roholla
roholla
یه روز یه باغبونی ، یه مرد آسمونی
نهالی کاشت میون باغچه مهربونی
می گفت سفر که رفتم یه روز و روزگاری
این بوته یاس من می مونه یادگاری
- گل یاس [لینک]
s512_340360download_425209891_102367.jpg
sabteviona
sabteviona
روش ثبت شرکت
رویه عملی مراحل ثبت شركت : در اداره ثبت شرکتها ، فرم نمونه اسناد موجود است. می توان این فرم های نمونه را در اداره مذکور تکمیل کرده و ذیل تمام اوراق باید توسط همه شرکا (مؤسسین) امضا شود. سپس هزینه ای بابت تعیین نام به بانک واریز کرده و چند نام که واژه بیگانه نبوده، فاقد سابقه بوده و دارای معنا و مطابق با فرهنگ اسلامی باشد؛ انتخاب کرده و به «واحد تعیین نام» اداره مذکور معرفی و موافقت آن واحد را درباره نام تعیین شده اخذ کرده، سپس همه مدارک را به (قسمت پذیرش مدارک) اداره مربوطه تحویل و رسید دریافت گردد و موعدی برای گرفتن نتیجه تعیین میشود. امر تعیین نام، فقط در تهران انجام میشود و آنهایی که در سایر شهرها ثبت شركت میکنند نیز جهت تعیین نام به تهران معرفی میشوند.
برای دریافت اطلاعات تکمیلی به سایت ثبت شرکت ویونا مراجعه فرمایید
88203204 [لینک]
دیدگاه · 2 ساعت و 34 دقیقه قبل · ش: 1309194492 ·
ثبت شرکت و ثبت برند نوبل
ثبت شرکت و ثبت برند نوبل
کدام نوع از ثبت تغییرات شرکت ها را باید به اداره ثبت شرکت ها اطلاع رسانی کرد ؟
اگر از صاحبین و موسسین شرکت ها باشید و یا در هر یک از انواع شرکتها به عنوان مدیر یا اعضاء هیئت مدیره در حال فعالیت باشید حتما با هر بار تشکیل جلسه و تنظیم صورتجلسات نسبت به اعلام متن صورتجلسه به اداره ثبت شرکت ها دچار تردید شده اید .
در زمان فعالیت هر یک از انواع شرکت ها بنا به دلایل زیاد و متنوعی هیئت مدیره و یا مجامع سازمان تشکیل جلسه داده و در خصوص موضوعات مختلف بحث ، تبادل نظر و در نهایت تصمیم گیری می کنند. حقیقت اینجاست که در قانون دقیقاً مشخص نشده است که چه موضوعاتی باید به اداره ثبت شرکت ها اطلاع رسانی شود.
اما مواردی که با ذی نفعان ، کارکنان ، نحوه فعالیت و قوانین شرکت و جامعه سر و کار دارند باید حتما به این اداره بازخورد داده شوند. از این جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود :
• تغییر مدیر عامل و یا حوزه اختیارات او و یا افراد تاثیر گذار در شرکت که باید دیگران از این تغییرات مطلع شوند .
• تغییر و تمدید مدت شرکت
• انحلال شرکت
• تغییر عنوان شرکت
• تغییر آدرس شرکت
• خروج برخی از شرکاء ضامن
• تغییر اعضاء هیئت مدیره
• تغییر صاحبین امضاء مجاز
• کاهش سرمایه
• افزایش سرمایه
• تغییر و تمدید بازرسین
برای ثبت تغییرات شرکتهای خود حتماً با یک مشاور خبره مشورت نمایید . به این منظور و برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید .
تلفن : 02188770580
برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت ثبت شرکت و ثبت برند نوبل مراجعه فرمایید. [لینک]
دیدگاه · 5 ساعت قبل · ش: 1309194391 ·
kishtour
kishtour
هتل آپارتمان انصار مشهد از هتل های جوان و تازه ساختی است که در نزدیکی جوار بارگاه امام رضا (ع) در خیابان شیرازی واقع شده است. این هتل آپارتمان در ۴ طبقه و ۴۳ اتاق شامل اتاق های ۲ تخته، ۳ تخته، ۴ تخته و ۵ تخته می باشد و تمامی اتاق ها مجهز به اینترنت، تلویزیون LCD، تلفن، یخچال و صندوق امانات می باشد. مزیت خوب هتل آپارتمان انصار برای گردشگران تور ارزان مشهد مشرف بودن برخی از اتاق های هتل به حرم مطهر امام رضا (ع) می باشد. این هتل با داشتن با محیطی آرام و کادری مجرب و خوش برخورد آماده خدمات رسانی به گردشگران تور مشهد می باشد. [لینک]
تورکیش-تورمشهد.com-mashhad-tour-hotel-aparteman-ansar-mashhad-5.jpg
دیدگاه · 1396/01/8 - 10:46 · ش: 1309193607 ·
sabteviona
sabteviona
منظور از ثبت شرکت چیست ؟
ثبت شرکت فرایندی است که طی ان اشخاص حقیقی یا حقوقی قراردادی را بین خود امضاء می کنند که این قرارداد در بر گیرنده ی قواعدی برای تعامل این اشخاص با یکدیگر و همچنین با اشخاص ثالث (خارج از شرکت ) است .
کسب و کار و ثبت شرکت : امروزه در دنیای کسب و کار . برندها با ارزش ترین سرمایه های معنوی یک سازمان به شمار می روند بسیاری از شرکت ها، ثبت شرکت پایدار را به استراتژی کوتاه مدت مدیریتی ترجیح می دهند و بعضی از شرکت ها هم هستند که فرصت های رشد را در تصاحب برند های موجود جستجو می کنند به این ترتیب ایجاد مدیریت برند جزئی تفکیک ناپذیر از استراتژی شرکتی تلقی می شوند و می توان گفت که بدون ثبت شرکت از نظر هویتی دچار مشکل اساسی خواهند شد.
برای دریافت اطلاعات تکمیلی به سایت ثبت شرکت ویونا مراجعه فرمایید
88203204 [لینک]
دیدگاه · 1396/01/7 - 14:13 · ش: 1309192238 ·
ساحل آفتاب
ساحل آفتاب
تور ایتالیا پرتغال
مقصد سفر اروپایی خود را فراتر برده و در یک سفر به اروپا از دو کشور همجوار و فوق العاده دیدنی اروپا یعنی ایتالیا و پرتغال هم زمان بازدید نمایید . پرتغال به عنوان بخشی از کشور ایتالیا در زمان امپراطوری بزرگ روم شناخته می شد و امروزه نیز در بسیاری از مناظر این کشور ساخته ها و سازه های روم باستان را می توانید به خوبی ببینید . این کشور نه چندان بزرگ در کنار سازه های باستانی و رگه های تاریخی خود جاذبه های فوق العاده گردشگری را برای علاقمندان مسافرت به این کشور فراهم نموده که هیچ بازدید کننده ای را پشیمان نکرده است….
برای مطالعه ادامه مطلب به سایت سیاحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرمایید.
تلفن: 00982188656892
travel.sahelaftab.com [لینک]
دیدگاه · 1396/01/7 - 12:04 · ش: 1309192167 ·
ساحل آفتاب
ساحل آفتاب
اقامت دائم در اسپانیا
رویای زندگی در اروپا را در سر دارید ؟ دوست دارید به یک شهروند اسپانیایی تبدیل بشید و از مزایای یک شهروند اسپانیایی استفاده کنید ؟ دوست دارید از شر تحریم ها بالاخره راحت بشید ؟ دوست دارید برای فرزندانتان آینده ای مطمئن بسازید؟…
برای مطالعه ادامه مطلب به سایت سیاحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرمایید.
تلفن: 00982188656892
travel.sahelaftab.com [لینک]
دیدگاه · 1396/01/7 - 11:45 · ش: 1309192136 ·
Masoume
Masoume
+++++++++++++++++++++++

عِشـ❤️ـــقِ مَنـ:


محسن ابراهیم زاده


+++++++++++++++++++++++ [لینک]
2a74bdd5c457fb51fdb604423949688e-[penmusic.ir].jpg
دیدگاه · 1396/01/7 - 11:43 در MA MAMOLIA · ش: 1309192130 ·
2 بازنشر:
Masoume
Masoume
+++++
+++
++
+عِشقِ مَن:

محسن ابراهیم زاده بوی بارون


++++
+++
++
+ [لینک]
Mohsen-Ebrahimzadeh-Boye-Baron.jpg
دیدگاه · 1396/01/7 - 11:01 در MA MAMOLIA · ش: 1309192036 ·
2 بازنشر:
سرگرد پاسدار شهید محمود جدیری کهنموئی
سرگرد پاسدار شهید محمود جدیری کهنموئی
آيه شماره ١٢٩ از سوره مبارکه توبه
بهترین تکیه گاه
فَإِن تَوَلَّوۡاْ فَقُلۡ حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ
پس اگر (از سخنان خداوند) روى گردان شدند، بگو: خداوند مرا كافى است، هیچ معبودى جز او نیست، تنها بر او توكّل كرده‏ام و او پروردگار عرش بزرگ است.
1- رویگردانى مردم از دین، نباید در ایمان و روحیّه‏ى ما تأثیر گذارد.«فان تولّوا فقل حسبى اللَّه»
2- كسى كه خدا دارد، چه كم دارد؟ «حسبى اللَّه»
3- توكّل بر خداوند، رمز غلبه بر مشكلات است. « فان تولّوا فقل... علیه توكّلت»[لینک]
QURAN_pic.jpg
دیدگاه · 1396/01/7 - 10:31 · ش: 1309191970 ·
اقامت
اقامت
اقامت اکوادور - زندگی در اکوادور - مهاجرت به اکوادور - ویزای اکوادور - بلیط اکوادور - خرید بلیط اکوادور - پاسپورت اکوادور - کارت ملی اکوادور - کار در اکوادور - هزینه های زندگی در اکوادور - تحصیل در اکوادور - چرا اکوادور؟ - شغل در اکوادور - مدارس اکوادور - دانشگاه های اکوادور - آشنایی با اکوادور - سرمایه گذاری در اکوادور - اشتغال در اکوادور - مسکن در اکوادور - هزینه ی مسکن در اکوادور - اجاره خانه در اکوادور - اقتصاد اکوادور - هزینه اقامت در اکوادور - ایرانیان در اکوادور - جمعیت اکوادور - واحد پول اکوادور - دلار امریکا - درآمد در اکوادور - دانشگاه در اکوادور - دانشگاه های اکوادور

پاسه تمام سوالات خود را درا سایت www.eghamtecuador.com مشاهده کنید [لینک]
up4.jpg
دیدگاه · 1396/01/7 - 02:29 · ش: 1309191426 ·
ثبت شرکت و ثبت برند نوبل
ثبت شرکت و ثبت برند نوبل
مدارک مورد نیاز برای تاسیس انواع شرکتها
تاسیس شرکت در همه کشور ها مطابق با آئین نامه ها و قوانین و مقررات آن کشور انجام می گیرد. تمامی افرادی که خواهان ثبت و تاسیس شرکت در ایران می باشد باید مدارک و مستندات تعریف شده در قانون تجارت را مطابق با نوع شرکت تهیه و به اداره ثبت شرکتها ارائه نمایند. اما در این میان مستندات و مدارکی وجود دارند که برای تمامی شرکت ها تقریبا یکسان هستند و باید قبل از تاسیس شرکت آماده شده باشند .
مدارک و مستندات کلی که باید برای تاسیس شرکت ارائه نمایید عبارتند از :
1. شرکت نامه حاوی مشخصات شرکت ( البته برای برخی شرکت ها الزامی نیست )
2. اظهار نامه
3. اساسنامه شرکت
4. صورتجلسه مجمع عمومی که توسط اعضاء امضا شده باشد.
5. صورتجلسه انتخاب هیات مدیره و گواهی تعهد و قبول این مسئولیت توسط مدیران منتخب
6. رسیدی دال بر تامین سرمایه
7. سوء پیشینه مدیران و موسسین
8. مدارک شناسایی موسسین اعم از حقیقی یا حقوقی
9. وکالتنامه در صورت انجام کار توسط وکیل
البته مدارک و مستندات دیگری نیز با توجه به نوع ثبت شرکت ممکن است نیاز باشد که بهتر است از قبل تهیه شده باشد. بنابر این قبل از اقدام برای تاسیس شرکت حتماً با مشاورین ما تماس بگیرید تا در مورد مدارک مورد نیاز بیشتر راهنمایی شوید .
برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید .
تلفن : 02188770580
برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت ثبت شرکت و ثبت برند نوبل مراجعه فرمایید. [لینک]
دیدگاه · 1396/01/7 - 02:23 · ش: 1309191425 ·
ثبت شرکت و ثبت برند نوبل
ثبت شرکت و ثبت برند نوبل
چگونگی ارسال مدارک مختلف برای اداره ثبت شرکت ها
این روزها فرآیند ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکتها بصورت اینترنتی و از سایت رسمی اداره ثبت شرکتها و توسط افراد خبره و متخصص این حوزه انجام می پذیرد . اما پس از آپلود و یا بار گذاری مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت و یا ثبت تغییرات شرکت و در صورت پذیرش درخواست باید اصل مدارک نیز به اداره ثبت شرکتها ارسال شود .
مدارک مورد نیازی که در هنگام ورود اطلاعات در سامانه اداره ثبت شرکت ها از شما درخواست و بارگذاری شد مانند صورتجلسات ، مدارک احراز هویت ، اساسنامه ، اظهارنامه ، شرکتنامه ، وکالتنامه و ... باید پس از پذیرش از طریق باجه های پست و در پاکت های مخصوص اداره ثبت شرکت ها بصورت سفارشی برای این اداره پست شود. پاکت های مخصوص اداره ثبت شرکت ها در همان باجه های پست موجود است و فقط کافی است از متصدی پست درخواست نمایید .
پست مدارک به دلیل صرفه جویی در زمان و هزینه متقاضیان ثبت شرکت می باشد ، بنابراین هرچند می توانید بصورت حضوری نیز برای ارائه مدارک اقدام نمایید ولی این کار هم وقت و هزینه شما را بیشتر تلف خواهد کرد و هم کارکنان اداره ثبت شرکت ها را بیشتر درگیر خواهد کرد. با ارسال مدارک بصورت پستی شماره مرسوله پستی از طریق سامانه اینترنتی اداره ثبت شرکت ها به پرونده شما لینک خواهد شد و جای نگرانی برای پیگیری درخواست نخواهد بود .
برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید .
تلفن : 02188770580
برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت ثبت شرکت و ثبت برند نوبل مراجعه فرمایید. [لینک]
دیدگاه · 1396/01/7 - 01:39 · ش: 1309191379 ·
ساحل آفتاب
ساحل آفتاب
راه های اقامت در یونان
بی شک اگر از افرادی باشید که تا به حال یک بار به مسافرت و تور یونان رفته باشید و یا اینکه یکی از دوستان و یا آشنایان شما در یونان زندگی کرده باشد این سئوال که چگونه می شود اقامت یونان را گرفت ذهن شما را هم در گیر کرده است . ...
برای مطالعه ادامه مطلب به سایت سیاحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرمایید.
تلفن: 00982188656892
travel.sahelaftab.com [لینک]
دیدگاه · 1396/01/6 - 23:27 · ش: 1309191275 ·
sabteviona
sabteviona
شرکت سهامی خاص چیست ؟
شرکت سهامی خاص شرکتی است که با حداقل 3 نفر سهامدار و 2 نفر بازرس که یکی بازرس اصلی و یکی بازرس علی البدل می باشد تشکیل می گردد.در شرکت سهامی خاص اعضاء هیئت مدیره حداقل از 2 نفر تشکیل می شود.درشرکت سهامی خاص سهامداران می بایست زمان تاسیس 35% از کل سرمایه شرکت خود را در حساب شرکت در شرف تاسیس واریز نمایند که در حساب شرکت در شرف تاسیس در یکی از بانک های کشور افتتاح نمایند .
نکته 1:سهامداران می توانند پس از به ثبت رسیدن شرکت 35% واریزی خود را ازبانک مربوطه برداشت نمایند.
نکته 2:بازرسین شرکت به هیچ عنوان نباید با هیچ یک از اعضاء هیئت مدیره نسبت فامیلی داشته باشند .
سهامداران و اعضاء هیئت مدیره می توانند شخص حقیقی و یا حقوقی باشند و در صورتی که شخص حقوقی باشندباید یک نامه نماینده حقیقی معرفی نمایند.
در شرکت های سهامی خاص اعضاء هیئت مدیره می بایست حداقل دارای یک سهام باشند.
برای دریافت اطلاعات تکمیلی به سایت ثبت شرکت ویونا مراجعه فرمایید
88203204 [لینک]
1 دیدگاه · 1396/01/6 - 18:13 · ش: 1309190997 ·
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

نمایش زنده

صفحه‌ای که در حال مشاهده‌ی آن هستید، آخرین ارسالها را بدون وقفه و بصورت اتوماتیک نمایش میدهد. همچنین شما میتوانید آخرین ارسالها را از فیلتر "همه" در داشبورد مشاهده نمایید.

نسخه‌ی موبایل ببینید » http://boloke13.com/m

آخرین آنلاین‌ها