سپتیک تانک
۱ پست
۲۱ دنبال‌کننده
۱۰ پسند
septic-tank.ir/

تصاویر اخیر

موردی برای نمایش وجود ندارد.
بازنشر کرده است.
سپتیك تانك های دوجداره پلی اتیلن ساده ترین نوع تصفیه خانه تك واحدی هستند كه تصفیه بیولوژیکی با كمك باكتری های بی هوازی در آن انجام می گیرد. البته این سپتیک تانک ها را می توان با ایجاد تغییراتی در ساختار آنها، تبدیل به سپتیک های پیشرفته با راندمان بالاتر نمود که خروجی آنها دارای مشخصات بسیار مطلوبی می باشد.
شکل هندسي مخزن نيز داراي تاثير روي زمان ماند هيدوليکي در آن مي باشد .مهمترين ملاحظات در اين زمينه ،نسبت طول به عرض و عمق سيال داخل مخزن مي باشد . در مخزن طويل با نسبت طول به عرض بزرگتر از 3 به يک جريان ميان بر حداقل بوده و کارائي حذف مواد معلق بهبود مي يابد.(Ludwing,1950)
مخازن سپتيک عمدتاً به شکل مکعب مستطيل يا استوانه هي (افقي و عمودي)ساخته ميشوند که نوع استوانه اي عمودي بدليل کمبودن فاصله بين ورودي و خروجي داراي پائين ترين راندمان مي باشد.استفاده از ديواره هاي عرضي براي افزايش راندمان توصيه گرديده است.از ميان تانک هاي هم حجم تانکي که داراي کمترين عمق سيال است بهتر ميتواند جريان هاي پيک و سرعت را کنترل نمايد .البته حداقل عمق زير لبه خروجي نبايد از يک متر (36 اينچ)کمتر باشد . عمق هاي کمتر مي تواند باعث بر هم خوردن ناحيه لجن ودر نتيجه نياز به تخليه سريعتر مخازن گردد.
مشاهده ۱ دیدگاه دیگر ...
 • ❤Banoo ❤

  سلام دوست عزیز
  خیلی خوش امدی
  هم دنبال شدی هم هوادارت شدم
  ممنون میشم یه گروه رقص واژه ها هم سر بزنید
  ▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
  لینک
  ▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

 • ❁❀ Hasti ❀❁

  ++++++++++++++++❀✿❀✿++++++++++++++++
  سـلآم دوستـِـ عزیـزم
  بـه شبکه اجتماعیِ ⧉❖بلـوکــ13 ❖⧉ خـوش اومـدی..
  خوشحـال میشم به گروهِ ☕️ #زَنــگـــِ_تَفــریـــح ☕️ هم سَـر بزنید..
  ++++++++++++++++❀✿❀✿++++++++++++++++
  ✘✘ لینک ✘✘