маsоuмe♥ مُدیرِ خَلوَتِ دِل
маsоuмe♥ مُدیرِ خَلوَتِ دِل
+

Mohsen Ebrahimzadeh Azize Ki boodi

+
Pisheh [لینک]
1597705296.jpg
دیدگاه · 4 ساعت قبل در Ashegh Pi.. · ش: 1309314745 ·
♉ Miss.M ♉
♉ Miss.M ♉
انـدر این گوشـه خـامـوشِ فـرامـوش شـُده
یـاد رنگینی در خاطــرِ مـن گریـه می انگیــزد . . .

ارغـوانـم آنجـاست
ارغـوانـم تنهــاســت
ارغـوانـم دارد مـی گـریـد♫❤♫ [لینک]
photo_2017-05-28_08-14-09.jpg
دیدگاه · 5 ساعت قبل در زنـدگـــی.. · ش: 1309314744 ·
♥Amir Taktaz♥۩مُـدیرِ مِـلـودے عِـشـق۩
♥Amir Taktaz♥۩مُـدیرِ مِـلـودے عِـشـق۩
مردی که سازمان ملل به افتخارش روز جهانی گفتگوی تمدن ها را در تقویم جهانی ثبت کرد

سی ام شهریور ، روز گفتگوی تمدنها بخشی از سخنرانی ♡ سید محمد خاتمی ♡ در سازمان ملل متحد در سال ۲۰۰۰ میلادی [لینک]
photo_2017-05-28_19-14-08.jpg
دیدگاه غیرفعال · 5 ساعت قبل در تبریز · ش: 1309314696 ·
ساحل آفتاب
ساحل آفتاب
نکاتی جالب در مورد اسپانیا

اسپانیا کشوری بسیار دیدنی و جذاب در جنوب غربی اروپا می باشد و با نام رسمی پادشاهی اسپانیا شهرت دارد. این کشور دارای تنوع آب و هوایی بسیار مطلوب بوده و بر خلاف بسیاری از شهر ها و کشور های اروپایی که تنها می توان برای مسافرت در این کشور ها فصول گرم تر را برنامه ریزی کرد تقریبا در تمام ایام سال می توانید به این کشور و نقاط مختلف آن سفر کرده و از جاذبه های تاریخی ، گردشگری و هنری این شهر به همراه سواحل زیبا و مردمان مهمان نواز بهره مند شوید...
برای مطالعه ادامه مطلب و همچنین رزرو تور و یا بررسی و اطلاع از سایر برنامه های گردشگری سیاحتگران ساحل آفتاب همین امروز با کارشناسان و متخصصین سیاحتگران ساحل آفتاب تماس بگیرید .
Travel.sahelaftab.com
02188656892 [لینک]
دیدگاه · 9 ساعت قبل · ش: 1309314355 ·
ثبت شرکت و ثبت برند نوبل
ثبت شرکت و ثبت برند نوبل
تغییر شرکت سهامی خاص به شرکت با مسئولیت محدود
شرکت های با مسئولیت محدود نسبت به شرکت های سهامی خاص مسئولیت کمتری برای شرکا در پی دارند و میزان و مدت مدیریت در این شرکت ها نیز بدون محدودیت می باشد. ضمن اینکه برای انجام فعالیت های اقتصادی مختلف هیچگونه محدودیتی نداشته و تشکیل مجامع در این شرکت ها نیز به مراتب از شرکت های سهامی خاص راحتر می باشد.
تمامی این دلایل و شاید هر دلیل دیگری مثل از دست دادن سرمایه و یا سهامدارن شرکت می تواند باعث شود که موسسین شرکت صلاح بدانند برای ادامه فعالیت خود در قالب شرکت های با مسئولیت محدود اقدام نمایند . چنین خواسته ای باید به تصویب مجمع عمومی فوق العاده برسد …
برای مطالعه ادامه مطلب به وبسایت ثبت شرکت و ثبت برند نوبل مراجعه فرمایید. همچنین برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید .
تلفن : 02188770580 [لینک]
دیدگاه · 10 ساعت قبل · ش: 1309314273 ·
تیم مشاوران مدیریت ایران IranMCT
تیم مشاوران مدیریت ایران IranMCT
استراتژی تبلیغات
سوالی در ذهن بسیاری از مدیران است : چرا در دنیای بازاریابی ، تبلیغات برخی شرکت‌ها به موفقیت های بزرگ می‌انجامد و برخی تبلیغات با شکست ؟ چرا تبلیغات برخی بیش از دیگران دیده میشود ، هرچند که ممکن است بودجه تبلیغاتی آنان کمتر نیز بوده باشد؟
پاسخ به اینگونه سوالات در بخشی از برنامه بازاریابی به نام استراتژی تبلیغات واقع شده است.
استراتژی تبلیغات عبارت است نقشه راه بلند مدت سازمان برای کمک به فروش محصولات و خدمات از طریق ایجاد رابطه با مصرف کننده است. تنوع استراتژی‌های بازاریابی بسیار زیاد است.هر شرکتی میتواند یکی از انواع استراتژی‌های تبلیغاتی را انتخاب نمایند. با این وجود تمام استراتژیهای تبلیغاتی دارای عناصر تشکیل دهنده یکسانی هستند. یک استراتژی تبلیغات موثر باید بیان کننده مشکلات و فرصت‌های پیشروی سازمان بوده و تاثیر بزرگی بر فروش، سودهی و ارزش شرکت داشته باشد.
تبلیغات به عنوان زیر مجموعه ترفیع ( پروموشن Promotion ) یکی از انواع آمیخته بازاریابی Marketing Mix ( مارکتینگ میکس – آمیزه بازاریابی ) است و در خصوص برقراری ارتباط دوطرفه یا یک‌طرف با مصرف‌کننده است. در این مقاله سعی خواهیم نمود تا در خصوص استراتژی پروموشن کسب‌وکار با تمرکز بر تبلیغات به عنوان یکی از اجزاء پروموشن توضیحاتی ارائه نماییم. تبلیغات از استراتژی‌های پوش Pull در فروش است. برای درک هرچه بهتر استراتژی تبلیغات باید به عناصر سازنده و مرتبط با تبلیغات پی‌برده و هریک را به تفکیک تشریح نماییم.
( تاکتیک فروشPush ، استراتژی تبلیغاتی فشار است که تولیدکننده محصول سعی دارد به‌طور مستقیم با تبلیغات به مشتری فشار روانی وارد نموده و در وی ایجاد انگیزه نماید، مشتری با حصول اطمینان از نام تجاری، اقدام به خرید می‌نماید).
استراتژی تبلیغات Advertising strategy
پایه‌گذاری استراتژی ترفیع
تصمیم‌گیری در خصوص استراتژی بازاریابی ارتباطی یکی از اساسی‌ترین نقش‌ها و مسئولیت‌های مدیر بازاریابی است و در این فرایند، برخی تصمیمات در خصوص مشتریان حادث می‌شود که عبارت است از : چگونه باید با مشتری ارتباط برقرار نمود ؟ و یا پیام ارسالی چه می‌تواند باشد؟
برای پاسخ به سوالات فوق باید به باید به موارد زیر توجه نمود :
بخش‌بندی Segmentation
بخش‌بندی بازار ( تقسیم‌بندی بازار) بر اساس گروه‌های متمایز
تقسیم‌بندی مشتریان بر اساس گروه‌های م [لینک]
دیدگاه · 1396/03/7 - 11:33 · ش: 1309314142 ·
ساحل آفتاب
ساحل آفتاب
غذاهای خوشمزه اسپانیایی
همه کشور ها دارای غذاهای سنتی مخصوص به خود هستند که هر کدام می تواند برای گردشگران به عنوان یک مزیت گردشگری و یک خاطره ناب ماندگار بوده و بسیاری از توریست ها یکی از برنامه های مسافرت خود را سرو غذاهای سنتی کشور مقصد قرار می دهند . در این میان برخی از کشور ها دارای غذاهایی هستند که نه تنها بی نظیر و بسیار خوشمزه هستند و در تمام دنیا زبانزد شده اند بلکه با ذائقه و سلیقه ما ایرانی ها هم بخوبی مانوس بوده و می توانند به عنوان یک جاذبه گردشگری برای ما هم اثر بخش باشند . کشور اسپانیا تقریبا به دلیل داشتن غذاهای سنتی و محلی بسیار مشهور رو دست ندارد …
برای مطالعه ادامه مطلب و همچنین رزرو تور و یا بررسی و اطلاع از سایر برنامه های گردشگری سیاحتگران ساحل آفتاب همین امروز با کارشناسان و متخصصین سیاحتگران ساحل آفتاب تماس بگیرید .
Travel.sahelaftab.com
02188656892 [لینک]
دیدگاه · 1396/03/7 - 00:28 · ش: 1309313259 ·
♥Amir Taktaz♥۩مُـدیرِ مِـلـودے عِـشـق۩
♥Amir Taktaz♥۩مُـدیرِ مِـلـودے عِـشـق۩
تیتراژ
داغ داغ مواظب باشید نسوزید

دانلود : [لینک]
Mohammad-Alizadeh-Mahe-Asal-96.jpg
12 دیدگاه · 1396/03/6 - 19:06 · ش: 1309312819 ·
1 بازنشر:
almashotel
almashotel
رزرو هتل الماس مشهد [لینک]
2 دیدگاه · 1396/03/6 - 17:10 · ش: 1309312665 ·
almashotel
almashotel
http://www.irhotelbooking.ir/%D9%87%D8%AA%D9%...9%87%D8%AF [لینک]
دیدگاه · 1396/03/6 - 17:09 · ش: 1309312664 ·
almashotel
almashotel
تاریخ هتل الماس مشهد
چه انرژی به شما چیست؟ مصرف برق معمولا ترین تمرکز دریافت به عنوان بیانیه ماهانه به طور معمول بزرگترین قبض آب و برق وابسته می پردازد. گاز طبیعی و / یا پروپان اجرا می شود دوم نزدیک زمانی که به دنبال هزینه های انرژی با توجه به مصرف زیادی از تقاضا آب گرم برای حمام اتاق مهمان، عملیات لباس های شسته شده در سایت، بارهای گرمایش فصلی و عملیات استخر. مصرف آب در طول تاریخ است توجه به آن، به عنوان آن را سزاوار. در زمان آینده من بر روی زمین، من یک روز که در آن ما را به توانایی تولید برق و یا دسترسی به سوخت های فسیلی است، برخوردار نیستند پیش بینی نیست. در مقابل، ما در حال حاضر مناطق در سراسر ایالات متحده که در آن ما کمبود آب رانندگی افزایش قابل توجهی در هزینه های آب و فاضلاب در حال شاهد بوده است. آب انرژی است. و آن را باید یک عامل کلیدی در هر معیار تسهیلات و یا کاهش پایداری طرح باشد. "شما نمی توانید مدیریت آنچه که را اندازه گیری نمی" این یک عبارت گسترده ای در صنعت مهمان نوازی در رابطه با انرژی و تعیین معیار آب مورد استفاده است. این سرود از رهبران صنعت دامن زده است به پرده ابزار در طول چند سال گذشته است. علامت های تجاری اصلی در حال حاضر اجازه می دهد، و در بسیاری از موارد، نیاز به خواص منحصر به فرد خود را برای گزارش الکتریکی، سوخت های فسیلی و استفاده از آب است. تقریبا همه از این سیستم عامل بسیار فراتر از نیمکت انرژی مارک و برنامه ریزی حفاظت شامل مدیریت مواد زائد، حفاظت از لوازم اداری، برنامه ریزی پروژه صرفه جویی هتل الماس مشهد در انرژی، و نشان می دهد بهترین شیوه سازگار با محیط زیست. فراتر از استفاده از این ابزار نام تجاری برای پایین لوایح انرژی خود را، این همان اطلاعات در حال تبدیل شدن بحرانی که در پاسخ به RFP ها (درخواست برای پیشنهاد) و برنده کسب و کار برای اموال خود را. در زیر نمونه هایی از برنامه های موجود در این صنعت عبارتند از: خواص هیلتون در سراسر جهان در LightStay یک سیستم اختصاصی جهت محاسبه و تجزیه و تحلیل اثرات زیست محیطی بستگی دارد. LightStay اندازه گیری انرژی و استفاده از آب و مواد زائد و خروجی کربن در سراسر جهان است. اگر چه تمام خواص هیلتون مورد نیاز برای استفاده Lightstay آنها را از ابزار رایگان به صاحبان و گردانندگان آنها. هیلتون در سراسر جهان صدور گواهینامه جها [لینک]
1 دیدگاه · 1396/03/6 - 17:04 · ش: 1309312662 ·
almashotel
almashotel
رزرو هتل الماس در مشهد
ماندن درست به محلی آن، بیرونی رفت و آمد مکرر نشان دهنده مانند کلید سنتی جزئیات معماری به عنوان سقف قلع و خانه های ییلاقی نقاشی با مداد رنگی، در حالی که زمین های سرسبز توسط ده ها تن از درختان بامیه برزخ سایه دار، نقل مکان کرد و در طول توسعه حفظ شده است. پلایا لارگو دارای آن شرکت سازگار با محیط زیست است در کلید، با، برای مثال، یک سیستم کمپوست که پردازش تمام زباله های مواد غذایی آلی. جذابترین و بیشترین امکانات مشترک: در نهایت برای حفظ حریم خصوصی و فضای، مهمانان می توانید سه خوابه خانه ساحل کتاب، با استخر خصوصی خود را (4500 $ در هر شب). بزرگ، قد بلند با سقف اتاق استاندارد 432 فوت مربع در پادشاه یا ملکه / ملکه در دسترس هستند، هر دو با نیمکتها خروج. توچال مشاهده اتاق ها مقرون به صرفه ترین و تنها دسته بدون بالکن. همه وسایل به رخ کشیدن نمایش نخست از غروب آفتاب. هتل الماس مشهد بهترین مکان برای این همه خیس در: توصیه مشتریان در حالی که به دور بعد از ظهر در یکی از کیف ساحلی رفت و آمد مکرر، که در غلاف از سه دور یک میز حلق آویز مفید مرتب شده اند. از کجا پیدا کردن یک لحظه از ذن ها: درجه یک اقیانوس آبگرم می افزاید: پیچ های گرمسیری به درمان آن - ارائه اسکراب شکر آناناس-نارگیل و کاری ادامه داده اند عطر مرجان، به عنوان مثال - و مهمانان دعوت به انتخاب یک یک پوسته پیام در از یک گنج جعبه پس از ورود. "جریان صلح از طریق زندگی من مثل یک رودخانه بی نهایت،" بار خوانده شده یک اسکرول کوچک یک مشتری ممکن است داخل پیدا کنید. شام چی داریم؟ هر رستوران دارای سبک خاص خود را و تخصص. اسکله سل توسط دریای شبیه boathouse، با خرچنگ شناور دام و جداول باز به نسیم دریا (مشتریان توصیه می به دست دسر کلیدی منجمد آهک وکلا نیست). در شیک لاس OLAS، شام می توانید صفحات کوچک دلپذیر از و سوشی به اشتراک بگذارید. تنها مخصوص استیک در از Key Largo، لا MAREA ارائه می دهد غرفه خانه کوچک به سبک پرده که به عنوان یک نقطه رزرو هتل الماس در مشهد اول که از آن برای لذت بردن از استیک امضا و غذاهای دریایی خدمت می کنند، در حالی که نوار شن و ماسه کنار استخر در خدمت کوکتل و غذا نوار مانند به Jammin، حرکت تند و سریع جمعیت، خشنود بال های مرغ. که کتاب این توچال؟ پلایا لارگو تجدید نظر به بازارهای چهار طاقچه - ماجراجویان، رمانتیک، ا [لینک]
دیدگاه · 1396/03/6 - 17:03 · ش: 1309312660 ·
almashotel
almashotel
اطلاعات هتل الماس مشهد
هتل الماس مشهد یکی از هتل های چهار ستاره شهر مشهد می باشد که در نزدیکی حرم مطهر امام رضا (ع) و در خیابان امام رضا (ع) واقع می باشد. فاصله هتل الماس تا حرم مطهر کمتر از 100 متر می باشد.هتل الماس در سال 1392 افتتاح شد ودر سال 1394 مورد بازسازی قرار گرفت. هتل الماس مشهد دارای ساختمانی 9 طبقه و 148واحد که شامل 108 اتاق رویال و40 آپارتمان نرمال می باشد. که در مجموع 435 نفر ظرفیت دارد.همچنین در طبقه نهم هتل، سالن کفرانس با دید حرم وهمچنین کافه سنتی مشرف به حرم واقع می باشد. از مزیت های هتل الماس مشهد اینست که میهمانان گرامی قادرند بدون نیاز به استفاده از وسیله نقلیه ضمن زیارت بارگاه ملکوتی آستان قدس رضوی از بزرگترین و مهمترین مرکز خرید مشهد به آسانی دیدن کنند .این هتل دارای امکاناتی چون روم سرویس-فست فود-چایخانه سنتی(فضای باز)-لاندری-تاکسی سرویس-خدمات تور-سالن ماساژ آقایان و بانوان-سالن آرایش بانوان-سالن کنفرانس-اتاق بازی کودکان-صرافی-کتابخانه می باشد. [لینک]
دیدگاه · 1396/03/6 - 17:02 · ش: 1309312659 ·
ثبت شرکت و ثبت برند نوبل
ثبت شرکت و ثبت برند نوبل
تبدیل شرکت های تضامنی به شرکت های سهامی خاص
شرکت های تضامنی از جمله شرکت هایی هستند که با اعتبار و سرمایه خود شرکا شکل گرفته و مسئولیت این شرکت ها تماما بر عهده خود شرکا بوده و هر سریک حکم ضامن کل شرکت را بر عهده دارد. اما به هر دلیل و بنا بر هر نیازی احتمال دارد که شرکت های تضامنی بخواهند فعالیت خود را در قالب شرکت های سهامی خاص ادامه دهند و بیشتر به دلیل رشد شرکت و تقسیم مسئولیت شرکا این تصمیم ممکن است اتخاذ شود .
شرکت های تضامنی به شرطی می توانند به شرکت سهامی خاص تبدیل شوند که تمامی شرکا این مورد را تایید کنند و متن صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده به تایید همه شرکا رسیده باشد . مدارک مورد نیاز برای تبدلی شرکت تضامنی به شرکت سهامی خاص عبارتند از :…..
برای مطالعه ادامه مطلب به وبسایت ثبت شرکت و ثبت برند نوبل مراجعه فرمایید. همچنین برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید .
تلفن : 02188770580 [لینک]
دیدگاه · 1396/03/6 - 15:03 · ش: 1309312607 ·
سرگرد پاسدار شهید محمود جدیری کهنموئی
سرگرد پاسدار شهید محمود جدیری کهنموئی
[لینک]
photo_2017-05-27_12-52-26.jpg
دیدگاه · 1396/03/6 - 12:50 · ش: 1309312512 ·
1 بازنشر:
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

نمایش زنده

صفحه‌ای که در حال مشاهده‌ی آن هستید، آخرین ارسالها را بدون وقفه و بصورت اتوماتیک نمایش میدهد. همچنین شما میتوانید آخرین ارسالها را از فیلتر "همه" در داشبورد مشاهده نمایید.

نسخه‌ی موبایل ببینید » http://boloke13.com/m

آخرین آنلاین‌ها