آینده مشاغل به این ۸ شرکت بستگی دارد
فصلنامه همشهری اقتصاد: این شرکت ها چگونگی انجام گرفتن کارها در دهه های بعدی را مورد بررسی قرار داده اند.
امروزه مشاغل آنلاین و پرمتقاضی در حال تغییر روش و نحوه درآمدزایی در بین گستره وسیعی از افراد هستند. این مشاغل فرصت های جدیدی را برای افراد حرفه ای ایجاد می کنند که حتی آنان می توانند در خانه بمانند و شاغل نیز باشند. یا این که از طریق برنامه های کاربردی روی گوشی یا رایانه شخصی خود به مشاغل و محیط های کاری دلخواه اتصال داشته باشند و به همکاری با آنها بپردازند.
تجارت جهانی می تواند با واگذار کردن کار به افراد در سراسر جهان منافعی را به دست آورد و همچنین کارکنان می توانند با شرایط بی همتا خود به راحتی و با کمترین زحمت یک درآمد ثابت داشته باشند.
از سال ۲۰۱۰ میلادی تاکنون این گونه تجارت، بودجه ای به ارزش ۹۴ میلیارد دلار دریافت کرده است و همچنین با آغاز سال ۲۰۱۶ به رشد خود ادامه داده اند. در ادامه این نوشتار به هشت شرکت برجسته جهانی اشاره می کنیم.
شرکت آمازون (Amazon)
در حال آماده شرکت آمازون تجارت الکترونیک را تحت سلطه خود قرار داده است و اکنون در حال ارائه تحویل محلی از طریق خدمات اولیه فعلی خود است. کارگران می توانند از طریق آمازون فلکس استخدام شوند و با هر یک ساعت کار تحویل برای شرکت، مبلغی بین ۱۸ تا ۲۵ دلار را تولید کنند. به این شرکت برچسب مخل بودن در بازار تحویل و بسته بندی زده شده است.
ادامه مطلب در لینک
http://jooorvajoor.ir/1395/10/23/%d8%a2%db%8c%d9%86%d8%af%d9%87-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d...%af/
3 + 1395/10/23 - 12:14
پیوست عکس:
untitled1.png
untitled1.png · 500x333px, 202KB

امتياز مثبت

(3 کاربر)