مينا حسن پور
مينا حسن پور
آیا من به گواهینامه SSL برای وب سایتم نیاز دارم؟

به زودی، تغییرات مهمی در مرورگرهای وب در مورد چگونگی برخورد با وب سایت هایی که از طریق HTTPS باز می شوند یا وب سایت های بدون اتفاق میافتد . این بسیاری از شرکت های و صاحبان وب سایت ها را به تعجب می اندازند که آیا من به گواهینامه برای وب سایتم نیاز دارم؟ ادامه مطلب [لینک]
SSL-Certificate-.jpg
estatesahelaftab
estatesahelaftab
شرایط قانونی سرمایه گذاری در اسپانیا
عنوان املاک و مستغلات
عنوانی که برای املاک در اسپانیا به ثبت می رسد شامل طرحی است که در این زمین باید اجرا شود. هر طرح یک دارایی در نظر گرفته می شود. هر دارایی ثبت شده یک شی قانونی است و دارای مجوز و عنوان جداگانه ای در قانون املاک اسپانیا است و تمامی اطلاعات این قطعه زمین در سازمان ثبت اسپانیا برای این زمین به نام عنوان زمین ثبت می شود. این عنوان در قانون اسپانیا نشان دهنده این موضع است که ایا این زمین یک ساختمان اداری ، مس[!]ی، باغ، مزرعه و یا سایر موارد می باشد . این اموال هر کدام در سند مشخص و جداگانه ای باید درج و به تحت نام عنوان ملک شناخته می شوند.
ثبت زمین و املاک شواهدی را در خصوص عنوان زمین نشان می دهد. سیستم ثبت نام زمین و املاک در اسپانیا کاملا منحصر به فرد ، رسمی و کارامد است. این سیستم انقدر دقیق است تا به طرفین معامله زمین اطمینان قانونی لازم را بدهد . تمامی اقدامات لازم برای ثبت زمین و به نام زدن زمین و املاک در سازمان ثبت اسناد و املاک اسپانیا انجام می شود. کارشناسان این سازمان خودشان بصورت مجزا شرایط زمین را بررسی و اطمینان لازم را کسب می کنند.
نامی که در سازمان ثبت اسناد و املاک اسپانیا برای مالک زمین ثبت شده در خصوص هر حق و ادعا دیگری ارجحیت دارد . در این سازمان امتیازات لازم برای یک ملک هم ثبت می شود مانند مجوز ساخت و ساز و یا توسعه و گسترش ملک برای اهداف خاص و … . هر کسی که دارای اسناد لازم و شرایط قانونی تعیین شده باشد می تواند نسبت به ثبت یک ملک اقدام نماید.هزینه ثبت املاک و مستغلات اسپانیا را باید متقاضی تقبل نماید.
تغییر در مالکیت زمین و ارائه اسناد لازم برای تغییر و به نام زدن مجدد زمین از طریق درگاه های الکترونیکی امکانپذیر نیست. نقل و انتقال املاک و مستغلات در اسپانیا باید در ابتدا در دفاتر رسمی دولتی در اسپانیا انجام شود و سپس با ارائه مدارک لازم بصورت حضور دو طرف معامله در سازمان ثبت اسناد و املاک تغییر مالکیت داده شود.

برای مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانیا در سایت گردشگری سیاحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرمایید و همچنین برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصین ساحل آفتاب تماس بگیرید .
estate.sahelaftab.com
02188656892 [لینک]
دیدگاه · 2 ساعت و 16 دقیقه قبل · ش: 1309493001 ·
1 بازنشر:
ساحل آفتاب
ساحل آفتاب
شرایط تحصیل در اسپانیا
یکی از قدیمی ترین پادشاهی های دنیا متعلق به کشور اسطوره ای و زیبای اسپانیا می باشد. این کشور متحد اتحادیه اروپا یکی از جذاب ترین و پربازدید ترین کشور های دنیا می باشد که توانسته با سرمایه گذاری های مناسبی در زمینه گردشگری و همچنین با کمک قدمت و تاریخچه پر از تحولات خود و با حفظ آثار و بناهای تاریخی خود هر ساله میلیون ها نفر را به سمت خود جذب نموده و صنعت گردشگری را به عنوان صنعت دوم پر درآمد برای کشورش مبدل نماید .
شهر های مادرید به عنوان پایتخت و بارسلون ، والنسیا ، سویا ، ساراگوزا و مالاگا بزرگترین شهر های این کشور هستند که هر کدام در زمینه های مختلف برای این کشور حائز اهمیت می باشند . یکی از سیاست های اقتصادی و مهم کشور اسپانیا که توانسته هم برای این کشور اعتبار فراوان به همراه داشته باشد و هم درآمد خوبی را برای دولت و کشور اسپانیا به همراه داشته باشد ایجاد دانشگاه هایی با امکانات و سطح تحصیلی بالا و جذب دانشجویان داخلی و خارجی در راستای بالا بردن سطح سواد علمی مردمان اسپانیا و سایر کشور های جهان می باشد .
دولت اسپانیا با اتخاذ راه کارهایی مانند ارائه بورسیه های تحصیلی عالی هر ساله علاقمندان به ادامه تحصیل و دریافت مدارک بالای دانشگاهی را در کشور خود پذیرا بوده و در ضمن آن توانسته همواره در سطح اول دنیا دانشگاه های خود را به روز و در رقابت نگه دارد تا جایی که فارق التحصیلان اکثر دانشگاه های این کشور تنها با ارائه مدارک دانشگاهی خود به راحتی در بهترین پست های ادارات دولتی و خصوصی در کشور خودشان و یا حتی در خود اسپانیا مشغول به کار شده و اقامت خود را هم در این کشور دریافت نموده اند .

برای مطالعه ادامه مطلب به سایت گردشگری سیاحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرمایید و همچنین برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصین ساحل آفتاب تماس بگیرید .

travel.sahelaftab.com
02188656892 [لینک]
دیدگاه · 2 ساعت و 54 دقیقه قبل · ش: 1309492961 ·
خاتون
خاتون
✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘
باز سرِ ماه شد، نوبتِ دیـوانگیست
آه که سودی نکرد دانشِ بسیارِ من
✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘

【 مولانای جان 】

+ باز فرو ریخت عشق - فرمان فتحعلیان [لینک]
دیدگاه غیرفعال · 1396/06/31 - 22:32 · ش: 1309492567 ·
alireza
alireza
موفقیت در کسب و کار

استارتاپ های زیادی شروع نشده به پایان می رسند. کارگاه های بسیاری تولید نکرده ورشکست می شوند. شنیدن اخباری از این دست می تواند ناامید کنند و ترسناک باشد. چگونه می توان در کسب و کاری موفق شد؟ راز موفقیت در کسب و کار چیست؟ برای شروع هر کسب و کاری ابتدا باید انگیزه داشت ولی موفقیت در کسب و کار تنها با داشتن انگیزه امکان پذیر نیست. در این مطلب با راه های موفقیت در کسب و کار آشنا می شوید. همین امروز کسب و کار جدید خود را شروع کنید.

1- بازار هدف

نقطه مشترک کار و مشتری شما چیست؟ کالا یا خدمت عرضه شده ارزش خرید کردن دارد؟ کارآفرینان موفق ابتدا بازار هدف را مشخص می کنند و سپس فعالیت خود را شروع می کنند. چنانچه کسب و کاری بتواند نیاز مشتری را شناسایی کند و بر اساس رفع این نیاز اقدام کند بدون شک موفقیت را در دستان خود دارد. با مطالعه و تحقیق نیاز بازار هدف را شناسایی کنید.

2-اندازه بازار هدف

بازار هدف به چه میزان توان خرید دارد؟ در واقع باید بدانید که چه حجم از محصولات خود را می توانید به فروش برسانید. برآورد کنید در بازار هدف به طور سالیانه چقدر برای خرید کالا و یا خدماتی که عرضه می کنید هزینه می شود و بر همان اساس استراتژی های کاری خود را پایه ریزی کنید.

3- فضای رقابتی

برای موفقیت در کسب و کار باید بتوانید از سایر رقبا پیشی بگیرید. وجه تمایز شما بارقبا چیست؟ ماندن در اذهان مشتری با پیروزی در فضای رقابتی میسر است. در این صورت کالا یا خدمات عرضه شده باید برتری ویژه ای از کالای رقبا داشته باشد. برتری کسب و کارتان را با تبلیغات به گوش مشتری ها برسانید. بهتر است بازار هدف از برتری کالا یا خدمات جدید مطلع باشند.

4- الگوی کارآفرینی

الگوی مناسبی برای کارافرینی داشته باشید با صاحبان مشاغل موفق گفتگو کرده و ایده بگیرید با مشکلات و سختی های کار آشنا شوید. به این ترتیب سریع تسلیم نمی شوید. قبل از ورود به کسب و کار جدید باید تصویر ذهنی صحیحی از ان داشته باشید در غیر این صورت در عمل سرخورده خواهید شد.

5- تیم کاری متخصص

یک تیم متخصص پشتوانه خوبی برای موفقیت در کسب و کار است. در هر زمینه ای که فعالیت می کنید باید بتوانید افرادی خبره را در تیم خود داشته باشید. کارآفرینی و اداره کسب و کار، به تنهایی و بدون همراهی افرادی صاحب نظر امکان پذیر نیست. مشکلات را تنهایی به دوش نکشید [لینک]
دیدگاه · 1396/06/31 - 19:15 · ش: 1309492326 ·
❤️ ╮══تنهای تنها══╰ ❤️ ╮═شعروغزل═╰ ❤️╮═سیاه و سفید═╰ ❤️
❤️ ╮══تنهای تنها══╰ ❤️ ╮═شعروغزل═╰ ❤️╮═سیاه و سفید═╰ ❤️
هر کس شب رو یجور میگزرونه منم امشبمو دارم با این حال میکنم شاید نزدیک به 50 بار شایدم بیشتر اینو گوش دادم انقدر که خوشم میاد .گریه ادمو در میاره روحش شاد [لینک]
دیدگاه · 1396/06/31 - 00:05 · ش: 1309491570 ·
♥♣fatemeh جانشین ارشد*زمثل زندگی*♥♣
♥♣fatemeh جانشین ارشد*زمثل زندگی*♥♣
FOTROS

روز خوب که در نمیزنه بیاد داخل
روز خوب که ازجعبه شانس درنمیاد
روز خوب که یکی از روزهای هفته نیست درمسلسل ناگزیر تقویم طلوع کند
روز خوب که سر برج نیست خود بخود، البته گاهی با ناز وکرشمه بیاد
روز خوب که …
نه!
روز خوب راباید ساخت
باید نوازشش کرد
باید آراست و پیراست
باید به گیسوهاش گلهای وحشی صحرایی زد
باید عطر دلخواهش رو خرید
گل دلخواهش رو روی میز گذاشت
شعر دلخواهش رو سرود
باید نازش را کشید
به رویش خندید
روزخوب را باید خلق کرد
و بعد در آغوش آرام یک روز خوب لذت دنیا را چشید …
امیدواریم هرروز زندگیتون خوب باشه ......تولدتون مبارک...

[لینک]
birthday-cake-birthday-cake-pictures-beautiful-cakes.jpg
33 دیدگاه · 1396/06/30 - 13:05 در ز مثل زند.. · ش: 1309490742 ·
6 بازنشر:
♥♣fatemeh جانشین ارشد*زمثل زندگی*♥♣
♥♣fatemeh جانشین ارشد*زمثل زندگی*♥♣
FOTROSچه شیرین می شود زندگی :

وقتی سینه ها از مهر آکنده است ؛

وقتی آفتاب دوستی در آسمان دهر تابنده است؛

وقتی زندگی خالی ز نیرنگ است…

بیا به شادی گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم :

تا جهان در موجی از زیبایی و خوبی شنا کند، بهشت عشق بخندد

به روی آسمان آبی، آرام پرستوهای مهر و دوستی پرواز کنند

به روی بامها ،ناقوس آزادی صدا دهند.

بااحترام گروه زمثل زندگی تولدتون رو تبریک وتهنیت عرض میکنه ....

سعادت وخوشبختی درهمه عرصه های زندگی براتون آرزومندیم ......

[لینک]
23DA3829-B862-4F0B-9493-FB71F481A0EB.jpg
25 دیدگاه · 1396/06/30 - 13:00 در ز مثل زند.. · ش: 1309490736 ·
5 بازنشر:
arash
arash
جزیره ای عجیب و جالب که حالت جزر و مدی این جزیره را شگفت انگیز کرده است . جزیره مون سن میشل فرانسه حدود ۹۲ متر بالاتر از سطح دریاست. در حال حاضر جمعیت این جزیره ۴۴ نفر است. جزیره مون سن شیل سالانه در حدود ۳ میلیون بازدیدکننده دارد و در سال ۱۹۷۹ هم یونسکو آنرا به عنوان میراث جهانی وارد فهرست کرد [لینک]
sitevisa.com -mont Saint-Michel.jpeg
دیدگاه · 1396/06/30 - 12:34 · ش: 1309490705 ·
estatesahelaftab
estatesahelaftab
شرایط قانونی سرمایه گذاری در اسپانیا
سرمایه گذاری در املاک و مستغلات
ساختار های متفاوتی و مختلفی می توانند بسته به شرایط و میزان سرمایه گذاری در املاک و مستغلات مورد استفاده قرار بگیرند.
دسترسی به منابع بانکی دولت برای خرید املاک و مستغلات از سال 2007 در اسپانیا مرسوم و قانونی شده است ولی این موضوع محدود به برخی از افراد است. تنها افرادی می توانند از این وام ها و کم های دولتی بهره بگیرند که بتوانند سرمایه گذاری مالی خوبی داشته باشند و از فرصت های موجود در بازار املاک اسپانیا به خوبی بهره ببرند/ معمولا سرمایه گذاران حقیقی شانس کمتری برای استفاده از این تسهیلات دارند.
محدودیت در مالکیت افراد خارجی و یا اشتغال در اسپانیا
از نگرانی های موجود در حوزه ورود سرمایه گذاری به اسپانیا محدودیت در مالکیت افراد خارجی نسبت به املاک و سهامی است که خریداری می کنند. و اینکه ایا تضمینی در امنیت و اشتغال و حتی دریافت وام و خرید املاک و مستغلات در این کشور برای افراد خارجی وجود دارد یا خیر؟
در جواب به این سئوال و نگرانی ها باید گفت هیچ محدودیتی به طور کلی برای مالکیت خارجی در املاک و مستغلات چه توسط اشخاص حقیقی و چه حقوقی وجود ندارد. با این حال موارد زیر را باید در نظر داشت :
• سرمایه گذار باید یک یک تعهد در فرم ثبت نام سرمایه گذاری خارجی بدهد که سرمایه ای که از کشور دیگر وارد اسپانیا می کند برای مدت 6 ماه شامل پرداخت مالیا ت در این کشور خواهد بود.
• خریدار باید مشخصات حساب بانکی خود را برای منابع جذب سرمایه خود ارائه نماید.
• خریدار باید یک کارت شناسایی از حزب و یا شرکتی که برای انها سرمایه گذاری می کند ارائه نماید اگر به عنوان نماینده یک شرکت و یا حزب خواهان سرمایه گذاری می باشد.
• افراد خارجی باید کارت شناسایی افراد خارجی خود موسوم به NIE را به همراه داشته باشند.
به غیر از مقررات مربوط به پولشویی هیچگونه محدودیت خاصی برای سرمایه گذاری و یا تضمین سرمایه گذاری برای افراد خارجی وجود ندارد.

برای مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانیا در سایت گردشگری سیاحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرمایید و همچنین برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصین ساحل آفتاب تماس بگیرید .
estate.sahelaftab.com
02188656892 [لینک]
دیدگاه · 1396/06/30 - 10:46 · ش: 1309490563 ·
ساحل آفتاب
ساحل آفتاب
شرایط تحصیل و پذیرش در دانشگاه های ایتالیا
ایتالیا از جمله کشور هایی است که سطوح علمی و دانشگاهی بسیار بالایی داشته و مدارک علمی دانشگاه های این کشور همیشه مورد تایید و معتبر برای همه نهاد ها و سازمان های جهانی و بین المللی بوده است. هر چند پذیرش در دانشگاه های ایتالیا به نسبت سایر کشور های اروپایی دارای پیچیدگی های بیشتر و طی مراحل بیشتری می باشد و پذیرش مستقیم دانشجو توسط دانشگاه های این کشور با ارسال تقاضانامه معمولا سخت تر است ولیکن هر کس در دانشگاه های ایتالیا تحصیل کرده باشد بخوبی متوجه این مشکلات و سختی ها برای پذیرش دانشجو می شود .
هر چند در همه سطوح می توانید در این کشور پذیرش دریافت نموده و به تحصیل مشغول شوید ولی بیشترین درخواست برای تحصیا در دانشگاه های مطرح ایتالیا در سطوح کارسناسی ارشد و دکتری می باشد . برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در این کشور باید در زمان های فراخوان داشنگاه های ایتالیا اقدام به صدور درخواست خود بکنید که امر بسته به نوع دانشگاه و رشته تحصیلی شما ممکن است در سال یک یا نهایتا دو بار اتفاق بیافتد .
ترم اول تحصیلی در ایتالیا از اوایل سپتامبر یعنی حدود شهریور ما می باشد و باید برای ثبت نام برای این ترم حداگثر تا اواسط خرداد اقدام شود و ترم دوم هم در ماه مارس یا اسفند ماه آغاز می شود و برای ثبت نام نهایتا باید تا اواخر آذر اقدام شده باشد .
برای مطالعه ادامه مطلب به سایت گردشگری سیاحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرمایید و همچنین برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصین ساحل آفتاب تماس بگیرید .

Travel.sahelaftab.com
02188656892
یوتیوب ساحل آفتاب [لینک]
دیدگاه · 1396/06/30 - 09:55 · ش: 1309490535 ·
مينا حسن پور
مينا حسن پور
۵ نکته برای به دست آوردن سریع رتبه بندی وب سایت جدید خود در گوگل

تنها اولین قدم برای ایجاد مخاطب آنلاین است. گام بعدی بهینه سازی سایت شما است. پریدن به بالای رتبه بندی جستجوی گوگل چیزی نیست که معمولا یک شبه اتفاق بیافتد، اما شما می توانید با استفاده از تکنیک های چندگانه، روند به دست آوردن رتبه را تسریع کنید.
اگر فقط یک دامنه جدید ثبت کرده اید و می خواهید سریعا رتبه بندی کنید، این ۵ تاکتیک را امتحان کنید: ادامه مطلب [لینک]
5-Tips-to-Get-Your-New-Website-Ranking-Fast-in-Google.jpg
دیدگاه · 1396/06/29 - 15:45 در زَنـگــــ.. · ش: 1309489792 ·
1 بازنشر:
estatesahelaftab
estatesahelaftab
شرایط قانونی سرمایه گذاری در اسپانیا
راهنمای AQ و A در املاک و مستغلات اسپانیا
AQ و A یک نمای کلی از سطوح بازار املاک و مستغلات از یک شرکت را ارائه می نماید که تمامی موارد مورد نیاز برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات اعم از ، عنوان ملک، نام صاحب ملک، مسئولیت فروشنده، نحوه فروش، موضوعات مورد توجه، اخطار ها،مالیات بر ملک و مستغلات، ضمانت نامه ملک ، معافیت های مالیاتی، مالیات بر ارزش افزوده ملک، مالیات، شرایط اب و هوایی محیطی ملک، شرایط مالکیت خارجی، امور مالی و پرداخت ها، نحوه اجاره و یا اجاره بها و قانون های خاص مانند قانون برنامه ریزی و … را شامل می شود.
یک راهنمای AQ و A بخش از راهنمای قانونی برای حوزه سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات اسپانیا است که به خریدار ملک واقعیت های قانونی و حقوقی و شرایط ملک را بازگو می کند.
بازار شراکت در املاک و مستغلات اسپانیا
در 12 ماه گذشته روند بهبود و رو به رشدی را در اقتصاد اسپانیا دیده ایم که این موضوع باعث شده در املاک و مستغلات اسپانیا سرمایه گذاری های خوبی انجام شود. قیمت ها در املاک و مستغلات باعث توجه هر چه بیشتر سرمایه گذاران خارجی و حتی داخلی اسپانیا برای خرید خانه و یا خانه دوم در این کشور شده است. جریانات فعلی اقتصادی اسپانیا شرایط عالی را در حال حاضر برای خرید و فروش ملک و مستغلات در اسپانیا فراهم نموده است .
برای مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانیا در سایت گردشگری سیاحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرمایید و همچنین برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصین ساحل آفتاب تماس بگیرید .
estate.sahelaftab.com
02188656892 [لینک]
دیدگاه · 1396/06/29 - 11:35 · ش: 1309489440 ·
1 بازنشر:
ساحل آفتاب
ساحل آفتاب
اخذ ویزا و اقامت در یونان
برای ورود به هر کشور دیگری باید ویزای آن کشور دریافت شود مگر در صورت توافقی که بین دولت ها وجود داشته باشد و ورود به برخی از کشور ها توسط برخی از افراد کشور های دیگر نیازمند دریافت ویزا نباشد. همانند کشور های عضو اتحادیه اروپا که طبق توافقنامه ای موسوم به توافقنامه شنگن شهروندان این اتحادیه نیازی به دریافت ویزا برای ورود به خاک و بازدید و گردش و حتی کار در کشور های دیگر این اتحادیه را ندارند.
در سایر کشور های دیگر نیز توافقاتی برای ورود به خاک برخی از کشور ها وجود دارد که برای ورود به خاک آن کشور نیازی به دریافت ویزا نمی باشد . اما ایرانیانی که قصد دارند به کشور های اروپایی سفر کنند قبلا باید ویزا تهیه کرده باشند و با طی مراحلی و دریافت این ویزا که در واقع اجازه نامه ورود به خاک هر یک از کشور های اروپایی می باشد وارد خاک آن کشور شده و به هدف خود برای ورود به خاک آن کشور برسند.
اما ورود به خاک هر کشور همانگونه که اشاره شد با هدفی همراه است. خیلی از افراد به دنبال گردش و مسافرتی چند روزه و داخل خاک یک کشور یا چند کشور هستند و برخی برای کار و تجارت و یا تعویض پرواز و یا حتی تحصیل وارد خاک هر یک از کشور ها می شوند و طبیعی است بنا بر اهداف متفاوت متقاضیان ویزاهای مختلفی هم نیازمند باشد.
برای مطالعه ادامه مطلب به سایت گردشگری سیاحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرمایید و همچنین برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصین ساحل آفتاب تماس بگیرید .

Travel.sahelaftab.com
02188656892
یوتیوب ساحل آفتاب [لینک]
دیدگاه · 1396/06/29 - 10:37 · ش: 1309489402 ·
1 بازنشر:
سپتیک تانک
سپتیک تانک
ناب زیست قوی ترین تولیدکننده سپتیک تانک پلی اتیلن
سپتیک تانک پلی اتیلن و قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن بعنوان یکی از کلیدی ترین کلمات در جستجوهای گوگل می تواند شما را در تعیین تامین کننده مناسب برای سپتیک تانک پلی اتیلن مورد نیاز پروژه ها به کارفرما کمک کند .

تولید سپتیک تانک پلی اتیلن کارواش شرکت ایران خودرو بعنوان یکی از بزرگترین سپتیک تانک های موجود در ایران بعد از سپتیک تانک کارخانجات صنایع لبنی کاله به شرکت ما آموخت در تولید سپتیک تانک پلی اتیلن حتما می بایست از عدسی محدب استفاده نمود . سپتیک تانک پلی اتیلن دوجداره که امروزه در تمامی پروزه های عمرانی مورد استفاده قرار می گرد از حجم 3 مترمکعب تا 150 مترمکعب در کارخانه قابل تولید است قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن نیز از 2 میلیون تومان تا 450 میلیون تومان قابل تغییر است . [لینک]
photo_2016-02-14_13-09-59 - Copy.jpg
2 دیدگاه · 1396/06/29 - 09:55 · ش: 1309489391 ·
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

نمایش زنده

صفحه‌ای که در حال مشاهده‌ی آن هستید، آخرین ارسالها را بدون وقفه و بصورت اتوماتیک نمایش میدهد. همچنین شما میتوانید آخرین ارسالها را از فیلتر "همه" در داشبورد مشاهده نمایید.

نسخه‌ی موبایل ببینید » http://boloke13.com/m

آخرین آنلاین‌ها