منهول پلی اتیلن

منهول - منهول پلی اتیلن - منهول آدم رو - قیمت منهول - لوله کاروگیت بیشتر

منهول پلی اتیلن
۱ پست
۲۰ دنبال‌کننده
۶ پسند

تصاویر اخیر

موردی برای نمایش وجود ندارد.
بازنشر کرده است.
منهولهای پلی اتیلن مقاومت فوق العاده ای در برابر خوردگی شیمیایی دارند و بدلیل عدم واکنش با گازهای متساعد از فاضلاب مانند سولفید هیدروژن کاربرد گسترده ای دارند ، همچنین عدم تشکیل لایه های رسوبی در داخل منهول های پلی اتیلن شرایط تشکیل پیل الکتریکی و ایجاد خوردگی الکترولیتی بوجود نخواهد آمد . منهولهای تولیدی این شرکت با طراحی منحصر بفرد مهندسی و پروفیله بودن جداره آن در برابر بارهای وارده استاتیکی و دینامیکی مقاوم بوده و با در نظر گرفتن انعطاف پذیر بودن آن در برابر رانشها ، زلزله و ضربه ها ایستایی مناسبی دارند . نردبان تعبیه شده در آن دسترسی را به عمق منهول فراهم و دارای عمر منهول می باشند . صافی سطح داخلی ، رشد و تکثیر جانوران را به حداقل رسانده و براحتی توسط واترجت شستشو می گردند . در منهولهای قالبی قطعات کاملاً آببندی و نفوذ آبهای زیر زمینی به داخل و همچنین فاضلاب درون آن به خارج آببندی می باشد . بدلیل سبکی وزن و حمل آسان در هر معبری قابل نصب می باشد.ا
مزایای منهول های پلی اتیلنی:
– مواد بکار رفته در تولید منهول های این شرکت از مواد پلی اتیلن HDPEگرید ۳۸۴۰ می باشد که می توان از مواد LLDPE گرید روتاری مولدینگ نیز برای تولید منهول پلی اتیلنی استفاده نمود.
– در مورد آب بندی قطعات مختلف بر روی هم از نوار آب بندی ( Seal از جنس EPDM ) استفاده می شود.ضمنا پیچ و مهره و واشر های بکار رفته نیز گالوانیزه گرم می باشند.
– از نظر تحمل بارهای وارده به منهول مانند بارهای شعاعی و محوری و نیز بارهای ترافیکی ، تفاوت هایی بین منهول های بتنی و پلی اتیلنی وجود ندارد.
– سرعت نصب و راه اندازی منهول های پلی اتیلنی بسیار بالاست که می توان در طول یک روز چند منهول را همزمان نصب کرد.آب بندی منهول های پلی اتیلنی و اتصالات آنها از ضریب اطمینان بالائی برخوردار می باشد .
– هزینه نصب و راه اندازی پائین این منهول ها باعث کاهش هزینه های اجرائی به مقدار قابل ملاحظه می باشد .
– با توجه به زلزله خیز بودن کشور عزیزمان ایران منهول های پلی اتیلنی به علت انعطاف پذیر بودن با حرکتهای کوچک زمین سازگار است و در نتیجه در اثر این نوع حرکات ترک نمی خورد و درز دار نمی شود. منهول بتنی ترد و شکننده و در مقابل حرکات زمین غیر مقاوم می باشند.
– منهول پلی اتیلنی سبک است و نصب و حمل و نقل آن به را
 • ❤Banoo ❤

  سلام دوست عزیز
  خیلی خوش امدی
  هم دنبال شدی هم هوادارت شدم
  دعوتید به گروهِ رقصِ واژه ها
  ▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
  لینک
  ▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂