن آچاره ؛ راهی برای ارتباط بهتر با شما
همکاری با اپلیکیشن آچاره
به گزارش خبرگزاری هلدینگ آموزشی خوارزمی ، این هلدینگ فعالیت مشترک خود را با اپلیکیشن آچاره در حوزه خدمات و محصولات آموزشی با سرفصل های اعزام دانشجو به خارج از کشور ، مدارک زبان بین المللی و پژوهش آغاز کرده است .
آغاز ثبت‌ نام آزمون ارشد ۹۸ از فردا
به گزارش خبرگزاری ایسنا و به نقل از هلدینگ آموزشی خوارزمی ، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد ، ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از فردا، جمعه ۱۶ آذر آغاز می‌شود.
دکتر حسین توکلی ضمن اعلام این خبر اظهار کرد : ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۸ در تمام دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور از فردا جمعه ۱۶ آذرماه ۹۷ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می‌شود و روز یکشنبه ۲۵ آذرماه پایان می‌یابد .