kia
۲ پست
۱۶ دنبال‌کننده
۴ پسند
ليسانس
ايران، تهران

تصاویر اخیر

موردی برای نمایش وجود ندارد.
ثبت شرکت در سوئد
سوئد با مساحت 449964 کیلومتر مربع، چهارمین کشور بزرگ اروپا از نظر مساحت می باشد. این کشور از غرب با کشور نروژ، از شمال شرق با کشور فنلاند، از شرق با خلیج بوتنیا، از جنوب شرقی با دریای بالتیک و از جنوب غربی با کشور دانمارک همسایه است.
اقتصاد سوئد یکی از برترین اقتصادها در اروپا می باشد. تجارت های خارجی نقش بسیار مهمی در اقتصاد این کشور ایفا می کنند. کشور آلمان به عنوان شریک اصلی سوئد در نظر گرفته شده است. کشورهایی مانند هلند، لوکزامبورگ و انگلستان از اصلی ترین سرمایه گذاران در سوئد محسوب می شوند.
احداث جنگل، صنایع آهن ، فولاد ، ظرافت تجهیزات ، معادن ، کشاورزی و دیگر وسایل از جمله موارد بسیار مهمی هستند که موجب رشد اقتصاد سوئد شده اند. اگرچه بسیاری از سرمایه گذاران خارجی، شرکت های خود را در بخش های داروسازی و مواد شیمیایی سوئد تاسیس می کنند.
کشور سوئد به عنوان یکی از توسعه یافته ترین اقتصادهای جهان، مقصد مناسبی برای متقاضیانی است که می خواهند از طریق ثبت شرکت اقدام به سرمایه گذاری نمایند. ثبت شرکت در این کشور دارای مزایای متعددی نظیر دسترسی به بازارهای اروپا واجازه اقامت شنگن برای تمام اعضای خانواده می باشد. در ذیل، به شرح کاملی درباره ثبت شرکت در سوئد می پردازیم.
انواع شرکت های قابل ثبت در سوئد
برای انجام مراحل ثبت شرکت در سوئد، ابتدا شما باید بدانید که قصد درخواست و ثبت چه نوع شرکتی در سوئد را دارید و با تصمیم گیری درست اقدام به درخواست خود کنید. انواع شرکت برای ثبت در سوئد عبارت است از :
- شرکت سهامی خاص محدود :
در این نوع از شرکت شما به تنهایی مسئول همه چیز هستید و عملاَ شماره شناسایی شرکت همان شماره شخصی شما است. در صورتی که شرکت بدهی داشته باشد دولت می تواند اموال شخصی شما را نیز ضبط کند.
این شرکت نیاز به هیئت مدیره و ... ندارد و یک نفره نیز قابل راه اندازی و استفاده خواهد بود.
- شرکت سهامی :
در این نوع از شرکت در صورت بدهی و ورشکستگی دولت هیچ کاری به اموال شخصی شما ندارد و شرکت مسئول بازپرداخت بدهی ها است. این نوع شرکت به دو حالت سهامی عام و سهامی خاص دسته بندی می شود.
سهامی عام : این مدل شرکت برای کسب و کارهای بزرگ تر است و حداقل یک هیئت مدیره 3 نفره لازم دارد. حداقل نیمی از سهامداران بایستی تابعیت اروپایی داشته باشند.
 • ☪Turkoğlu MASOUD☪

  سلام
  دوست عزیز به شبکه اجتماعی بلوک 13 خوش اومدی
  به عنوان لیدر شبکه هم هوادارت شدم هم دنبالت کردم
  خوشحال میشم عضو و هوادار گروهم بشی و پستات رو توی گروهم بفرستی
  لینک

سَلآم × kia × هَستم، جَمع صَمیمی ⟪