sahar qasemi
۱۱ پست
۱۶ دنبال‌کننده
۵ پسند
iranlens.ir/

تصاویر اخیر

از رنگ چشم خود ناراضی هستید و به دنبال راهی برای عوض کردن آن می گردید؟
دوست دارید بدانید افراد مختلف با رنگ چشم‌های متفاوت چه خصوصیاتی دارند و میزان بروز بیماری در رنگ چشم‌های متفاوت چه مقدار است و چه مواد غذایی مناسب این افراد است؟
در قسمت اول دلایلی که باعث تغییرات ناگهانی در رنگ چشم می‌شود را بررسی کردیم. در این مطلب قصد داریم تا نحوه تغییر رنگ چشم را با کمک لنز رنگی و لنز طبی آموزش دهیم و به شما کمک کنیم تا لنز رنگی مورد نیازتان را متناسب با رنگ چشمتان انتخاب کنید.
البته به شما پیشنهاد میکنیم بهتر است آن‌ها را از فروشگاه‌های معتبر مانند فروشگاه ایران لنز که ارائه‌کننده انواع لنزهای رنگی و طبی می‌باشد خریداری کنید. علاوه بر اینموضوع،خصوصیات رنگ چشم‌های مختلف و میزان بروز بیماری در این افراد را شرح می‌دهیم پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.
تغییر رنگ چشم با استفاده از لنز
یکی از مزیت‌های لنز چشم تغییر رنگ چشم می‌باشد؛ برای استفاده از لنز رنگی پیشنهاد می‌کنیم ابتدا جهت معاینه چشم به چشم‌ پزشک رفته و با اجازه پزشک این کار را انجام دهید. خوب سوالی که ممکن است برایتان پیش آید این است که چرا این کار ضرورت دارد؟
این کار به این دلیل انجام می‌شودکه پزشک با معاینه چشمتان وجود عفونت و هر عامل دیگری را در آن بررسی می‌کند و با توجه به وضعیت چشمتان به شما می‌گوید که استفاده از لنز رنگی برای شما مشکلی ایجاد می‌کند یا نه. علاوه بر این مشخص می‌کند که چه لنزی و با چه خصوصیاتی برای شما مناسب می‌باشد.
بعد از اینکه مجوز استفاده از لنز رنگی را از پزشک گرفتید،می‌توانید لنز رنگی مورد نظرتان را از فروشگاه ایران لنزخریداری کنید. از خرید لنز رنگی از آرایشگاه خودداری کنید؛چون معمولا لنزهای موجود در آرایشگاه‌ها بهداشتی نیستند و ممکن است چشمانتان را دچار عفونت کنند.
باید بدانید لنز رنگی در دو نوع لنز طبی و پلانو عرضه می‌شود؛لنز طبی جنبه زیبایی و درمانی دارد و لنز پلانو تنها جنبه زیبایی دارد. در هنگام استفاده و برداشتن لنز نکات بهداشتی را رعایت کنید و از استفاده مشترک از یک لنز خودداری کنید.
لنز مناسب رنگ چشم شما
برای خواندن ادامه مطلب در خصوص دلیل و روش تغییر رنگ چشم لینک پیوست را لمس نمائید.
همان‌طور که مطلعید داخل چشم همه ما عضوی به نام عنبیه وجود دارد که دارای دولایه در جلو و عقب است؛ لایه موجود در عقب عنبیه اپیتلیوم و لایه موجود در جلو عنبیه استروما خوانده می‌شود. درون اپیتلویم موجود در عنبیه سلول‌های رنگ‌دانه قهوه‌ای و سیاه وجود دارد و رشته‌های کلاژن که بدون رنگ هستند و سلول‌های ملانین نیز درون استروما قرار دارد.
میزان ملانین موجود در استروما و رنگدانه های موجود در اپیتلویم عوامل اصلی تعیین کننده رنگ چشم انسان هستند،با اینکه رنگ چشم افراد معمولا زیبا و ثابت است ولی در صورتی که رنگ چشمتان را دوست ندارید می‌توانید از لنز چشم استفاده کنید.لنز رنگی و یا لنز طبی که البته لنزهای طبی به دو دسته لنز طبی رنگی ولنز طبی بی رنگ تقسیم می شوند.
از رنگ چشم انسان ها چه می دانید؟
در اینجا قصد داریم در خصوص علت رنگ چشم افراد بپردازیم پس با ما همراه باشید
برای خواندن ادامه مطلب دلیل تغییر رنگ چشم لینک پیوست را لمس نمائید
چگونه می توانیم لنز رنگی مناسبی را که به چهره می آید را انتخاب نماییم؟

زیبا شدن، به‌ویژه برای خانم‌ها، همیشه دغدغه‌هایی به همراه دارد. انتخاب کردن، پروسه دشواری است. به‌ویژه زمانی که این انتخاب، مربوط به زیباترین قسمت صورت یعنی چشم‌ها باشد.
بله، انتخاب لنز آن هم لنز رنگی کار سختی است. در فروشگاه لنز، فروش انواع لنز رنگی و فروش لنز طبی انجام می‌شود. این که بدانیم چه رنگی به ما خواهد آمد و چه خریدی باید از فروشگاهلنز داشته باشیم دشوار است.
چشم‌ زیبایی خاصی دارد و رنگ چشم‌های ما با رنگ مو و
پوستمان، همخوانی دارد. اگر بخواهیم آن را تغییر دهیم باید به پوست و موی خود توجه داشته باشیم. چرا که خرید لنز رنگی نادرست، ما را از هدفمان که جذابیت بیشتر است دور می‌کند. چه بسا خرید لنز رنگی که با صورت ما همخوانی نداشته باشد، تجربه‌ی بدی شود و ما را از امتحان رنگ‌های دیگر باز دارد.
خیلی وقت‌ها وقتی به کسی پیشنهاد لنزرنگی را می‌دهیم با این جواب مواجه می‌شویم که:” لنز اصلا به من نمی‌آید و صورتم را زشت می‌کند.” تعجب نکنید، این پاسخ، به دلیل اولین انتخاب اشتباه است. بهتر است به این افراد پیشنهاد دهید تا سعی کنند دوباره شهامت تغییر را بدست بیاورند. البته این دفعه، با انتخابی درست.
برای اطلاعات بیشتر در خصوص انتخاب رنگ لنز چشم لینک پیوست را لمس نمایید.
لینک
چه رنگ چشمی بیشتر به ما می آید؟
آیا می دانید چرا چشم ها رنگی است؟
ویدیوهای ایران لنز را در vimeo دنبال کنید
ایران لنز را در اخبار رسمی دنبال کنید
چگونه می توانیم از لنز چشم هایمان مراقبت کنیم؟
تابحال شده بعد از یه مدت استفاده از لنز چشمی احساس میکنید اون لنز مثل سابق نیست و باهاش احساس راحتی قبل رو ندارید و دلیلشم‌ نمیدونید درواقع خودتون فکر میکنید که نکات مراقبتیش رو رعایت میکنید ولی به مشکل میخورید
امروز میخوایم مثال های کوچیک و به ظاهر ناچیز رو به اشتراک بذاریم که عبارتند از:
✅ بسیاری از شما عزیزان وقتی لنز چشمی استفاده میکنید در محلول خود را نمی بندید
✅و یا به نوک در آن دست میزنید
✅و یا با دست آلوده به در آن دست میزنید
✅و یا قبل از استفاده دستان خود را نمیشویید
که در این صورت باید از دستگاه لنزگذار استفاده کنید اگر واقعا جایی هستید که مثلا امکان شستن دستها وجود ندارد یا ناخن های بلندی دارید بهترین روشی که توصیه میشود استفاده از دستگاه لنزگذار است چون خیلی راحت هم استریل میشود فقط کافیست شما آن را آب خالی بشویید و داخل محفظه خودش باشد استریل است.
دستگاه لنز گذار
برای توضیحات بیشتر دستگاه لنز گذار کلیک کنید
چرا لنز چشم پس از مدتی چشم را اذیت می کند؟
سوالی که خیلی از شما مطرح می کنید این است که با وجود اینکه رعایت کافی انجام میشود ولی لنز یکی دو بار که استفاده میشود راحتی و کیفیت قبل را ندارد. پاسخ در همین نکات ریز و به ظاهر پیش پا افتاده ای است که اغلب مورد توجه قرار نمی‌گیرند که می توان گفت نتیجه سهل انگاری شما در استفاده از لنز است.
بعنوان مثال:
دقت به تاریخ مصرف محلول لنز چشمی
❌شما نباید اینگونه فکر کنید که بعد از اینکه در محلول خود را باز کردید این محلول را دارید تا لحظه ای که تمام میشود بلکه ۱الی ۳ماه بعد از باز شدن،(بستگی دارد به چند میلی حجمی که دارد که چند میل است که آن کمپانی با توجه به میزان درصد مواد نگهدارنده موجود در داخل آن این محلول مثلا ۳ماه و البته بعضی ها تا ۱ماه است) پس باید مابقی را بعد از آن تاریخ اعلام شده دور بریزید درست مثل تاریخ لنزها.یک تاریخ اکسپایر دارد و یک تاریخ مصرف.
شما از لحظه ای که پلم را باز میکنید چه در مورد محلول چه درمورد لنز یک تاریخ مصرفی دارد که به شما اعلام شده (سالانه،فصلی،دیلی،ماهانه)و
یک تاریخ هم دارد مربوط به زمانی که اکسپایر میشود.
ادامه مطلب را در مقاله مراقبت از لنز چشمی مطالعه فرمائید.
دلیل سوزش چشم در هنگام لنز گذاشتن چیست؟ لنز چشم چپ و راست را چگونه تشخیص دهیم؟
۱-سوزش چشم در لحظه اول گذاشتن لنز خریداری شده
من لنز را باز کرده ام و داخل چشم خود گذاشتم و الان چشمم را میزند با اینکه همان محلول خودش را استفاده کرده ام چرا این مشکل پیش آمده؟
شما باید توجه داشته باشید وقتی که لنز را باز می کنید پلم لنز خریداری شده را همان لحظه ای که باز میکنید نباید بلافاصله در چشم بگذارید!
بلکه باید داخل جالنزی محلول تازه از سری محصولاتی که قبلا توضیح دادیم در جالنزی بریزید و لنز را از پلم باز کنید و آن را داخل جالنزی بگذارید و در جالنزی را ببندید و حداقل ۴ساعت بماند البته بهتر است یک شب تا صبح بماند و سپس استفاده کنید.
سوال رایج راجب لنز چشمی اینه که کدام رو در چشم راستم بگذارم و کدام لنز را در چشم چپ؟؟
اگر به جالنزی ها دقت کرده باشید روی یکی حرف Rزده شده یعنی مورد استفاده برای چشم راست و دیگری واژه left حک شده است یعنی مورد استفاده برای چشم چپ.
بهتر است شما لنزی را که مربوط به چشم راست است همیشه در چشم راست خود بگذارید و لنزی را که مربوط به چشم چپ میشود همیشه در چشم چپ خود بگذارید.
البته اگر از ابتدای استفاده، لنز شما فاقد نمره است یعنی چشم شما ضعیف نیست یا نمرات هر دو یکسان است یعنی مثلا هر دو نمره۲یا هر دو نمره۳باشد اشکالی ندارد اولین باری که استفاده میکنید هر لنزی را که در چشم راست می‌گذارید باید تا آخر همان را در چشم راست خود بگذارید و هر لنزی را که در چشم چپ خود می‌گذارید باید تا آخر زمان استفاده از لنزها همان لنز را در چشم چپ خود قرار دهید.و لنزها را جابجا نکنید. برای خواندن ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.
گارانتی ایران‌ لنز ۴۸ ساعته

قبل از اینکه گارانتی ۴۸ساعته ایران لنز را خدمت شما توضیح دهیم ابتدا یک گارانتی دیگر هست که آن را برای شما شرح میدهیم که مربوط به مشکل ارسالی لنز می شود:
۱-اگر لنزتان اشتباه ارسال شده باشد
مثلا مارک و رنگشان آن مارک و رنگی نباشد که شما سفارش داده باشید بدون اینکه پلم را باز کنید،
۲-لنز مشکل پاور داشته باشد
مثلا شما نمره دار سفارش داده اید لنز بدون نمره برای شما ارسال شده باشد و یا نمره لنز با نمره ای که شما سفارش داده اید مغایرت داشته باشد(مشکل پاور داشته باشد).
۳-نقص فنی ظاهری لنز
بدون اینکه لنز را باز کنید مثلا از زیر شیشه نگاه کنید و متوجه میشوید که لنز پاره است مثلا ضایعه ای که قابل مشاهده باشد داخل آن دیده بشود یا اینکه لنز تا به تا باشد مثلا یک لنز یک رنگ باشد و لنز دیگر رنگ دیگری داشته باشد و مورد دیگر اینکه:
۴-تاریخ انقضا(اکسپایر) آن گذشته باشد
در این صورت این موارد را وقتی که لنز را سفارش میدهید و تحویل می‌گیرید چک میکنید اگر مشکلی بود با ایران لنز مطرح میکنید و بدون اینکه لنز را از پلم دربیاورید آن را مطرح میکنید تا مرجوع شود که در این صورت هیچ دردسری نخواهد داشت.
یک گارانتی لنز دیگر هم هست که
مربوط به مشکل فنی لنز است
برای اطلاعات بیشتر در خصوص گارانتی ایران لنز لینک را لمس نمایید